Haltestelle Frauenzell in Brennberg
Frauenzell 66,
93179Brennberg
The next departure is direction Bayerwaldstraße, Donaustauf.
Route:
-
Frauenzell, Brennberg
-
Hechtfeld, Brennberg 11:27:00
-
Loidsberg, Brennberg 11:28:00
-
Hintermeier, Brennberg 11:29:00
-
Kerscher, Brennberg 11:30:00
-
Einmündung, Brennberg 11:31:00
-
Zinthof, Brennberg 11:32:00
-
Weismühle, Brennberg 11:32:00
-
Pöllhof, Brennberg 11:33:00
-
Bruckbach, Brennberg 11:34:00
-
Bibersbach, Brennberg 11:35:00
-
Hauserhof, Brennberg 11:36:00
-
Grabenhof, Brennberg 11:37:00
-
Forstmühle, Altenthann 11:38:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 11:39:00
-
Gottesberg, Altenthann 11:40:00
-
Röhren, Altenthann 11:40:00
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 11:41:00
-
Orhalm, Altenthann 11:42:00
-
Lohweg, Altenthann 11:43:00
-
Johannisbreite, Altenthann 11:45:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 11:46:00
-
Eichhof, Altenthann 11:47:00
-
Roidhof, Altenthann 11:47:00
-
Thiergarten, Altenthann 11:48:00
-
Heuweg, Altenthann 11:49:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 11:50:00
-
Unterlichtenwald Nord, Altenthann 11:51:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 11:51:00
-
Neumühle, Donaustauf 11:52:00
-
Hammermühle, Donaustauf 11:54:00
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf 11:55:00
-
Sulzbach West, Donaustauf 11:57:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 11:59:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 12:00:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 12:01:00
Route:
-
Frauenzell, Brennberg
-
Hechtfeld, Brennberg 14:07:00
-
Loidsberg, Brennberg 14:08:00
-
Hintermeier, Brennberg 14:09:00
-
Kerscher, Brennberg 14:10:00
-
Einmündung, Brennberg 14:11:00
-
Zinthof, Brennberg 14:12:00
-
Weismühle, Brennberg 14:12:00
-
Pöllhof, Brennberg 14:13:00
-
Bruckbach, Brennberg 14:14:00
-
Bibersbach, Brennberg 14:15:00
-
Hauserhof, Brennberg 14:16:00
-
Grabenhof, Brennberg 14:17:00
-
Forstmühle, Altenthann 14:18:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 14:19:00
-
Gottesberg, Altenthann 14:20:00
-
Röhren, Altenthann 14:20:00
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 14:21:00
-
Orhalm, Altenthann 14:22:00
-
Lohweg, Altenthann 14:23:00
-
Johannisbreite, Altenthann 14:25:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 14:26:00
-
Eichhof, Altenthann 14:27:00
-
Roidhof, Altenthann 14:27:00
-
Thiergarten, Altenthann 14:28:00
-
Heuweg, Altenthann 14:29:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 14:30:00
-
Unterlichtenwald Nord, Altenthann 14:31:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 14:31:00
-
Neumühle, Donaustauf 14:32:00
-
Hammermühle, Donaustauf 14:34:00
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf 14:35:00
-
Sulzbach West, Donaustauf 14:37:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 14:39:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 14:40:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 14:41:00
Route:
-
Frauenzell, Brennberg
-
Hechtfeld, Brennberg 16:07:00
-
Loidsberg, Brennberg 16:08:00
-
Hintermeier, Brennberg 16:09:00
-
Kerscher, Brennberg 16:10:00
-
Einmündung, Brennberg 16:11:00
-
Zinthof, Brennberg 16:12:00
-
Weismühle, Brennberg 16:12:00
-
Pöllhof, Brennberg 16:13:00
-
Bruckbach, Brennberg 16:14:00
-
Bibersbach, Brennberg 16:15:00
-
Hauserhof, Brennberg 16:16:00
-
Grabenhof, Brennberg 16:17:00
-
Forstmühle, Altenthann 16:18:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 16:19:00
-
Gottesberg, Altenthann 16:20:00
-
Röhren, Altenthann 16:20:00
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 16:21:00
-
Orhalm, Altenthann 16:22:00
-
Lohweg, Altenthann 16:23:00
-
Johannisbreite, Altenthann 16:25:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 16:26:00
-
Eichhof, Altenthann 16:27:00
-
Roidhof, Altenthann 16:27:00
-
Thiergarten, Altenthann 16:28:00
-
Heuweg, Altenthann 16:29:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 16:30:00
-
Unterlichtenwald Nord, Altenthann 16:31:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 16:31:00
-
Neumühle, Donaustauf 16:32:00
-
Hammermühle, Donaustauf 16:34:00
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf 16:35:00
-
Sulzbach West, Donaustauf 16:37:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 16:39:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 16:40:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 16:41:00