Haltestelle Marktler Str. in Burghausen
Marktler Strasse 16,
84489Burghausen
The next departure is direction Bahnhof, Burghausen.
Route:
-
Marktler Str., Burghausen
-
Bahnhof, Burghausen 05:50:00
Route:
-
Marktler Str., Burghausen
-
Messehalle, Burghausen 06:08:00
-
Bonifaz-Huber-Str., Burghausen 06:10:00
-
Heilig Kreuz, Burghausen 06:11:00
-
Marienberg B20, Burghausen 06:14:00
-
Oberhadermark, Burghausen 06:15:00
-
Pritzl, Burghausen 06:16:00
-
Dorfen B20, Burgkirchen a.d. Alz 06:19:00
-
Nonnreit, Tittmoning 06:20:00
-
Knappen, Tittmoning 06:21:00
-
Asten, Tittmoning 06:23:00
-
Laufing, Tittmoning 06:25:00
-
Laufing B20, Tittmoning 06:26:00
-
Moos/Leitgering, Tittmoning 06:27:00
-
Seewirt, Tittmoning 06:28:00
-
Stadtplatz, Tittmoning 06:31:00
Route:
-
Marktler Str., Burghausen
-
St.Konrad, Burghausen 06:08:00
-
Bahnhof, Burghausen 06:10:00
-
Robert-Koch-Str.62, Burghausen 06:13:00
-
Robert-Koch-Str.98, Burghausen 06:14:00
-
Riemerschmidstr., Burghausen 06:15:00
-
Hans Kammerer Schule, Burghausen 06:17:00
-
Piracher Str., Burghausen 06:18:00
-
Liebfrauenkirche, Burghausen 06:19:00
-
Marie-Eberth-Str., Burghausen 06:21:00
-
Ullrich-Schmid-Str., Burghausen 06:22:00
-
Unghausen, Mehring (Kreis Altötting) 06:23:00
-
Priesenthal, Mehring (Kreis Altötting) 06:25:00
-
Feuerwehr, Mehring (Kreis Altötting) 06:27:00
-
Schule, Mehring (Kreis Altötting) 06:28:00
-
Öd Staatsstr., Mehring (Kreis Altötting) 06:30:00
-
Brücke, Emmerting 06:33:00
-
Oberemmerting, Emmerting 06:35:00
-
Brucker Str., Emmerting 06:37:00
-
Bruck Zeilerstr., Emmerting 06:38:00
-
Gendorf Werk, Burgkirchen a.d. Alz 06:41:00
-
Gendorf Orgazid, Burgkirchen a.d. Alz 06:43:00
-
Rathaus, Kastl (Kreis Altötting) 06:48:00
-
Am Hirschwinkel/Hornbach, Altötting 06:53:00
-
Weiß-Ferdl-Schule, Altötting 06:54:00
-
Bahnhof, Altötting 06:55:00
Route:
-
Marktler Str., Burghausen
-
St.Konrad, Burghausen 07:03:00
-
Bahnhof, Burghausen 07:04:00
Route:
-
Marktler Str., Burghausen
-
Messehalle, Burghausen 07:10:00
-
Ludwigsberg, Burghausen 07:10:00
-
Stadtplatz, Burghausen 07:12:00
-
Am Bichl, Burghausen 07:13:00
-
Mautnerschloss, Burghausen 07:14:00
-
Heilig-Geist Spital, Burghausen 07:16:00
-
Friedhof, Burghausen 07:17:00
-
Alter Bahnhof, Burghausen 07:18:00
-
Ludwig-Thoma-Str., Burghausen 07:19:00
-
Bonifaz-Huber-Str., Burghausen 07:20:00
Route:
-
Marktler Str., Burghausen
-
Ludwigsberg, Burghausen 07:19:00
-
Stadtplatz, Burghausen 07:21:00
-
Am Bichl, Burghausen 07:22:00
-
Mautnerschloss, Burghausen 07:23:00
-
Heilig-Geist Spital, Burghausen 07:24:00
-
Friedhof, Burghausen 07:25:00
-
Alter Bahnhof, Burghausen 07:26:00