Haltestelle Kreuzstraße in Birkenfeld (Württemberg)
Dietlinger Strasse 55,
75217Birkenfeld (Württemberg)
The next departure is direction Ortsmitte, Dobel.
Route:
-
Kreuzstraße, Birkenfeld (Württ)
-
Sonne, Birkenfeld (Württ) 09:09:00
-
Alte Pforzheimer Str., Birkenfeld (Württ) 09:10:00
-
Erlachstadion, Birkenfeld (Württ) 09:11:00
-
Obernhausen, Birkenfeld (Württ) 09:14:00
-
Gräfenhausen Rathaus, Birkenfeld (Württ) 09:15:00
-
Gräfenhausen Tankstelle, Birkenfeld (Württ) 09:16:00
-
Gräfenhausen Sixtdenkmal, Birkenfeld (Württ) 09:17:00
-
Gräfenhausen Industriegebiet, Birkenfeld (Württ) 09:19:00
-
Arnbach Gräfenhauser Str., Neuenbürg 09:20:00
-
Arnbach Rathaus, Neuenbürg 09:21:00
-
Arnbach Linde, Neuenbürg 09:22:00
-
Arnbach Siedlung, Neuenbürg 09:23:00
-
Gewerbegebiet, Neuenbürg 09:24:00
-
Gymnasium, Neuenbürg 09:25:00
-
Feldbergstrasse, Neuenbürg 09:26:00
-
Schwann Schönblickstraße, Straubenhardt 09:29:00
-
Schwann Rathaus, Straubenhardt 09:30:00
-
Schwann Mähfeldstraße, Straubenhardt 09:31:00
-
Schwann Warte, Straubenhardt 09:32:00
-
Dennach Schwabentorhalle, Neuenbürg 09:35:00
-
Dennach Rathaus, Neuenbürg 09:36:00
-
Dreimarkstein, Dobel 09:39:00
-
Waldklinik, Dobel 09:42:00
-
Ortsmitte, Dobel 09:44:00
Route:
-
Kreuzstraße, Birkenfeld (Württ)
-
Ludwig - Uhland - Schule, Birkenfeld (Württ) 09:59:00
-
Marktplatz, Birkenfeld (Württ) 10:00:00
-
Glockwiesenstraße, Birkenfeld (Württ) 10:01:00
-
Hohwiesenstraße, Birkenfeld (Württ) 10:02:00
-
Bahnhof, Birkenfeld (Württ) 10:03:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 10:05:00
-
Burgstraße, Pforzheim 10:06:00
-
Fritz-Erler-Schule Süd, Pforzheim 10:08:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 10:10:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 10:13:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 10:15:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 10:17:00
Route:
-
Kreuzstraße, Birkenfeld (Württ)
-
Sonne, Birkenfeld (Württ) 10:09:00
-
Alte Pforzheimer Str., Birkenfeld (Württ) 10:10:00
-
Erlachstadion, Birkenfeld (Württ) 10:11:00
-
Obernhausen, Birkenfeld (Württ) 10:14:00
-
Gräfenhausen Rathaus, Birkenfeld (Württ) 10:15:00
-
Gräfenhausen Tankstelle, Birkenfeld (Württ) 10:16:00
-
Gräfenhausen Sixtdenkmal, Birkenfeld (Württ) 10:17:00
-
Gräfenhausen Industriegebiet, Birkenfeld (Württ) 10:19:00
-
Arnbach Gräfenhauser Str., Neuenbürg 10:20:00
-
Arnbach Rathaus, Neuenbürg 10:21:00
-
Arnbach Linde, Neuenbürg 10:22:00
-
Arnbach Siedlung, Neuenbürg 10:23:00
-
Gewerbegebiet, Neuenbürg 10:24:00
-
Gymnasium, Neuenbürg 10:25:00
-
Feldbergstrasse, Neuenbürg 10:26:00
-
Schwann Schönblickstraße, Straubenhardt 10:29:00
-
Schwann Rathaus, Straubenhardt 10:30:00
-
Schwann Mähfeldstraße, Straubenhardt 10:31:00
-
Schwann Warte, Straubenhardt 10:32:00
-
Dennach Schwabentorhalle, Neuenbürg 10:35:00
-
Dennach Rathaus, Neuenbürg 10:36:00
-
Dreimarkstein, Dobel 10:39:00
-
Waldklinik, Dobel 10:42:00
-
Ortsmitte, Dobel 10:44:00
-
Birkengrund, Dobel 10:45:00
-
Neusatz Calwer Str., Bad Herrenalb 10:47:00
-
Neusatz Kirche, Bad Herrenalb 10:48:00
-
Rotensol Viertelstraße, Bad Herrenalb 10:50:00
-
Rotensol Lamm, Bad Herrenalb 10:51:00
-
Rotensol Schwarzwaldstr., Bad Herrenalb 10:52:00
-
Bleiche, Bad Herrenalb 10:56:00
-
Post, Bad Herrenalb 10:58:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 11:00:00
Route:
-
Kreuzstraße, Birkenfeld (Württ)
-
Ludwig - Uhland - Schule, Birkenfeld (Württ) 10:29:00
-
Marktplatz, Birkenfeld (Württ) 10:30:00
-
Glockwiesenstraße, Birkenfeld (Württ) 10:31:00
-
Hohwiesenstraße, Birkenfeld (Württ) 10:32:00
-
Bahnhof, Birkenfeld (Württ) 10:33:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 10:35:00
-
Burgstraße, Pforzheim 10:36:00
-
Fritz-Erler-Schule Süd, Pforzheim 10:38:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 10:40:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 10:43:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 10:45:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 10:47:00
Route:
-
Kreuzstraße, Birkenfeld (Württ)
-
Sonne, Birkenfeld (Württ) 11:09:00
-
Alte Pforzheimer Str., Birkenfeld (Württ) 11:10:00
-
Erlachstadion, Birkenfeld (Württ) 11:11:00
-
Obernhausen, Birkenfeld (Württ) 11:14:00
-
Gräfenhausen Rathaus, Birkenfeld (Württ) 11:15:00
-
Gräfenhausen Tankstelle, Birkenfeld (Württ) 11:16:00
-
Gräfenhausen Sixtdenkmal, Birkenfeld (Württ) 11:17:00
-
Gräfenhausen Industriegebiet, Birkenfeld (Württ) 11:19:00
-
Arnbach Gräfenhauser Str., Neuenbürg 11:20:00
-
Arnbach Rathaus, Neuenbürg 11:21:00
-
Arnbach Linde, Neuenbürg 11:22:00
-
Arnbach Siedlung, Neuenbürg 11:23:00
-
Gewerbegebiet, Neuenbürg 11:24:00
-
Gymnasium, Neuenbürg 11:25:00
-
Feldbergstrasse, Neuenbürg 11:26:00
-
Schwann Schönblickstraße, Straubenhardt 11:29:00
-
Schwann Rathaus, Straubenhardt 11:30:00
-
Schwann Mähfeldstraße, Straubenhardt 11:31:00
-
Schwann Warte, Straubenhardt 11:32:00
-
Dennach Schwabentorhalle, Neuenbürg 11:35:00
-
Dennach Rathaus, Neuenbürg 11:36:00
-
Dreimarkstein, Dobel 11:39:00
-
Waldklinik, Dobel 11:42:00
-
Ortsmitte, Dobel 11:44:00
Route:
-
Kreuzstraße, Birkenfeld (Württ)
-
Ludwig - Uhland - Schule, Birkenfeld (Württ) 11:59:00
-
Marktplatz, Birkenfeld (Württ) 12:00:00
-
Glockwiesenstraße, Birkenfeld (Württ) 12:01:00
-
Hohwiesenstraße, Birkenfeld (Württ) 12:02:00
-
Bahnhof, Birkenfeld (Württ) 12:03:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 12:05:00
-
Burgstraße, Pforzheim 12:06:00
-
Fritz-Erler-Schule Süd, Pforzheim 12:08:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 12:10:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 12:13:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 12:15:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 12:17:00