Haltestelle Europainstitut in Bocholt
Adenauerallee 42,
46399Bocholt
The next departure is direction Bahia-Bad, Bocholt.
Route:
-
Europahaus, Bocholt
-
Domizil Diepenbrock, Bocholt 13:18:00
-
Up de Welle, Bocholt 13:19:00
-
Alffstr., Bocholt 13:21:00
-
Bahia-Bad, Bocholt 13:22:00
Route:
-
Europahaus, Bocholt
-
St.-Georg-Gymnasium, Bocholt 13:20:00
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 13:23:00
-
Bahnhof, Bocholt 13:31:00
-
Bahnhofstr., Bocholt 13:32:00
-
Lothringerstr., Bocholt 13:33:00
-
Kochs Weide, Bocholt 13:34:00
-
Feldstr., Bocholt 13:35:00
-
Im Hoynkesch, Bocholt 13:36:00
-
Steinstraße, Bocholt 13:37:00
-
Mussum Wachtelschlag, Bocholt 13:37:00
-
Kreuzschule, Bocholt 13:38:00
-
Mussum Kirche, Bocholt 13:39:00
-
Tenk, Bocholt 13:40:00
-
Mussum Uphoff, Bocholt 13:41:00
-
Mussum Stell, Bocholt 13:42:00
-
Mussum Hummels, Bocholt 13:43:00
-
Mussum Metatec, Bocholt 13:44:00
-
Mussum Harderhook, Bocholt 13:45:00
-
Mussum Ruenhorst, Bocholt 13:46:00
-
Mussum BTG, Bocholt 13:47:00
-
Mussum Pendeweg, Bocholt 13:48:00
-
Mussum Flender, Bocholt 13:49:00
-
Mussum Hüttemannstr., Bocholt 13:50:00
-
Mussum BTG, Bocholt 13:51:00
-
Mussum Ruenhorst, Bocholt 13:52:00
-
Mussum Harderhook, Bocholt 13:53:00
-
Mussum Metatec, Bocholt 13:54:00
-
Mussum Hummels, Bocholt 13:55:00
-
Mussum Stell, Bocholt 13:56:00
-
Mussum Uphoff, Bocholt 13:57:00
-
Tenk, Bocholt 13:58:00
-
Mussum Kirche, Bocholt 13:59:00
-
Kreuzschule, Bocholt 14:00:00
-
Mussum Wachtelschlag, Bocholt 14:00:00
-
Steinstraße, Bocholt 14:01:00
-
Im Hoynkesch, Bocholt 14:02:00
-
Feldstr., Bocholt 14:03:00
-
Kochs Weide, Bocholt 14:04:00
-
Lothringerstr., Bocholt 14:05:00
-
Bahnhofstr., Bocholt 14:06:00
-
Bahnhof, Bocholt 14:07:00
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 14:13:00
Route:
-
Europahaus, Bocholt
-
Domizil Diepenbrock, Bocholt 13:38:00
-
Up de Welle, Bocholt 13:39:00
-
Alffstr., Bocholt 13:41:00
-
Bahia-Bad, Bocholt 13:42:00
-
Hemden Hemdener Kapelle, Bocholt 13:43:00
-
Hemden Kapellenstr., Bocholt 13:44:00
-
Hemden Siedlerstr., Bocholt 13:45:00
-
Hemden Hemdener Ringstr., Bocholt 13:47:00
-
Hemden Kreuzkapellenweg, Bocholt 13:48:00
-
Hemden Zollamt, Bocholt 13:50:00
-
Aalten Station, Niederlande 13:55:00
Route:
-
Europahaus, Bocholt
-
St.-Georg-Gymnasium, Bocholt 13:41:00
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 13:42:00
Route:
-
Europahaus, Bocholt
-
Domizil Diepenbrock, Bocholt 14:18:00
-
Up de Welle, Bocholt 14:19:00
-
Alffstr., Bocholt 14:21:00
-
Bahia-Bad, Bocholt 14:22:00
Route:
-
Europahaus, Bocholt
-
St.-Georg-Gymnasium, Bocholt 14:20:00
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 14:23:00
-
Bahnhof, Bocholt 14:31:00
-
Bahnhofstr., Bocholt 14:32:00
-
Lothringerstr., Bocholt 14:33:00
-
Kochs Weide, Bocholt 14:34:00
-
Feldstr., Bocholt 14:35:00
-
Im Hoynkesch, Bocholt 14:36:00
-
Steinstraße, Bocholt 14:37:00
-
Mussum Wachtelschlag, Bocholt 14:37:00
-
Kreuzschule, Bocholt 14:38:00
-
Mussum Kirche, Bocholt 14:39:00
-
Tenk, Bocholt 14:40:00
-
Mussum Uphoff, Bocholt 14:41:00
-
Mussum Stell, Bocholt 14:42:00
-
Mussum Hummels, Bocholt 14:43:00
-
Mussum Metatec, Bocholt 14:44:00
-
Mussum Harderhook, Bocholt 14:45:00
-
Mussum Ruenhorst, Bocholt 14:46:00
-
Mussum BTG, Bocholt 14:47:00
-
Mussum Pendeweg, Bocholt 14:48:00
-
Mussum Flender, Bocholt 14:49:00
-
Mussum Hüttemannstr., Bocholt 14:50:00
-
Mussum BTG, Bocholt 14:51:00
-
Mussum Ruenhorst, Bocholt 14:52:00
-
Mussum Harderhook, Bocholt 14:53:00
-
Mussum Metatec, Bocholt 14:54:00
-
Mussum Hummels, Bocholt 14:55:00
-
Mussum Stell, Bocholt 14:56:00
-
Mussum Uphoff, Bocholt 14:57:00
-
Tenk, Bocholt 14:58:00
-
Mussum Kirche, Bocholt 14:59:00
-
Kreuzschule, Bocholt 15:00:00
-
Mussum Wachtelschlag, Bocholt 15:00:00
-
Steinstraße, Bocholt 15:01:00
-
Im Hoynkesch, Bocholt 15:02:00
-
Feldstr., Bocholt 15:03:00
-
Kochs Weide, Bocholt 15:04:00
-
Lothringerstr., Bocholt 15:05:00
-
Bahnhofstr., Bocholt 15:06:00
-
Bahnhof, Bocholt 15:07:00
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 15:13:00