Haltestelle Funkenbusch in Bocholt
Werther Straße,
46395Bocholt
The next departure is direction Busbahnhof, Rees.
Route:
-
Funkenbusch, Bocholt
-
Lowick Boyting, Bocholt 05:00:00
-
Liedern Elting, Bocholt 05:03:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 05:05:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 05:07:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 05:08:00
-
Kreuzweg, Isselburg 05:10:00
-
Heidekrug, Isselburg 05:12:00
-
Mövesfeld, Isselburg 05:14:00
-
Reeser Straße, Isselburg 05:15:00
-
Markt, Isselburg 05:17:00
-
Schulzentrum, Isselburg 05:18:00
-
Anholt Breels, Isselburg 05:19:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 05:20:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 05:22:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 05:24:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 05:26:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 05:27:00
-
Schwarzer Weg, Rees 05:29:00
-
Windmühlenstr., Rees 05:30:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 05:32:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 05:33:00
-
Luisenstraße, Rees 05:34:00
-
Empel Kraska, Rees 05:35:00
-
Empel Bahnhof, Rees 05:38:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 05:39:00
-
Empel Ziegelei, Rees 05:40:00
-
Groiner Allee, Rees 05:41:00
-
Im Lohr, Rees 05:42:00
-
Steinbach, Rees 05:43:00
-
Oldenkottstraße, Rees 05:44:00
-
Falkenstraße, Rees 05:45:00
-
Bussardstraße, Rees 05:46:00
-
Busbahnhof, Rees 05:47:00
Route:
-
Funkenbusch, Bocholt
-
Kaisergarten, Bocholt 05:30:00
-
Molkerei, Bocholt 05:31:00
-
Westend, Bocholt 05:33:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 05:36:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 05:39:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 05:42:00
Route:
-
Funkenbusch, Bocholt
-
Lowick Boyting, Bocholt 06:34:00
-
Liedern Elting, Bocholt 06:37:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 06:39:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 06:41:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 06:42:00
-
Kreuzweg, Isselburg 06:44:00
-
Heidekrug, Isselburg 06:46:00
-
Mövesfeld, Isselburg 06:48:00
-
Reeser Straße, Isselburg 06:49:00
-
Markt, Isselburg 06:51:00
-
Schulzentrum, Isselburg 06:52:00
-
Anholt Breels, Isselburg 06:53:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 06:54:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 06:56:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 06:58:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 07:00:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 07:01:00
-
Schwarzer Weg, Rees 07:03:00
-
Windmühlenstr., Rees 07:04:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 07:06:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 07:07:00
-
Luisenstraße, Rees 07:08:00
-
Empel Kraska, Rees 07:09:00
-
Empel Bahnhof, Rees 07:12:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 07:13:00
-
Empel Ziegelei, Rees 07:14:00
-
Groiner Allee, Rees 07:15:00
-
Im Lohr, Rees 07:16:00
-
Steinbach, Rees 07:17:00
-
Oldenkottstraße, Rees 07:18:00
-
Falkenstraße, Rees 07:19:00
-
Bussardstraße, Rees 07:20:00
-
Busbahnhof, Rees 07:21:00
Route:
-
Funkenbusch, Bocholt
-
Kaisergarten, Bocholt 06:35:00
-
Molkerei, Bocholt 06:36:00
-
Westend, Bocholt 06:38:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 06:41:00
Route:
-
Funkenbusch, Bocholt
-
Kaisergarten, Bocholt 07:05:00
-
Molkerei, Bocholt 07:06:00
-
Westend, Bocholt 07:08:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 07:11:00
Route:
-
Funkenbusch, Bocholt
-
Lowick Boyting, Bocholt 07:24:00
-
Liedern Elting, Bocholt 07:27:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 07:29:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 07:31:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 07:32:00
-
Kreuzweg, Isselburg 07:34:00
-
Heidekrug, Isselburg 07:36:00
-
Mövesfeld, Isselburg 07:38:00
-
Reeser Straße, Isselburg 07:39:00
-
Markt, Isselburg 07:41:00
-
Schulzentrum, Isselburg 07:42:00
-
Anholt Breels, Isselburg 07:43:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 07:44:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 07:46:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 07:48:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 07:50:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 07:51:00
-
Schwarzer Weg, Rees 07:53:00
-
Windmühlenstr., Rees 07:54:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 07:56:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 07:57:00
-
Luisenstraße, Rees 07:58:00
-
Empel Kraska, Rees 07:59:00
-
Empel Bahnhof, Rees 08:02:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 08:03:00
-
Empel Ziegelei, Rees 08:04:00
-
Groiner Allee, Rees 08:05:00
-
Im Lohr, Rees 08:06:00
-
Steinbach, Rees 08:07:00
-
Oldenkottstraße, Rees 08:08:00
-
Falkenstraße, Rees 08:09:00
-
Bussardstraße, Rees 08:10:00
-
Busbahnhof, Rees 08:11:00