Haltestelle Blaibach Ortsmitte in Blaibach
Schulstrasse ,
93476Blaibach
The next departure is direction Lam.
Route:
-
Blaibach(Oberpf)
-
Bad Kötzting 17:07:00
-
Zellerthal 17:10:00
-
Grafenwiesen 17:16:00
-
Hohenwarth Campingplatz 17:20:00
-
Hohenwarth 17:22:00
-
Arrach 17:28:00
-
Lam 17:32:00
Route:
-
Ortsmitte, Blaibach
-
Bahnübergang, Blaibach 17:24:00
-
Kreuzbach, Blaibach 17:25:00
-
Tiefental, Miltach 17:27:00
-
Kapellensiedlung, Miltach 17:28:00
-
Kirche, Miltach 17:29:00
-
Oberndorf, Miltach 17:31:00
-
Untervierau Anwesen Schmucker, Miltach 17:32:00
-
Untervierau, Miltach 17:33:00
-
Ara Quarzit, Miltach 17:34:00
-
Altrandsberg Abzw. Bahnhof, Miltach 17:35:00
-
Altrandsberg Abzw. Grub, Miltach 17:36:00
-
Kothrettenbach, Zandt 17:37:00
-
Wolfersdorf, Zandt 17:39:00
-
Stegbach, Zandt 17:40:00
-
Harrling, Zandt 17:42:00
-
Bierwinkl Abzw., Zandt 17:43:00
-
Abzw. Sportplatzstraße, Zandt 17:44:00
-
Rathaus, Zandt 17:45:00
-
Unterstocka Abzw., Zandt 17:46:00
-
Schönferchen Abzw., Cham 17:47:00
-
Schachendorf, Cham 17:48:00
-
Vilzing, Cham 17:50:00
-
Sandhölzl, Cham 17:52:00
-
Tasching, Cham 17:53:00
-
Gutmaning Abzw., Cham 17:54:00
-
Abzw. Altenmarkt, Cham 17:56:00
-
Janahof Siemens, Cham 17:57:00
-
Stadellohe, Cham 17:59:00
-
Floßhafen, Cham 18:00:00
-
Bahnhof, Cham 18:03:00
Route:
-
Blaibach(Oberpf)
-
Bad Kötzting 17:59:00
-
Zellerthal 18:03:00
-
Grafenwiesen 18:09:00
-
Watzelsteg 18:11:00
-
Hohenwarth Campingplatz 18:14:00
-
Hohenwarth 18:16:00
-
Arrach 18:21:00
-
Frahelsbruck 18:24:00
-
Lam 18:28:00
Route:
-
Blaibach(Oberpf)
-
Miltach 18:13:00
-
Chamerau 18:20:00
-
Cham(Oberpf) 18:32:00
Route:
-
Blaibach(Oberpf)
-
Bad Kötzting 19:07:00
-
Zellerthal 19:09:00
-
Grafenwiesen 19:15:00
-
Hohenwarth Campingplatz 19:19:00
-
Hohenwarth 19:21:00
-
Arrach 19:27:00
-
Lam 19:31:00
Route:
-
Blaibach(Oberpf)
-
Bad Kötzting 19:59:00
-
Zellerthal 20:04:00
-
Grafenwiesen 20:10:00
-
Watzelsteg 20:12:00
-
Hohenwarth Campingplatz 20:15:00
-
Hohenwarth 20:17:00
-
Arrach 20:23:00
-
Frahelsbruck 20:26:00
-
Lam 20:29:00