Haltestelle Hauserhof in Brennberg
Hauserhof 2,
93179Brennberg
The next departure is direction Frauenzell, Brennberg.
Route:
-
Hauserhof, Brennberg
-
Bibersbach, Brennberg 12:38:00
-
Bruckbach, Brennberg 12:39:00
-
Pöllhof, Brennberg 12:40:00
-
Weismühle, Brennberg 12:40:00
-
Zinthof, Brennberg 12:41:00
-
Einmündung, Brennberg 12:42:00
-
Kerscher, Brennberg 12:43:00
-
Hintermeier, Brennberg 12:44:00
-
Loidsberg, Brennberg 12:45:00
-
Hechtfeld, Brennberg 12:46:00
-
Frauenzell, Brennberg 12:47:00
Route:
-
Hauserhof, Brennberg
-
Klosterberg, Brennberg 13:13:00
-
Süssenbach, Wald (Oberpfalz) 13:16:00
-
Wiesmühle, Wald (Oberpfalz) 13:17:00
-
Siegenstein, Wald (Oberpfalz) 13:18:00
-
Wünschenbach, Wald (Oberpfalz) 13:18:00
-
Steinmühl, Wald (Oberpfalz) 13:19:00
-
Forstmühle, Altenthann 13:21:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 13:22:00
-
Ödgarten, Altenthann 13:23:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 13:24:00
-
Eichhof, Altenthann 13:25:00
-
Roidhof, Altenthann 13:25:00
-
Thiergarten, Altenthann 13:26:00
-
Heuweg, Altenthann 13:27:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 13:28:00
-
Unterlichtenwald Nord, Altenthann 13:29:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 13:29:00
-
Neumühle, Donaustauf 13:30:00
-
Hammermühle, Donaustauf 13:32:00
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf 13:33:00
-
Sulzbach West, Donaustauf 13:35:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 13:37:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 13:38:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 13:39:00
-
Weinbergstraße, Tegernheim 13:41:00
-
Gh Federl, Tegernheim 13:42:00
-
M-Luther-Kirche, Tegernheim 13:43:00
-
Schwabelweis Heyden, Regensburg 13:44:00
-
Fleischmannstraße, Regensburg 13:45:00
-
Schwabelweiser Kirchstraße, Regensburg 13:46:00
-
Baseball-Stadion, Regensburg 13:47:00
-
Kalkwerk, Regensburg 13:48:00
-
Gewerbepark/Donau-Arena, Regensburg 13:49:00
-
Vilsstraße/Gewerbepark, Regensburg 13:51:00
-
Weichser Weg, Regensburg 13:52:00
-
Donaustaufer Straße, Regensburg 13:54:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 13:56:00
-
Weißenburgstraße, Regensburg 13:58:00
-
Gabelsbergerstraße, Regensburg 14:00:00
-
Dachauplatz, Regensburg 14:02:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 14:04:00
Route:
-
Hauserhof, Brennberg
-
Bibersbach, Brennberg 13:48:00
-
Bruckbach, Brennberg 13:49:00
-
Pöllhof, Brennberg 13:50:00
-
Weismühle, Brennberg 13:51:00
-
Zinthof, Brennberg 13:52:00
-
Einmündung, Brennberg 13:53:00
-
Kerscher, Brennberg 13:54:00
-
Hintermeier, Brennberg 13:55:00
-
Höllbachstr. 32, Brennberg 13:56:00
-
Fahndorf, Brennberg 14:02:00
-
Fahnmühle, Brennberg 14:04:00
-
Zumhof, Brennberg 14:07:00
-
Aumbach Abzw., Rettenbach (Oberpfalz) 14:10:00
-
Aumbrunn, Rettenbach (Oberpfalz) 14:11:00
-
Kirnberg, Wörth a.d. Donau 14:13:00
-
Vordergrub, Wörth a.d. Donau 14:14:00
-
Reichenbach, Wörth a.d. Donau 14:15:00
-
Wiedenrös, Wiesent 14:16:00
-
Sandweg Ausflug-Gaststätte, Wiesent 14:17:00
-
Eidenzell, Wiesent 14:18:00
-
Reitfeld, Wörth a.d. Donau 14:20:00
-
Siedlung, Wörth a.d. Donau 14:21:00
-
Petersplatz, Wörth a.d. Donau 14:22:00
-
Tankstelle, Wörth a.d. Donau 14:23:00
-
Marktplatz, Wörth a.d. Donau 14:24:00
Route:
-
Hauserhof, Brennberg
-
Bibersbach, Brennberg 13:55:00
-
Himmelmühle, Brennberg 13:57:00
-
Hechtfeld, Brennberg 13:58:00
-
Frauenzell, Brennberg 13:59:00
-
Forsthof, Brennberg 14:02:00
Route:
-
Hauserhof, Brennberg
-
Bibersbach, Brennberg 14:18:00
-
Bruckbach, Brennberg 14:19:00
-
Pöllhof, Brennberg 14:20:00
-
Weismühle, Brennberg 14:20:00
-
Zinthof, Brennberg 14:21:00
-
Einmündung, Brennberg 14:22:00
-
Kerscher, Brennberg 14:23:00
-
Hintermeier, Brennberg 14:24:00
-
Loidsberg, Brennberg 14:25:00
-
Hechtfeld, Brennberg 14:26:00
-
Frauenzell, Brennberg 14:27:00
Route:
-
Hauserhof, Brennberg
-
Bibersbach, Brennberg 15:54:00
-
Bruckbach, Brennberg 15:55:00
-
Pöllhof, Brennberg 15:56:00
-
Weismühle, Brennberg 15:56:00
-
Zinthof, Brennberg 15:57:00
-
Einmündung, Brennberg 15:58:00
-
Kerscher, Brennberg 15:59:00
-
Hintermeier, Brennberg 16:00:00
-
Loidsberg, Brennberg 16:01:00
-
Hechtfeld, Brennberg 16:02:00
-
Frauenzell, Brennberg 16:03:00