Haltestelle Sandkaule/Bertha-von-Suttner-Platz in Bonn
Bertha-von-Suttner-Platz 25,
53111Bonn
The next departure is direction Hauptbahnhof, Bonn.
Route:
-
Bertha-von-Suttner-Pl./Beethovenhaus, Bonn
-
Bonn Stadthaus 00:06:00
-
Thomas-Mann-Str., Bonn 00:08:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 00:10:00
Route:
-
Bertha-von-Suttner-Pl./Beethovenhaus, Bonn
-
Beuel Konrad-Adenauer-Platz, Bonn 00:14:00
-
Vilich-Rheindorf Am Köppekreuz, Bonn 00:16:00
-
Schwarzrheindorf Stiftsstr., Bonn 00:18:00
-
Schwarzrheindorf Siegaue, Bonn 00:20:00
-
Bergheim Fährhaus, Troisdorf 00:21:00
-
Bergheim Bergstr./L269, Troisdorf 00:22:00
-
Mondorf Provinzialstr., Niederkassel 00:24:00
-
Mondorf Pastor-Breuer-Str., Niederkassel 00:26:00
-
Rheidt Südstr., Niederkassel 00:28:00
-
Rheidt Bahnhofstr., Niederkassel 00:29:00
-
Rheidt Nord, Niederkassel 00:31:00
-
Spicher Str., Niederkassel 00:33:00
-
Ev. Kirche, Niederkassel 00:34:00
-
Bergstr., Niederkassel 00:36:00
-
Waldstr., Niederkassel 00:37:00
-
Ranzel Sonnenberger Weg, Niederkassel 00:39:00
-
Ranzel Schule, Niederkassel 00:40:00
-
Lülsdorf Schulzentrum, Niederkassel 00:41:00
-
Lülsdorf Hallenbad, Niederkassel 00:42:00
-
Lülsdorf Kirche, Niederkassel 00:43:00
-
Lülsdorf Uhlandstr., Niederkassel 00:44:00
-
Lülsdorf Nord, Niederkassel 00:45:00
-
Porz-Langel Süd, Köln 00:46:00
-
Porz-Langel Kirche, Köln 00:47:00
-
Porz-Langel Zur Eiche, Köln 00:48:00
-
Porz-Langel Rheinbergstr., Köln 00:49:00
-
Langel Mühle (rechtsrheinisch), Köln 00:50:00
-
Langel Nord (rechtsrheinisch), Köln 00:51:00
-
Zündorf Auf dem Loor, Köln 00:51:00
-
Zündorf Oberzündorf, Köln 00:52:00
-
Zündorf Ranzeler Str., Köln 00:53:00
-
Zündorf Olefsgasse, Köln 00:54:00
-
Zündorf Mitte, Köln 00:55:00
-
Zündorf, Köln 00:56:00
-
Zündorf An St. Marien, Köln 00:59:00
-
Wahn S-Bahn, Köln 01:04:00
Route:
-
Bertha-von-Suttner-Pl./Beethovenhaus, Bonn
-
Beuel Konrad-Adenauer-Platz, Bonn 00:13:00
-
Beuel Rheindorfer Str., Bonn 00:16:00
-
Vilich-Rheindorf An der Wolfsburg, Bonn 00:17:00
-
Schwarzrheindorf Schule, Bonn 00:18:00
-
Schwarzrheindorf Kirche, Bonn 00:19:00
-
Vilich-Rheindorf Am Ledenhof, Bonn 00:20:00
-
Vilich Kloster, Bonn 00:21:00
-
Geislar Hammstr., Bonn 00:23:00
-
Geislar Mitte, Bonn 00:24:00
-
Geislar Kloster, Bonn 00:25:00
-
Meindorf Wasserwerke, Sankt Augustin 00:26:00
-
Meindorf Kirche, Sankt Augustin 00:27:00
-
Meindorf Schule, Sankt Augustin 00:28:00
-
Meindorf Siedlung, Sankt Augustin 00:29:00
-
Menden Bahnhof, Sankt Augustin 00:30:00
-
Menden Im Rebhuhnfeld, Sankt Augustin 00:31:00
-
Menden Nobelstr., Sankt Augustin 00:32:00
-
Menden Mittelstr., Sankt Augustin 00:33:00
-
Menden Ernststr., Sankt Augustin 00:35:00
-
Menden Kirchstr., Sankt Augustin 00:36:00
-
Menden Post, Sankt Augustin 00:37:00
-
Menden Markt, Sankt Augustin 00:38:00
-
Menden Haas, Sankt Augustin 00:40:00
-
Menden Obermenden, Sankt Augustin 00:41:00
-
Mülldorf Fährstr., Sankt Augustin 00:42:00
-
St Augustin-Mülldorf 00:43:00
-
Zange, Siegburg 00:46:00
-
Bahnhof, Siegburg 00:48:00
Route:
-
Bertha-von-Suttner-Pl./Beethovenhaus, Bonn
-
Stiftsplatz, Bonn 00:14:00
-
Brüdergasse/Bertha-von-Suttner-Platz, Bonn 00:16:00
-
Markt, Bonn 00:18:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 00:20:00
Route:
-
Bertha-von-Suttner-Pl./Beethovenhaus, Bonn
-
Stiftsplatz, Bonn 00:15:00
-
Brüdergasse/Bertha-von-Suttner-Platz, Bonn 00:17:00
-
Markt, Bonn 00:19:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 00:21:00
Route:
-
Brüdergasse/Bertha-von-Suttner-Platz, Bonn
-
Markt, Bonn 00:18:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 00:20:00