Haltestelle Bocholt Bahnhof in Bocholt
Hindenburgstrasse 8,
46395Bocholt
The next departure is direction Düsseldorf Hbf.
Route:
-
Bocholt
-
Hamminkeln-Dingden 11:21:00
-
Hamminkeln 11:26:00
-
Wesel-Blumenkamp 11:32:00
-
Wesel 11:37:00
-
Friedrichsfeld(Niederrhein) 11:45:00
-
Voerde(Niederrhein) 11:49:00
-
Dinslaken 11:53:00
-
Oberhausen-Holten 11:58:00
-
Oberhausen-Sterkrade 12:02:00
-
Oberhausen Hbf 12:07:00
-
Duisburg Hbf 12:15:00
-
Düsseldorf Hbf 12:38:00
Route:
-
Bahnhof C1, Bocholt
-
Mühlenweg, Bocholt 11:21:00
-
Rheinstraße, Bocholt 11:22:00
-
Fidelekesweg, Bocholt 11:23:00
-
Moselstr., Bocholt 11:24:00
-
Sonnenscheinstr., Bocholt 11:26:00
-
Biemenhorst Mitte, Bocholt 11:27:00
-
Biemenhorst Dannenkamp, Bocholt 11:28:00
-
Biemenhorst Ernst-Reuter-Str., Bocholt 11:29:00
-
Biemenhorst Mitte, Bocholt 11:30:00
-
Sonnenscheinstr., Bocholt 11:31:00
-
Moselstr., Bocholt 11:32:00
-
Fidelekesweg, Bocholt 11:33:00
-
Rheinstraße, Bocholt 11:33:00
-
Mühlenweg, Bocholt 11:34:00
-
Bahnhof C1, Bocholt 11:35:00
-
Shopping Arkaden, Bocholt 11:38:00
-
Kinodrom, Bocholt 11:38:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 11:42:00
-
Viktoriastr., Bocholt 11:47:00
-
Schwartzstraße, Bocholt 11:48:00
-
Vereinsstraße, Bocholt 11:49:00
-
Giethorst Büningweg, Bocholt 11:51:00
-
Giethorst Unter den Eichen, Bocholt 11:52:00
-
Giethorst Ahornweg, Bocholt 11:53:00
-
Giethorst Kurzer Weg, Bocholt 11:54:00
-
Giethorst Louis-Pasteur-Ring, Bocholt 11:54:00
-
Stenern Virchow-Eck, Bocholt 11:56:00
-
Stenern von-Behring-Straße, Bocholt 11:57:00
-
Stenern Robert-Koch-Ring, Bocholt 11:58:00
-
Stenern Otto-Kemper-Ring, Bocholt 11:59:00
-
Stenern Krankenhaus, Bocholt 12:00:00
-
Giethorst Louis-Pasteur-Ring, Bocholt 12:01:00
-
Giethorst Kurzer Weg, Bocholt 12:02:00
-
Giethorst Ahornweg, Bocholt 12:03:00
-
Giethorst Unter den Eichen, Bocholt 12:04:00
-
Giethorst Büningweg, Bocholt 12:05:00
-
Vereinsstraße, Bocholt 12:06:00
-
Schwartzstraße, Bocholt 12:07:00
-
Viktoriastr., Bocholt 12:08:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 12:12:00
-
Rathaus, Bocholt 12:16:00
-
Neutorplatz, Bocholt 12:17:00
-
Bahnhof C1, Bocholt 12:19:00
-
Mühlenweg, Bocholt 12:21:00
-
Rheinstraße, Bocholt 12:22:00
-
Fidelekesweg, Bocholt 12:23:00
-
Moselstr., Bocholt 12:24:00
-
Sonnenscheinstr., Bocholt 12:26:00
-
Biemenhorst Mitte, Bocholt 12:27:00
-
Biemenhorst Dannenkamp, Bocholt 12:28:00
-
Biemenhorst Ernst-Reuter-Str., Bocholt 12:29:00
-
Biemenhorst Mitte, Bocholt 12:30:00
-
Sonnenscheinstr., Bocholt 12:31:00
-
Moselstr., Bocholt 12:32:00
-
Fidelekesweg, Bocholt 12:33:00
-
Rheinstraße, Bocholt 12:33:00
-
Mühlenweg, Bocholt 12:34:00
-
Bahnhof C1, Bocholt 12:35:00
-
Shopping Arkaden, Bocholt 12:38:00
-
Kinodrom, Bocholt 12:38:00
-
Bustreff Bussteig (4/C), Bocholt 12:42:00
Route:
-
Bahnhof B2, Bocholt
-
Christuskirche, Bocholt 11:30:00
-
Am Kreuzberg, Bocholt 11:33:00
-
Kochenheimstr., Bocholt 11:35:00
-
Fachhochschule, Bocholt 11:36:00
-
Haus Tenking, Rhede (Westf) 11:38:00
-
Gasthof Eming, Rhede (Westf) 11:40:00
-
Schillerstraße, Rhede (Westf) 11:41:00
-
Gudulakirche, Rhede (Westf) 11:43:00
-
Am Böwing, Rhede (Westf) 11:44:00
-
Otto-Hahn-Straße, Rhede (Westf) 11:46:00
-
Rhedebrügge Waldschenke, Borken (Westf) 11:47:00
-
Rhedebrügge Rademacher II, Borken (Westf) 11:48:00
-
Rhedebrügge Haselhoff, Borken (Westf) 11:49:00
-
Rhedebrügge Ortsmitte, Borken (Westf) 11:50:00
-
Hoxfeld Kaninchenberg, Borken (Westf) 11:51:00
-
Hoxfeld Haus Pröbsting, Borken (Westf) 11:52:00
-
Abzw. Hoxfeld, Borken (Westf) 11:53:00
-
Jeanette-Wolf-Str., Borken (Westf) 11:54:00
-
Sägewerk, Borken (Westf) 11:55:00
-
Steingrube/Finanzamt, Borken (Westf) 11:56:00
-
Gasth. Einhaus, Borken (Westf) 11:57:00
-
Wilbecke, Borken (Westf) 11:58:00
-
Bahnhof, Borken (Westf) 12:02:00
-
Gemen Bodelschwinghhaus, Borken (Westf) 12:05:00
-
Gemen Ev.Johanneskirche, Borken (Westf) 12:06:00
-
Ramsdorf Lünsberg, Velen 12:09:00
-
Ramsdorf Niehues, Velen 12:10:00
-
Ramsdorf Ortsmitte, Velen 12:11:00
-
Waldvelen Sievers, Velen 12:13:00
-
Schloss, Velen 12:16:00
-
Ellinghaus, Velen 12:17:00
-
Klyer Damm, Velen 12:19:00
-
Hochmoor Sparkasse, Gescher 12:21:00
-
Hochmoor Pappelallee, Gescher 12:22:00
-
Hochmoor Tungerloh-Pröbsting, Gescher 12:25:00
-
Gabelpunkt, Gescher 12:26:00
-
Schildarpstraße, Gescher 12:27:00
-
ehemaliger Bahnhof, Gescher 12:28:00
-
Hallerweg, Gescher 12:29:00
-
Fabrikstraße, Gescher 12:31:00
-
Hallerweg, Gescher 12:32:00
-
ehemaliger Bahnhof, Gescher 12:33:00
-
Schildarpstraße, Gescher 12:34:00
-
Lanfer, Gescher 12:36:00
-
Goxel Klye, Coesfeld 12:38:00
-
Goxel Muddeler Stiege, Coesfeld 12:39:00
-
Goxel Steinkamp, Coesfeld 12:40:00
-
Goxel Siedlung, Coesfeld 12:41:00
-
Weißes Kreuz, Coesfeld 12:43:00
-
Mey-Bülten, Coesfeld 12:44:00
-
Wester Esch, Coesfeld 12:45:00
-
Reiningstr., Coesfeld 12:46:00
-
Gerichtsring, Coesfeld 12:48:00
-
Bahnhof, Coesfeld 12:52:00
Route:
-
Bahnhof, Bocholt
-
Bustreff Bussteig (5/D1), Bocholt 11:33:00
-
St.-Georg-Gymnasium, Bocholt 11:36:00
-
Europahaus, Bocholt 11:37:00
-
Domizil Diepenbrock, Bocholt 11:38:00
-
Up de Welle, Bocholt 11:39:00
-
Alffstr., Bocholt 11:41:00
-
Bahia-Bad, Bocholt 11:42:00
-
Hemden Hemdener Kapelle, Bocholt 11:43:00
-
Hemden Kapellenstr., Bocholt 11:44:00
-
Hemden Siedlerstr., Bocholt 11:45:00
-
Hemden Hemdener Ringstr., Bocholt 11:47:00
-
Hemden Kreuzkapellenweg, Bocholt 11:48:00
-
Hemden Zollamt, Bocholt 11:50:00
-
Aalten Station, Niederlande 11:55:00
Route:
-
Bahnhof, Bocholt
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 11:32:00
-
Bustreff Bussteig (2/A2), Bocholt 11:35:00
-
Westend, Bocholt 11:37:00
-
Molkerei, Bocholt 11:38:00
-
Kaisergarten, Bocholt 11:39:00
-
Funkenbusch, Bocholt 11:40:00
-
Lowick Boyting, Bocholt 11:41:00
-
Liedern Elting, Bocholt 11:44:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 11:46:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 11:48:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 11:49:00
-
Kreuzweg, Isselburg 11:51:00
-
Heidekrug, Isselburg 11:53:00
-
Mövesfeld, Isselburg 11:55:00
-
Reeser Straße, Isselburg 11:56:00
-
Markt, Isselburg 11:58:00
-
Schulzentrum, Isselburg 11:59:00
-
Anholt Breels, Isselburg 12:00:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 12:01:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 12:03:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 12:05:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 12:07:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 12:08:00
-
Schwarzer Weg, Rees 12:10:00
-
Windmühlenstr., Rees 12:11:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 12:13:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 12:14:00
-
Luisenstraße, Rees 12:15:00
-
Empel Kraska, Rees 12:16:00
-
Empel Bahnhof, Rees 12:19:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 12:20:00
-
Empel Ziegelei, Rees 12:21:00
-
Groiner Allee, Rees 12:22:00
-
Im Lohr, Rees 12:23:00
-
Steinbach, Rees 12:24:00
-
Oldenkottstraße, Rees 12:25:00
-
Falkenstraße, Rees 12:26:00
-
Bussardstraße, Rees 12:27:00
-
Busbahnhof, Rees 12:28:00
Route:
-
Bahnhof, Bocholt
-
Ostwall, Bocholt 11:32:00
-
Bustreff Bussteig (2/A2), Bocholt 11:35:00