Haltestelle Steinstraße in Bocholt
Alfred-Flender-Strasse 176,
46395Bocholt
The next departure is direction Aalten Station, Niederlande.
Route:
-
Steinstraße, Bocholt
-
Im Hoynkesch, Bocholt 14:22:00
-
Feldstr., Bocholt 14:23:00
-
Kochs Weide, Bocholt 14:24:00
-
Lothringerstr., Bocholt 14:25:00
-
Bahnhofstr., Bocholt 14:26:00
-
Bahnhof, Bocholt 14:27:00
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 14:33:00
-
St.-Georg-Gymnasium, Bocholt 14:36:00
-
Europahaus, Bocholt 14:37:00
-
Domizil Diepenbrock, Bocholt 14:38:00
-
Up de Welle, Bocholt 14:39:00
-
Alffstr., Bocholt 14:41:00
-
Bahia-Bad, Bocholt 14:42:00
-
Hemden Hemdener Kapelle, Bocholt 14:43:00
-
Hemden Kapellenstr., Bocholt 14:44:00
-
Hemden Siedlerstr., Bocholt 14:45:00
-
Hemden Hemdener Ringstr., Bocholt 14:47:00
-
Hemden Kreuzkapellenweg, Bocholt 14:48:00
-
Hemden Zollamt, Bocholt 14:50:00
-
Aalten Station, Niederlande 14:55:00
Route:
-
Steinstraße, Bocholt
-
Mussum Wachtelschlag, Bocholt 14:37:00
-
Kreuzschule, Bocholt 14:38:00
-
Mussum Kirche, Bocholt 14:39:00
-
Tenk, Bocholt 14:40:00
-
Mussum Uphoff, Bocholt 14:41:00
-
Mussum Stell, Bocholt 14:42:00
-
Mussum Hummels, Bocholt 14:43:00
-
Mussum Metatec, Bocholt 14:44:00
-
Mussum Harderhook, Bocholt 14:45:00
-
Mussum Ruenhorst, Bocholt 14:46:00
-
Mussum BTG, Bocholt 14:47:00
-
Mussum Pendeweg, Bocholt 14:48:00
-
Mussum Flender, Bocholt 14:49:00
-
Mussum Hüttemannstr., Bocholt 14:50:00
-
Mussum BTG, Bocholt 14:51:00
-
Mussum Ruenhorst, Bocholt 14:52:00
-
Mussum Harderhook, Bocholt 14:53:00
-
Mussum Metatec, Bocholt 14:54:00
-
Mussum Hummels, Bocholt 14:55:00
-
Mussum Stell, Bocholt 14:56:00
-
Mussum Uphoff, Bocholt 14:57:00
-
Tenk, Bocholt 14:58:00
-
Mussum Kirche, Bocholt 14:59:00
-
Kreuzschule, Bocholt 15:00:00
-
Mussum Wachtelschlag, Bocholt 15:00:00
-
Steinstraße, Bocholt 15:01:00
-
Im Hoynkesch, Bocholt 15:02:00
-
Feldstr., Bocholt 15:03:00
-
Kochs Weide, Bocholt 15:04:00
-
Lothringerstr., Bocholt 15:05:00
-
Bahnhofstr., Bocholt 15:06:00
-
Bahnhof, Bocholt 15:07:00
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 15:13:00
Route:
-
Steinstraße, Bocholt
-
Mussum Wachtelschlag, Bocholt 14:49:00
-
Kreuzschule, Bocholt 14:50:00
-
Mussum Kirche, Bocholt 14:51:00
-
Tenk, Bocholt 14:52:00
-
Loskamp, Bocholt 14:53:00
-
Sondermann, Bocholt 14:55:00
-
Isselbrücke, Hamminkeln 14:58:00
-
Wertherbruch Schlehbusch, Hamminkeln 15:01:00
-
Schmiede Hülsken, Hamminkeln 15:02:00
-
Loikum, Hamminkeln 15:03:00
-
Loikum Kirche, Hamminkeln 15:03:00
-
Schmiede Hülsken, Hamminkeln 15:05:00
-
Wertherbruch Schlehbusch, Hamminkeln 15:06:00
-
Rekesland, Hamminkeln 15:08:00
-
Wertherbruch Kirche, Hamminkeln 15:09:00
-
Im Bruch, Hamminkeln 15:10:00
-
Wertherbruch Friedhof, Hamminkeln 15:11:00
-
Landwehr, Rees 15:13:00
-
Wittenhorst, Rees 15:14:00
-
Sonsfeld Ehrenfriedhof, Rees 15:17:00
-
Sonsfeld Waldesruh, Rees 15:17:00
-
Haldern Transformator, Rees 15:18:00
-
Klosterstraße, Rees 15:18:00
-
Haldern Markt, Rees 15:19:00
-
Haldern Bahnhof, Rees 15:20:00
-
Haus Aspel, Rees 15:22:00
-
Groin, Rees 15:23:00
-
Jasba, Rees 15:25:00
-
Groiner Kirchweg, Rees 15:25:00
-
Brauer, Rees 15:26:00
-
Melatenweg, Rees 15:27:00
-
Busbahnhof, Rees 15:29:00
Route:
-
Steinstraße, Bocholt
-
Mussum Wachtelschlag, Bocholt 14:57:00
-
Kreuzschule, Bocholt 14:58:00
-
Mussum Kirche, Bocholt 14:59:00
-
Tenk, Bocholt 15:00:00
-
Mussum Uphoff, Bocholt 15:01:00
-
Mussum Stell, Bocholt 15:02:00
-
Mussum Hummels, Bocholt 15:03:00
-
Mussum Metatec, Bocholt 15:04:00
-
Mussum Harderhook, Bocholt 15:05:00
-
Mussum Ruenhorst, Bocholt 15:06:00
-
Mussum BTG, Bocholt 15:07:00
-
Mussum Pendeweg, Bocholt 15:08:00
-
Mussum Flender, Bocholt 15:09:00
-
Mussum Hüttemannstr., Bocholt 15:10:00
-
Mussum BTG, Bocholt 15:11:00
-
Mussum Ruenhorst, Bocholt 15:12:00
-
Mussum Harderhook, Bocholt 15:13:00
-
Mussum Metatec, Bocholt 15:14:00
-
Mussum Hummels, Bocholt 15:15:00
-
Mussum Stell, Bocholt 15:16:00
-
Mussum Uphoff, Bocholt 15:17:00
-
Tenk, Bocholt 15:18:00
-
Mussum Kirche, Bocholt 15:19:00
-
Kreuzschule, Bocholt 15:20:00
-
Mussum Wachtelschlag, Bocholt 15:20:00
-
Steinstraße, Bocholt 15:21:00
-
Im Hoynkesch, Bocholt 15:22:00
-
Feldstr., Bocholt 15:23:00
-
Kochs Weide, Bocholt 15:24:00
-
Lothringerstr., Bocholt 15:25:00
-
Bahnhofstr., Bocholt 15:26:00
-
Bahnhof, Bocholt 15:27:00
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 15:33:00
-
St.-Georg-Gymnasium, Bocholt 15:36:00
-
Europahaus, Bocholt 15:37:00
-
Domizil Diepenbrock, Bocholt 15:38:00
-
Up de Welle, Bocholt 15:39:00
-
Alffstr., Bocholt 15:41:00
-
Bahia-Bad, Bocholt 15:42:00
-
Hemden Hemdener Kapelle, Bocholt 15:43:00
-
Hemden Kapellenstr., Bocholt 15:44:00
-
Hemden Siedlerstr., Bocholt 15:45:00
-
Hemden Hemdener Ringstr., Bocholt 15:47:00
-
Hemden Kreuzkapellenweg, Bocholt 15:48:00
-
Hemden Zollamt, Bocholt 15:50:00
-
Aalten Station, Niederlande 15:55:00
Route:
-
Steinstraße, Bocholt
-
Im Hoynkesch, Bocholt 15:02:00
-
Feldstr., Bocholt 15:03:00
-
Kochs Weide, Bocholt 15:04:00
-
Lothringerstr., Bocholt 15:05:00
-
Bahnhofstr., Bocholt 15:06:00
-
Bahnhof, Bocholt 15:07:00
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 15:13:00
Route:
-
Steinstraße, Bocholt
-
Feldstr., Bocholt 15:06:00
-
DAK Gesundheit, Bocholt 15:06:00
-
Friesenstr., Bocholt 15:08:00
-
Shopping Arkaden, Bocholt 15:10:00
-
Kinodrom, Bocholt 15:11:00
-
Bustreff (1/A1), Bocholt 15:13:00