Haltestelle Lowick Boytink in Bocholt
Werther Straße 223,
46395Bocholt
The next departure is direction Busbahnhof, Rees.
Route:
-
Lowick Boyting, Bocholt
-
Liedern Elting, Bocholt 16:44:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 16:46:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 16:48:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 16:49:00
-
Kreuzweg, Isselburg 16:51:00
-
Heidekrug, Isselburg 16:53:00
-
Mövesfeld, Isselburg 16:55:00
-
Reeser Straße, Isselburg 16:56:00
-
Markt, Isselburg 16:58:00
-
Schulzentrum, Isselburg 16:59:00
-
Anholt Breels, Isselburg 17:00:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 17:01:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 17:03:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 17:05:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 17:07:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 17:08:00
-
Schwarzer Weg, Rees 17:10:00
-
Windmühlenstr., Rees 17:11:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 17:13:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 17:14:00
-
Luisenstraße, Rees 17:15:00
-
Empel Kraska, Rees 17:16:00
-
Empel Bahnhof, Rees 17:19:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 17:20:00
-
Empel Ziegelei, Rees 17:21:00
-
Groiner Allee, Rees 17:22:00
-
Im Lohr, Rees 17:23:00
-
Steinbach, Rees 17:24:00
-
Oldenkottstraße, Rees 17:25:00
-
Falkenstraße, Rees 17:26:00
-
Bussardstraße, Rees 17:27:00
-
Busbahnhof, Rees 17:28:00
Route:
-
Lowick Boyting, Bocholt
-
Funkenbusch, Bocholt 18:15:00
-
Kaisergarten, Bocholt 18:15:00
-
Molkerei, Bocholt 18:16:00
-
Westend, Bocholt 18:18:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 18:21:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 18:24:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 18:27:00
Route:
-
Lowick Boyting, Bocholt
-
Liedern Elting, Bocholt 18:44:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 18:46:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 18:48:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 18:49:00
-
Kreuzweg, Isselburg 18:51:00
-
Heidekrug, Isselburg 18:53:00
-
Mövesfeld, Isselburg 18:55:00
-
Reeser Straße, Isselburg 18:56:00
-
Markt, Isselburg 18:58:00
-
Schulzentrum, Isselburg 18:59:00
-
Anholt Breels, Isselburg 19:00:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 19:01:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 19:03:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 19:05:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 19:07:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 19:08:00
-
Schwarzer Weg, Rees 19:10:00
-
Windmühlenstr., Rees 19:11:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 19:13:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 19:14:00
-
Luisenstraße, Rees 19:15:00
-
Empel Kraska, Rees 19:16:00
-
Empel Bahnhof, Rees 19:19:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 19:20:00
-
Empel Ziegelei, Rees 19:21:00
-
Groiner Allee, Rees 19:22:00
-
Im Lohr, Rees 19:23:00
-
Steinbach, Rees 19:24:00
-
Oldenkottstraße, Rees 19:25:00
-
Falkenstraße, Rees 19:26:00
-
Bussardstraße, Rees 19:27:00
-
Busbahnhof, Rees 19:28:00
Route:
-
Lowick Boyting, Bocholt
-
Funkenbusch, Bocholt 20:15:00
-
Kaisergarten, Bocholt 20:15:00
-
Molkerei, Bocholt 20:16:00
-
Westend, Bocholt 20:18:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 20:21:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 20:24:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 20:27:00
Route:
-
Lowick Boyting, Bocholt
-
Liedern Elting, Bocholt 20:44:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 20:46:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 20:48:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 20:49:00
-
Kreuzweg, Isselburg 20:51:00
-
Heidekrug, Isselburg 20:53:00
-
Mövesfeld, Isselburg 20:55:00
-
Reeser Straße, Isselburg 20:56:00
-
Markt, Isselburg 20:58:00
-
Schulzentrum, Isselburg 20:59:00
-
Anholt Breels, Isselburg 21:00:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 21:01:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 21:03:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 21:05:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 21:07:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 21:08:00
-
Schwarzer Weg, Rees 21:10:00
-
Windmühlenstr., Rees 21:11:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 21:13:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 21:14:00
-
Luisenstraße, Rees 21:15:00
-
Empel Kraska, Rees 21:16:00
-
Empel Bahnhof, Rees 21:19:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 21:20:00
-
Empel Ziegelei, Rees 21:21:00
-
Groiner Allee, Rees 21:22:00
-
Im Lohr, Rees 21:23:00
-
Steinbach, Rees 21:24:00
-
Oldenkottstraße, Rees 21:25:00
-
Falkenstraße, Rees 21:26:00
-
Bussardstraße, Rees 21:27:00
-
Busbahnhof, Rees 21:28:00
Route:
-
Lowick Gartenweg, Bocholt
-
Lowick Engelmeer, Bocholt 06:28:00
-
Lowick Essing Esch, Bocholt 06:29:00
-
Lowick Am Kolk, Bocholt 06:30:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 06:31:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 06:32:00
-
Nevelkamp, Bocholt 06:34:00
-
Uferstr., Bocholt 06:35:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 06:36:00
-
Hitzestr., Bocholt 06:37:00
-
Wichernstr., Bocholt 06:38:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 06:38:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 06:42:00
-
Christuskirche, Bocholt 06:48:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 06:50:00
-
Tenkingstraße, Bocholt 06:52:00
-
Eichendorffstr., Bocholt 06:53:00
-
Hochfeld Jahnstr., Bocholt 06:54:00
-
Hochfeld Im Osteresch, Bocholt 06:55:00
-
Hochfeld Krechtinger Str., Bocholt 06:56:00
-
Hochfeld Fontanestr., Bocholt 06:57:00
-
Kochenheimstr., Bocholt 06:58:00
-
Hochfeld Lönsstr., Bocholt 07:00:00
-
Hochfeld Im Osteresch, Bocholt 07:01:00
-
Hochfeld Jahnstr., Bocholt 07:02:00
-
Eichendorffstr., Bocholt 07:03:00
-
Tenkingstraße, Bocholt 07:04:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 07:06:00
-
Christuskirche, Bocholt 07:07:00
-
Liebfrauenkirche, Bocholt 07:09:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 07:12:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 07:18:00
-
Wichernstr., Bocholt 07:19:00
-
Hitzestr., Bocholt 07:20:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 07:21:00
-
Uferstr., Bocholt 07:22:00
-
Nevelkamp, Bocholt 07:23:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 07:25:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 07:26:00
-
Lowick Gartenweg, Bocholt 07:27:00
-
Lowick Engelmeer, Bocholt 07:28:00
-
Lowick Essing Esch, Bocholt 07:29:00
-
Lowick Am Kolk, Bocholt 07:30:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 07:31:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 07:32:00
-
Nevelkamp, Bocholt 07:34:00
-
Uferstr., Bocholt 07:35:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 07:36:00
-
Hitzestr., Bocholt 07:37:00
-
Wichernstr., Bocholt 07:38:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 07:38:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 07:42:00