Haltestelle Fürnried Dorfplatz in Birgland
Pfarrgasse 2,
92262Birgland
The next departure is direction Troßalter, Birgland.
Route:
-
Fürnried Dorfplatz, Birgland
-
Troßalter, Birgland 06:35:00
Route:
-
Fürnried Dorfplatz, Birgland
-
Nonnhof, Birgland 07:00:00
-
Dollmannsberg Abzw., Birgland 07:00:00
-
Sunzendorf Abzw., Birgland 07:02:00
-
Rothsricht Abzw., Birgland 07:03:00
-
Bachetsfeld, Illschwang 07:05:00
-
Schwand, Illschwang 07:07:00
-
Frankenhof, Illschwang 07:08:00
-
Hackern, Illschwang 07:09:00
-
Aichazandt, Illschwang 07:12:00
-
Schulzentrum Krötensee, Sulzbach-Rosenberg 07:17:00
-
Bahnhof, Sulzbach-Rosenberg 07:20:00
-
Post, Sulzbach-Rosenberg 07:21:00
-
Gymnasium, Sulzbach-Rosenberg 07:23:00
-
Krankenhaus, Sulzbach-Rosenberg 07:24:00
-
Erlheimer Weg, Sulzbach-Rosenberg 07:26:00
-
Luitpoldplatz, Sulzbach-Rosenberg 07:31:00
Route:
-
Fürnried Dorfplatz, Birgland
-
Nonnhof, Birgland 07:00:00
-
Reichenunholden, Birgland 07:01:00
-
Eckertsfeld, Birgland 07:03:00
-
Woppenthal, Birgland 07:06:00
-
Geigenwang, Birgland 07:07:00
-
Schule, Illschwang 07:15:00
-
Dorfplatz, Illschwang 07:16:00
-
Gehrsricht Abzw., Illschwang 07:18:00
-
Schöpfendorf, Illschwang 07:19:00
-
Kühnhof Abzw., Illschwang 07:20:00
-
Hermannsberg Abzw., Illschwang 07:21:00
-
Pürschläg, Illschwang 07:22:00
-
Dietersberg Abzw., Illschwang 07:23:00
-
Kropfersricht Abzw./Happy Rock, Sulzbach-Rosenberg 07:25:00
-
Schäflohe Abzw., Amberg (Oberpfalz) 07:28:00
-
Max-Reger-Gymnasium, Amberg (Oberpfalz) 07:32:00
-
Kurfürstenbad, Amberg (Oberpfalz) 07:34:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 07:38:00
Route:
-
Fürnried Dorfplatz, Birgland
-
Nonnhof, Birgland 08:07:00
-
Reichenunholden, Birgland 08:08:00
-
Eckertsfeld, Birgland 08:10:00
-
Woppenthal, Birgland 08:13:00
-
Geigenwang, Birgland 08:14:00
-
Schule, Illschwang 08:18:00
Route:
-
Fürnried Dorfplatz, Birgland
-
Nonnhof, Birgland 08:10:00
-
Dollmannsberg Abzw., Birgland 08:10:00
-
Sunzendorf Abzw., Birgland 08:12:00
-
Rothsricht Abzw., Birgland 08:13:00
-
Bachetsfeld, Illschwang 08:15:00
-
Schwand, Illschwang 08:17:00
-
Frankenhof, Illschwang 08:18:00
-
Hackern, Illschwang 08:19:00
-
Aichazandt, Illschwang 08:22:00
-
Schulzentrum Krötensee, Sulzbach-Rosenberg 08:27:00
-
Bahnhof, Sulzbach-Rosenberg 08:30:00
-
Post, Sulzbach-Rosenberg 08:31:00
-
Gymnasium, Sulzbach-Rosenberg 08:33:00
-
Krankenhaus, Sulzbach-Rosenberg 08:34:00
-
Erlheimer Weg, Sulzbach-Rosenberg 08:36:00
-
Luitpoldplatz, Sulzbach-Rosenberg 08:41:00
Route:
-
Fürnried Dorfplatz, Birgland
-
Frechetsfeld, Birgland 12:45:00
-
Burkartshof Abzw., Birgland 12:46:00
-
Hainfeld, Birgland 12:47:00
-
Wolfertsfeld, Birgland 12:49:00
-
Poppberg Kirche, Birgland 12:50:00
-
Gronatshof, Birgland 12:52:00
-
Matzenhof, Birgland 12:53:00
-
Poppberg Kirche, Birgland 12:55:00
-
Wolfertsfeld, Birgland 12:56:00
-
Eckeltshof, Birgland 12:56:00
-
Kegelheim, Birgland 12:56:00
-
Pleishof, Birgland 12:58:00
-
Troßalter, Birgland 12:59:00