Haltestelle Lowick Boytink in Bocholt
Werther Straße 223,
46395Bocholt
The next departure is direction Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt.
Route:
-
Lowick Boyting, Bocholt
-
Funkenbusch, Bocholt 14:37:00
-
Kaisergarten, Bocholt 14:37:00
-
Molkerei, Bocholt 14:38:00
-
Westend, Bocholt 14:40:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 14:43:00
Route:
-
Lowick Boyting, Bocholt
-
Liedern Elting, Bocholt 14:54:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 14:56:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 14:58:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 14:59:00
-
Kreuzweg, Isselburg 15:01:00
-
Heidekrug, Isselburg 15:03:00
-
Mövesfeld, Isselburg 15:05:00
-
Reeser Straße, Isselburg 15:06:00
-
Markt, Isselburg 15:08:00
-
Schulzentrum, Isselburg 15:09:00
-
Anholt Breels, Isselburg 15:10:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 15:11:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 15:13:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 15:15:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 15:17:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 15:18:00
-
Schwarzer Weg, Rees 15:20:00
-
Windmühlenstr., Rees 15:21:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 15:23:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 15:24:00
-
Luisenstraße, Rees 15:25:00
-
Empel Kraska, Rees 15:26:00
-
Empel Bahnhof, Rees 15:29:00
Route:
-
Lowick Gartenweg, Bocholt
-
Lowick Engelmeer, Bocholt 14:58:00
-
Lowick Essing Esch, Bocholt 14:59:00
-
Lowick Am Kolk, Bocholt 15:00:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 15:01:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 15:02:00
-
Nevelkamp, Bocholt 15:04:00
-
Uferstr., Bocholt 15:05:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 15:06:00
-
Hitzestr., Bocholt 15:07:00
-
Wichernstr., Bocholt 15:08:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 15:08:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 15:12:00
-
Christuskirche, Bocholt 15:18:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 15:20:00
-
Tenkingstraße, Bocholt 15:22:00
-
Eichendorffstr., Bocholt 15:23:00
-
Hochfeld Jahnstr., Bocholt 15:24:00
-
Hochfeld Im Osteresch, Bocholt 15:25:00
-
Hochfeld Krechtinger Str., Bocholt 15:26:00
-
Hochfeld Fontanestr., Bocholt 15:27:00
-
Kochenheimstr., Bocholt 15:28:00
-
Hochfeld Lönsstr., Bocholt 15:30:00
-
Hochfeld Im Osteresch, Bocholt 15:31:00
-
Hochfeld Jahnstr., Bocholt 15:32:00
-
Eichendorffstr., Bocholt 15:33:00
-
Tenkingstraße, Bocholt 15:34:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 15:36:00
-
Christuskirche, Bocholt 15:37:00
-
Liebfrauenkirche, Bocholt 15:39:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 15:42:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 15:48:00
-
Wichernstr., Bocholt 15:49:00
-
Hitzestr., Bocholt 15:50:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 15:51:00
-
Uferstr., Bocholt 15:52:00
-
Nevelkamp, Bocholt 15:53:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 15:55:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 15:56:00
-
Lowick Gartenweg, Bocholt 15:57:00
-
Lowick Engelmeer, Bocholt 15:58:00
-
Lowick Essing Esch, Bocholt 15:59:00
-
Lowick Am Kolk, Bocholt 16:00:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 16:01:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 16:02:00
-
Nevelkamp, Bocholt 16:04:00
-
Uferstr., Bocholt 16:05:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 16:06:00
-
Hitzestr., Bocholt 16:07:00
-
Wichernstr., Bocholt 16:08:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 16:08:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 16:12:00
Route:
-
Lowick Boyting, Bocholt
-
Funkenbusch, Bocholt 15:16:00
-
Kaisergarten, Bocholt 15:16:00
-
Molkerei, Bocholt 15:17:00
-
Westend, Bocholt 15:19:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 15:22:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 15:25:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 15:28:00
Route:
-
Lowick Gartenweg, Bocholt
-
Lowick Engelmeer, Bocholt 15:28:00
-
Lowick Essing Esch, Bocholt 15:29:00
-
Lowick Am Kolk, Bocholt 15:30:00
-
Lowick Alter Postweg, Bocholt 15:31:00
-
Lowick Elsenpaß, Bocholt 15:32:00
-
Nevelkamp, Bocholt 15:34:00
-
Uferstr., Bocholt 15:35:00
-
Fürstenbergweg, Bocholt 15:36:00
-
Hitzestr., Bocholt 15:37:00
-
Wichernstr., Bocholt 15:38:00
-
Windmühlenplatz, Bocholt 15:38:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 15:42:00
-
Christuskirche, Bocholt 15:48:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 15:50:00
-
Tenkingstraße, Bocholt 15:52:00
-
Eichendorffstr., Bocholt 15:53:00
-
Hochfeld Jahnstr., Bocholt 15:54:00
-
Hochfeld Im Osteresch, Bocholt 15:55:00
-
Hochfeld Krechtinger Str., Bocholt 15:56:00
-
Hochfeld Fontanestr., Bocholt 15:57:00
-
Kochenheimstr., Bocholt 15:58:00
-
Hochfeld Lönsstr., Bocholt 16:00:00
-
Hochfeld Im Osteresch, Bocholt 16:01:00
-
Hochfeld Jahnstr., Bocholt 16:02:00
-
Eichendorffstr., Bocholt 16:03:00
-
Tenkingstraße, Bocholt 16:04:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 16:06:00
-
Christuskirche, Bocholt 16:07:00
-
Liebfrauenkirche, Bocholt 16:09:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 16:12:00
Route:
-
Lowick Boyting, Bocholt
-
Liedern Elting, Bocholt 15:44:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 15:46:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 15:48:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 15:49:00
-
Kreuzweg, Isselburg 15:51:00
-
Heidekrug, Isselburg 15:53:00
-
Mövesfeld, Isselburg 15:55:00
-
Reeser Straße, Isselburg 15:56:00
-
Markt, Isselburg 15:58:00
-
Schulzentrum, Isselburg 15:59:00
-
Anholt Breels, Isselburg 16:00:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 16:01:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 16:03:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 16:05:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 16:07:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 16:08:00
-
Schwarzer Weg, Rees 16:10:00
-
Windmühlenstr., Rees 16:11:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 16:13:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 16:14:00
-
Luisenstraße, Rees 16:15:00
-
Empel Kraska, Rees 16:16:00
-
Empel Bahnhof, Rees 16:19:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 16:20:00
-
Empel Ziegelei, Rees 16:21:00
-
Groiner Allee, Rees 16:22:00
-
Im Lohr, Rees 16:23:00
-
Steinbach, Rees 16:24:00
-
Oldenkottstraße, Rees 16:25:00
-
Falkenstraße, Rees 16:26:00
-
Bussardstraße, Rees 16:27:00
-
Busbahnhof, Rees 16:28:00