Haltestelle Akademie in Calw
Vorstadtweg 19,
75365Calw
The next departure is direction Altburg Lamm, Calw.
Route:
-
Amtsgericht, Calw
-
Wimberg Berufsschule, Calw 16:17:00
-
Wimberg Lauber, Calw 16:18:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 16:19:00
-
Wimberg Festplatz, Calw 16:19:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 16:19:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 16:19:00
-
Wimberg Windhof, Calw 16:20:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 16:22:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 16:22:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 16:22:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 16:23:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 16:24:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 16:25:00
-
Altburg Lamm, Calw 16:26:00
-
Speßhardt, Calw 16:28:00
-
Speßhardt Friedhof, Calw 16:28:00
-
Weltenschwann, Calw 16:29:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 16:31:00
-
Altburg Lamm, Calw 16:32:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 16:34:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 16:34:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 16:35:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 16:35:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 16:35:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 16:35:00
-
Wimberg Windhof, Calw 16:37:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 16:37:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 16:37:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 16:37:00
-
Wimberg Lauber, Calw 16:38:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 16:39:00
-
Amtsgericht, Calw 16:42:00
-
Brühl, Calw 16:43:00
-
ZOB, Calw 16:45:00
-
Linde, Calw 16:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 16:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 16:52:00
-
Bauknecht, Calw 16:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 16:56:00
Route:
-
Amtsgericht, Calw
-
Brühl, Calw 16:43:00
-
ZOB, Calw 16:45:00
-
Linde, Calw 16:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 16:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 16:52:00
-
Bauknecht, Calw 16:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 16:56:00
Route:
-
Amtsgericht, Calw
-
Brühl, Calw 16:59:00
-
ZOB, Calw 17:02:00
Route:
-
Amtsgericht, Calw
-
Wimberg Berufsschule, Calw 17:00:00
-
Wimberg Lauber, Calw 17:01:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 17:02:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 17:03:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 17:03:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 17:04:00
-
Altburg Lamm, Calw 17:05:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 17:08:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 17:09:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 17:19:00
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad 17:20:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 17:20:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 17:22:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 17:24:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 17:29:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 17:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 17:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 17:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 17:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 17:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 17:44:00
-
Waldklinik, Dobel 17:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 17:47:00
-
Birkengrund, Dobel 17:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 17:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 17:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 17:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 17:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 17:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 17:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 17:59:00
Route:
-
Amtsgericht, Calw
-
Wimberg Berufsschule, Calw 17:17:00
-
Wimberg Lauber, Calw 17:18:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 17:19:00
-
Wimberg Festplatz, Calw 17:19:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 17:19:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 17:19:00
-
Wimberg Windhof, Calw 17:20:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 17:22:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 17:22:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 17:22:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 17:23:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 17:24:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 17:25:00
-
Altburg Lamm, Calw 17:26:00
-
Speßhardt, Calw 17:28:00
-
Speßhardt Friedhof, Calw 17:28:00
-
Weltenschwann, Calw 17:29:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 17:31:00
-
Altburg Lamm, Calw 17:32:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 17:34:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 17:34:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 17:35:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 17:35:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 17:35:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 17:35:00
-
Wimberg Windhof, Calw 17:37:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 17:37:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 17:37:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 17:37:00
-
Wimberg Lauber, Calw 17:38:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 17:39:00
-
Amtsgericht, Calw 17:42:00
-
Brühl, Calw 17:43:00
-
ZOB, Calw 17:45:00
-
Linde, Calw 17:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 17:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 17:52:00
-
Bauknecht, Calw 17:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 17:56:00
Route:
-
Amtsgericht, Calw
-
Brühl, Calw 17:43:00
-
ZOB, Calw 17:45:00
-
Linde, Calw 17:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 17:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 17:52:00
-
Bauknecht, Calw 17:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 17:56:00