Haltestelle Lowick Gartenweg in Bocholt
Gartenweg 14,
46395Bocholt
The next departure is direction Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt.
Route:
-
Lowick Gartenweg, Bocholt
-
Lowick Engelmeer, Bocholt 18:58:00
-
Lowick Essing Esch, Bocholt 18:59:00
-
Lowick Am Kolk, Bocholt 19:00:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 19:01:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 19:02:00
-
Nevelkamp, Bocholt 19:04:00
-
Uferstr., Bocholt 19:05:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 19:06:00
-
Hitzestr., Bocholt 19:07:00
-
Wichernstr., Bocholt 19:08:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 19:08:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 19:12:00
-
Christuskirche, Bocholt 19:18:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 19:20:00
-
Tenkingstraße, Bocholt 19:22:00
-
Eichendorffstr., Bocholt 19:23:00
-
Hochfeld Jahnstr., Bocholt 19:24:00
-
Hochfeld Im Osteresch, Bocholt 19:25:00
-
Hochfeld Krechtinger Str., Bocholt 19:26:00
-
Hochfeld Fontanestr., Bocholt 19:27:00
-
Kochenheimstr., Bocholt 19:28:00
-
Hochfeld Lönsstr., Bocholt 19:30:00
-
Hochfeld Im Osteresch, Bocholt 19:31:00
-
Hochfeld Jahnstr., Bocholt 19:32:00
-
Eichendorffstr., Bocholt 19:33:00
-
Tenkingstraße, Bocholt 19:34:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 19:36:00
-
Christuskirche, Bocholt 19:37:00
-
Liebfrauenkirche, Bocholt 19:39:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 19:42:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 19:48:00
-
Wichernstr., Bocholt 19:49:00
-
Hitzestr., Bocholt 19:50:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 19:51:00
-
Uferstr., Bocholt 19:52:00
-
Nevelkamp, Bocholt 19:53:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 19:55:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 19:56:00
-
Lowick Gartenweg, Bocholt 19:57:00
-
Lowick Engelmeer, Bocholt 19:58:00
-
Lowick Essing Esch, Bocholt 19:59:00
-
Lowick Am Kolk, Bocholt 20:00:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 20:01:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 20:02:00
-
Nevelkamp, Bocholt 20:04:00
-
Uferstr., Bocholt 20:05:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 20:06:00
-
Hitzestr., Bocholt 20:07:00
-
Wichernstr., Bocholt 20:08:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 20:08:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 20:12:00
Route:
-
Lowick Boyting, Bocholt
-
Funkenbusch, Bocholt 19:16:00
-
Kaisergarten, Bocholt 19:16:00
-
Molkerei, Bocholt 19:17:00
-
Westend, Bocholt 19:19:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 19:22:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 19:25:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 19:28:00
Route:
-
Lowick Gartenweg, Bocholt
-
Lowick Engelmeer, Bocholt 19:28:00
-
Lowick Essing Esch, Bocholt 19:29:00
-
Lowick Am Kolk, Bocholt 19:30:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 19:31:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 19:32:00
-
Nevelkamp, Bocholt 19:34:00
-
Uferstr., Bocholt 19:35:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 19:36:00
-
Hitzestr., Bocholt 19:37:00
-
Wichernstr., Bocholt 19:38:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 19:38:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 19:42:00
-
Christuskirche, Bocholt 19:48:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 19:50:00
-
Tenkingstraße, Bocholt 19:52:00
-
Eichendorffstr., Bocholt 19:53:00
-
Hochfeld Jahnstr., Bocholt 19:54:00
-
Hochfeld Im Osteresch, Bocholt 19:55:00
-
Hochfeld Krechtinger Str., Bocholt 19:56:00
-
Hochfeld Fontanestr., Bocholt 19:57:00
-
Kochenheimstr., Bocholt 19:58:00
-
Hochfeld Lönsstr., Bocholt 20:00:00
-
Hochfeld Im Osteresch, Bocholt 20:01:00
-
Hochfeld Jahnstr., Bocholt 20:02:00
-
Eichendorffstr., Bocholt 20:03:00
-
Tenkingstraße, Bocholt 20:04:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 20:06:00
-
Christuskirche, Bocholt 20:07:00
-
Liebfrauenkirche, Bocholt 20:09:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 20:12:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 20:18:00
-
Wichernstr., Bocholt 20:19:00
-
Hitzestr., Bocholt 20:20:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 20:21:00
-
Uferstr., Bocholt 20:22:00
-
Nevelkamp, Bocholt 20:23:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 20:25:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 20:26:00
-
Lowick Gartenweg, Bocholt 20:27:00
-
Lowick Engelmeer, Bocholt 20:28:00
-
Lowick Essing Esch, Bocholt 20:29:00
-
Lowick Am Kolk, Bocholt 20:30:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 20:31:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 20:32:00
-
Nevelkamp, Bocholt 20:34:00
-
Uferstr., Bocholt 20:35:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 20:36:00
-
Hitzestr., Bocholt 20:37:00
-
Wichernstr., Bocholt 20:38:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 20:38:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 20:42:00
Route:
-
Lowick Boyting, Bocholt
-
Liedern Elting, Bocholt 19:44:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 19:46:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 19:48:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 19:49:00
-
Kreuzweg, Isselburg 19:51:00
-
Heidekrug, Isselburg 19:53:00
-
Mövesfeld, Isselburg 19:55:00
-
Reeser Straße, Isselburg 19:56:00
-
Markt, Isselburg 19:58:00
-
Schulzentrum, Isselburg 19:59:00
-
Anholt Breels, Isselburg 20:00:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 20:01:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 20:03:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 20:05:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 20:07:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 20:08:00
-
Schwarzer Weg, Rees 20:10:00
-
Windmühlenstr., Rees 20:11:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 20:13:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 20:14:00
-
Luisenstraße, Rees 20:15:00
-
Empel Kraska, Rees 20:16:00
-
Empel Bahnhof, Rees 20:19:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 20:20:00
-
Empel Ziegelei, Rees 20:21:00
-
Groiner Allee, Rees 20:22:00
-
Im Lohr, Rees 20:23:00
-
Steinbach, Rees 20:24:00
-
Oldenkottstraße, Rees 20:25:00
-
Falkenstraße, Rees 20:26:00
-
Bussardstraße, Rees 20:27:00
-
Busbahnhof, Rees 20:28:00
Route:
-
Lowick Gartenweg, Bocholt
-
Lowick Engelmeer, Bocholt 19:58:00
-
Lowick Essing Esch, Bocholt 19:59:00
-
Lowick Am Kolk, Bocholt 20:00:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 20:01:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 20:02:00
-
Nevelkamp, Bocholt 20:04:00
-
Uferstr., Bocholt 20:05:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 20:06:00
-
Hitzestr., Bocholt 20:07:00
-
Wichernstr., Bocholt 20:08:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 20:08:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 20:12:00
-
Christuskirche, Bocholt 20:18:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 20:20:00
-
Tenkingstraße, Bocholt 20:22:00
-
Eichendorffstr., Bocholt 20:23:00
-
Hochfeld Jahnstr., Bocholt 20:24:00
-
Hochfeld Im Osteresch, Bocholt 20:25:00
-
Hochfeld Krechtinger Str., Bocholt 20:26:00
-
Hochfeld Fontanestr., Bocholt 20:27:00
-
Kochenheimstr., Bocholt 20:28:00
-
Hochfeld Lönsstr., Bocholt 20:30:00
-
Hochfeld Im Osteresch, Bocholt 20:31:00
-
Hochfeld Jahnstr., Bocholt 20:32:00
-
Eichendorffstr., Bocholt 20:33:00
-
Tenkingstraße, Bocholt 20:34:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 20:36:00
-
Christuskirche, Bocholt 20:37:00
-
Liebfrauenkirche, Bocholt 20:39:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 20:42:00
Route:
-
Lowick Boyting, Bocholt
-
Funkenbusch, Bocholt 20:16:00
-
Kaisergarten, Bocholt 20:16:00
-
Molkerei, Bocholt 20:17:00
-
Westend, Bocholt 20:19:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 20:22:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 20:25:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 20:28:00