Haltestelle Funkenbusch in Bocholt
Werther Straße,
46395Bocholt
The next departure is direction Bahnhof B2, Bocholt.
Route:
-
Funkenbusch, Bocholt
-
Kaisergarten, Bocholt 08:15:00
-
Molkerei, Bocholt 08:16:00
-
Westend, Bocholt 08:18:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 08:21:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 08:24:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 08:27:00
Route:
-
Funkenbusch, Bocholt
-
Lowick Boyting, Bocholt 08:41:00
-
Liedern Elting, Bocholt 08:44:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 08:46:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 08:48:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 08:49:00
-
Kreuzweg, Isselburg 08:51:00
-
Heidekrug, Isselburg 08:53:00
-
Mövesfeld, Isselburg 08:55:00
-
Reeser Straße, Isselburg 08:56:00
-
Markt, Isselburg 08:58:00
-
Schulzentrum, Isselburg 08:59:00
-
Anholt Breels, Isselburg 09:00:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 09:01:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 09:03:00
Route:
-
Funkenbusch, Bocholt
-
Kaisergarten, Bocholt 10:15:00
-
Molkerei, Bocholt 10:16:00
-
Westend, Bocholt 10:18:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 10:21:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 10:24:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 10:27:00
Route:
-
Funkenbusch, Bocholt
-
Lowick Boyting, Bocholt 10:41:00
-
Liedern Elting, Bocholt 10:44:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 10:46:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 10:48:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 10:49:00
-
Kreuzweg, Isselburg 10:51:00
-
Heidekrug, Isselburg 10:53:00
-
Mövesfeld, Isselburg 10:55:00
-
Reeser Straße, Isselburg 10:56:00
-
Markt, Isselburg 10:58:00
-
Schulzentrum, Isselburg 10:59:00
-
Anholt Breels, Isselburg 11:00:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 11:01:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 11:03:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 11:05:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 11:07:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 11:08:00
-
Schwarzer Weg, Rees 11:10:00
-
Windmühlenstr., Rees 11:11:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 11:13:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 11:14:00
-
Luisenstraße, Rees 11:15:00
-
Empel Kraska, Rees 11:16:00
-
Empel Bahnhof, Rees 11:19:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 11:20:00
-
Empel Ziegelei, Rees 11:21:00
-
Groiner Allee, Rees 11:22:00
-
Im Lohr, Rees 11:23:00
-
Steinbach, Rees 11:24:00
-
Oldenkottstraße, Rees 11:25:00
-
Falkenstraße, Rees 11:26:00
-
Bussardstraße, Rees 11:27:00
-
Busbahnhof, Rees 11:28:00
Route:
-
Funkenbusch, Bocholt
-
Kaisergarten, Bocholt 12:15:00
-
Molkerei, Bocholt 12:16:00
-
Westend, Bocholt 12:18:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 12:21:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 12:24:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 12:27:00
Route:
-
Funkenbusch, Bocholt
-
Lowick Boyting, Bocholt 12:41:00
-
Liedern Elting, Bocholt 12:44:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 12:46:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 12:48:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 12:49:00
-
Kreuzweg, Isselburg 12:51:00
-
Heidekrug, Isselburg 12:53:00
-
Mövesfeld, Isselburg 12:55:00
-
Reeser Straße, Isselburg 12:56:00
-
Markt, Isselburg 12:58:00
-
Schulzentrum, Isselburg 12:59:00
-
Anholt Breels, Isselburg 13:00:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 13:01:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 13:03:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 13:05:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 13:07:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 13:08:00
-
Schwarzer Weg, Rees 13:10:00
-
Windmühlenstr., Rees 13:11:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 13:13:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 13:14:00
-
Luisenstraße, Rees 13:15:00
-
Empel Kraska, Rees 13:16:00
-
Empel Bahnhof, Rees 13:19:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 13:20:00
-
Empel Ziegelei, Rees 13:21:00
-
Groiner Allee, Rees 13:22:00
-
Im Lohr, Rees 13:23:00
-
Steinbach, Rees 13:24:00
-
Oldenkottstraße, Rees 13:25:00
-
Falkenstraße, Rees 13:26:00
-
Bussardstraße, Rees 13:27:00
-
Busbahnhof, Rees 13:28:00