Haltestelle St.-Georg-Gymnasium in Bocholt
auf der Recke ,
46399Bocholt
The next departure is direction Aalten Station, Niederlande.
Route:
-
St.-Georg-Gymnasium, Bocholt
-
Europahaus, Bocholt 05:37:00
-
Domizil Diepenbrock, Bocholt 05:38:00
-
Up de Welle, Bocholt 05:39:00
-
Alffstr., Bocholt 05:41:00
-
Bahia-Bad, Bocholt 05:42:00
-
Hemden Hemdener Kapelle, Bocholt 05:43:00
-
Hemden Kapellenstr., Bocholt 05:44:00
-
Hemden Siedlerstr., Bocholt 05:45:00
-
Hemden Hemdener Ringstr., Bocholt 05:47:00
-
Hemden Kreuzkapellenweg, Bocholt 05:48:00
-
Hemden Zollamt, Bocholt 05:50:00
-
Aalten Station, Niederlande 05:55:00
Route:
-
Benölkenplatz, Bocholt
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 05:42:00
-
Kuckuckstraße, Bocholt 05:48:00
-
Horststraße, Bocholt 05:49:00
-
Fissenstegge, Bocholt 05:50:00
-
Giethorst Kurzer Weg, Bocholt 05:51:00
-
Giethorst Unter den Eichen, Bocholt 05:52:00
-
Giethorst Ahornweg, Bocholt 05:53:00
-
Giethorst Ulmenweg, Bocholt 05:54:00
-
Giethorst Vardingholter Str., Bocholt 05:55:00
-
Barlo Kortenhorn, Bocholt 05:58:00
-
Barlo Schloss, Bocholt 05:59:00
-
Barlo Kirche, Bocholt 06:00:00
-
Barlo Große Allee, Bocholt 06:02:00
-
Barlo Op de Haare, Bocholt 06:03:00
-
Barlo Helenastr., Bocholt 06:04:00
Route:
-
St.-Georg-Gymnasium, Bocholt
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 05:42:00
Route:
-
Benölkenplatz, Bocholt
-
Markgrafenstr., Bocholt 05:48:00
-
Am Schievegraben, Bocholt 05:49:00
-
Holtwick Adlerstraße, Bocholt 05:49:00
-
Holtwick Sperberstraße, Bocholt 05:50:00
-
Holtwick Holtwicker Bach, Bocholt 05:51:00
-
Holtwick Hoves Esch, Bocholt 05:51:00
-
Holtwick Aloysianastraße, Bocholt 05:52:00
-
Spork Brennereiweg, Bocholt 05:52:00
-
Spork Kirche, Bocholt 05:53:00
-
Spork Heidefeldweg, Bocholt 05:53:00
-
Spork Sporker Ring, Bocholt 05:54:00
-
Suderwick Karrenweg, Bocholt 05:55:00
-
Suderwick Berkendiek, Bocholt 05:56:00
-
Suderwick Keminksweide, Bocholt 05:57:00
-
Suderwick Zur Mühle, Bocholt 05:58:00
-
Suderwick Grenze, Bocholt 05:59:00
-
Dinxperlo Grens, Niederlande 05:59:00
-
Dinxperlo Allee, Niederlande 06:00:00
-
Dinxperlo R.K. Kerk, Niederlande 06:01:00
-
Dinxperlo Willem van Oranjeplein, Niederlande 06:02:00
-
Dinxperlo Groene Kruis, Niederlande 06:02:00
-
Dinxperlo Weg naar De Heurne, Niederlande 06:03:00
Route:
-
St.-Georg-Gymnasium, Bocholt
-
Europahaus, Bocholt 06:17:00
-
Domizil Diepenbrock, Bocholt 06:18:00
-
Up de Welle, Bocholt 06:19:00
-
Alffstr., Bocholt 06:21:00
-
Bahia-Bad, Bocholt 06:22:00
Route:
-
St.-Georg-Gymnasium, Bocholt
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 06:23:00
-
Bahnhof, Bocholt 06:31:00
-
Bahnhofstr., Bocholt 06:32:00
-
Lothringerstr., Bocholt 06:33:00
-
Kochs Weide, Bocholt 06:34:00
-
Feldstr., Bocholt 06:35:00
-
Im Hoynkesch, Bocholt 06:36:00
-
Steinstraße, Bocholt 06:37:00
-
Mussum Wachtelschlag, Bocholt 06:37:00
-
Kreuzschule, Bocholt 06:38:00
-
Mussum Kirche, Bocholt 06:39:00
-
Tenk, Bocholt 06:40:00
-
Mussum Uphoff, Bocholt 06:41:00
-
Mussum Stell, Bocholt 06:42:00
-
Mussum Hummels, Bocholt 06:43:00
-
Mussum Metatec, Bocholt 06:44:00
-
Mussum Harderhook, Bocholt 06:45:00
-
Mussum Ruenhorst, Bocholt 06:46:00
-
Mussum BTG, Bocholt 06:47:00
-
Mussum Pendeweg, Bocholt 06:48:00
-
Mussum Flender, Bocholt 06:49:00
-
Mussum Hüttemannstr., Bocholt 06:50:00
-
Mussum BTG, Bocholt 06:51:00
-
Mussum Ruenhorst, Bocholt 06:52:00
-
Mussum Harderhook, Bocholt 06:53:00
-
Mussum Metatec, Bocholt 06:54:00
-
Mussum Hummels, Bocholt 06:55:00
-
Mussum Stell, Bocholt 06:56:00
-
Mussum Uphoff, Bocholt 06:57:00
-
Tenk, Bocholt 06:58:00
-
Mussum Kirche, Bocholt 06:59:00
-
Kreuzschule, Bocholt 07:00:00
-
Mussum Wachtelschlag, Bocholt 07:00:00
-
Steinstraße, Bocholt 07:01:00
-
Im Hoynkesch, Bocholt 07:02:00
-
Feldstr., Bocholt 07:03:00
-
Kochs Weide, Bocholt 07:04:00
-
Lothringerstr., Bocholt 07:05:00
-
Bahnhofstr., Bocholt 07:06:00
-
Bahnhof, Bocholt 07:07:00
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 07:13:00