Haltestelle Akademie in Calw
Vorstadtweg 19,
75365Calw
The next departure is direction ZOB, Calw.
Route:
-
Amtsgericht, Calw
-
Brühl, Calw 23:59:00
-
ZOB, Calw 00:02:00
Route:
-
Amtsgericht, Calw
-
Wimberg Berufsschule, Calw 00:00:00
-
Wimberg Lauber, Calw 00:01:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 00:02:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 00:03:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 00:03:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 00:04:00
-
Altburg Lamm, Calw 00:05:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 00:08:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 00:09:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 00:19:00
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad 00:20:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 00:20:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 00:22:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 00:24:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 00:29:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 00:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 00:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 00:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 00:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 00:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 00:44:00
-
Waldklinik, Dobel 00:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 00:47:00
-
Birkengrund, Dobel 00:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 00:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 00:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 00:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 00:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 00:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 00:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 00:59:00
Route:
-
Amtsgericht, Calw
-
Brühl, Calw 00:59:00
-
ZOB, Calw 01:02:00
Route:
-
Amtsgericht, Calw
-
Wimberg Berufsschule, Calw 05:00:00
-
Wimberg Lauber, Calw 05:01:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 05:02:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 05:03:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 05:03:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 05:04:00
-
Altburg Lamm, Calw 05:05:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 05:08:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 05:09:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 05:19:00
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad 05:20:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 05:20:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 05:22:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 05:24:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 05:29:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 05:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 05:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 05:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 05:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 05:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 05:44:00
-
Waldklinik, Dobel 05:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 05:47:00
-
Birkengrund, Dobel 05:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 05:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 05:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 05:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 05:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 05:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 05:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 05:59:00
Route:
-
Amtsgericht, Calw
-
Wimberg Berufsschule, Calw 05:17:00
-
Wimberg Lauber, Calw 05:18:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 05:19:00
-
Wimberg Festplatz, Calw 05:19:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 05:19:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 05:19:00
-
Wimberg Windhof, Calw 05:20:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 05:22:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 05:22:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 05:22:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 05:23:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 05:24:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 05:25:00
-
Altburg Lamm, Calw 05:26:00
-
Speßhardt, Calw 05:28:00
-
Speßhardt Friedhof, Calw 05:28:00
-
Weltenschwann, Calw 05:29:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 05:31:00
-
Altburg Lamm, Calw 05:32:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 05:34:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 05:34:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 05:35:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 05:35:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 05:35:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 05:35:00
-
Wimberg Windhof, Calw 05:37:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 05:37:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 05:37:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 05:37:00
-
Wimberg Lauber, Calw 05:38:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 05:39:00
-
Amtsgericht, Calw 05:42:00
-
Brühl, Calw 05:43:00
-
ZOB, Calw 05:45:00
-
Linde, Calw 05:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 05:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 05:52:00
-
Bauknecht, Calw 05:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 05:56:00
Route:
-
Amtsgericht, Calw
-
Brühl, Calw 05:43:00
-
ZOB, Calw 05:45:00
-
Linde, Calw 05:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 05:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 05:52:00
-
Bauknecht, Calw 05:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 05:56:00