Haltestelle Bad Godesberg Plittersdorfer Str. in Bonn
Plittersdorfer Strasse ,
53173Bonn
The next departure is direction Bad Godesberg Stadthalle, Bonn.
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 22:59:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 23:01:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 23:05:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 23:06:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 23:07:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 23:09:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 23:10:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 23:11:00
-
Bonn Museum Koenig 23:12:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 23:13:00
-
Bonn Juridicum 23:14:00
-
Bonn Universität/Markt 23:16:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 23:18:00
-
Bonn West 23:20:00
-
Propsthof Nord, Bonn 23:21:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 23:23:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 23:25:00
-
Buschdorf, Bonn 23:26:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 23:28:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 23:30:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 23:31:00
-
Urfeld, Wesseling 23:33:00
-
Wesseling Süd 23:35:00
-
Wesseling (Stadtbahn) 23:37:00
-
Wesseling Nord 23:40:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 23:42:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 23:45:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 23:47:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 23:48:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 23:49:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 23:51:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 23:53:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 23:54:00
-
Ubierring, Köln 23:56:00
-
Chlodwigplatz, Köln 23:58:00
-
Ulrepforte, Köln 00:00:00
-
Eifelstr., Köln 00:02:00
-
Barbarossaplatz, Köln 00:05:00
-
Poststr., Köln 00:08:00
-
Neumarkt, Köln 00:09:00
-
Appellhofplatz, Köln 00:13:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 00:14:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 00:15:00
-
Ebertplatz, Köln 00:17:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 00:18:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 00:21:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 00:23:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 00:24:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 00:26:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 23:15:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 23:17:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 23:29:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 23:31:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 23:35:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 23:36:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 23:37:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 23:39:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 23:40:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 23:41:00
-
Bonn Museum Koenig 23:42:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 23:43:00
-
Bonn Juridicum 23:44:00
-
Bonn Universität/Markt 23:46:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 23:48:00
-
Bonn West 23:50:00
-
Propsthof Nord, Bonn 23:51:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 23:53:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 23:55:00
-
Buschdorf, Bonn 23:56:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 23:58:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 00:00:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 00:01:00
-
Urfeld, Wesseling 00:03:00
-
Wesseling Süd 00:05:00
-
Wesseling (Stadtbahn) 00:07:00
-
Wesseling Nord 00:10:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 00:12:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 00:15:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 00:17:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 00:18:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 00:19:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 00:21:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 00:23:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 00:24:00
-
Ubierring, Köln 00:26:00
-
Chlodwigplatz, Köln 00:28:00
-
Ulrepforte, Köln 00:30:00
-
Eifelstr., Köln 00:32:00
-
Barbarossaplatz, Köln 00:35:00
-
Poststr., Köln 00:38:00
-
Neumarkt, Köln 00:39:00
-
Appellhofplatz, Köln 00:43:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 00:44:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 00:45:00
-
Ebertplatz, Köln 00:47:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 00:48:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 00:51:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 00:53:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 00:54:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 00:56:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 23:45:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 23:47:00