Haltestelle Hotel Krupp in Bendorf
Dieter-Trennheuser-Straße 8,
56170Bendorf
The next departure is direction Markt, Dierdorf.
Route:
-
Sayn Sayner Hütte, Bendorf (Rhein)
-
Sayn Im Sayntal, Bendorf (Rhein) 11:31:00
-
Sayn Alte Wattefabrik, Bendorf (Rhein) 11:34:00
-
Böhm, Isenburg 11:36:00
-
Dorfgemeinschaftshaus, Isenburg 11:37:00
-
Kettemers Mühle, Kleinmaischeid 11:38:00
-
Kirchstraße, Kleinmaischeid 11:41:00
-
Kirche, Großmaischeid 11:44:00
-
Giershofen Ölsbachbrücke, Dierdorf 11:49:00
-
Neuwieder Straße, Dierdorf 11:51:00
-
Markt, Dierdorf 11:54:00
Route:
-
Sayn Sayner Hütte, Bendorf (Rhein)
-
Sayn Schlossstraße, Bendorf (Rhein) 11:32:00
-
Bendorf (Rhein) Nord 11:34:00
-
Im Andorf, Bendorf (Rhein) 11:36:00
-
Stadtpark, Bendorf (Rhein) 11:37:00
-
Remystraße, Bendorf (Rhein) 11:38:00
-
Bahnhof, Vallendar 11:44:00
-
Kongresshalle, Vallendar 11:48:00
-
Deutschherrenhof, Vallendar 11:50:00
-
Am Rheinufer, Urbar bei Koblenz 11:51:00
-
Ehrenbreitstein Bahnhof, Koblenz 11:55:00
-
Ehrenbreitstein Kapuzinerplatz/Fähre, Koblenz 11:56:00
-
Rhein-Mosel-Halle, Koblenz 11:59:00
-
Markenbildchenweg, Koblenz 12:01:00
-
Hauptbahnhof, Koblenz 12:04:00
-
Bahnhofstraße, Koblenz 12:10:00
-
Bahnhof Stadtmitte/Löhr-Center, Koblenz 12:14:00
Route:
-
Sayn Sayner Hütte, Bendorf (Rhein)
-
Sayn Im Sayntal, Bendorf (Rhein) 13:31:00
-
Sayn Alte Wattefabrik, Bendorf (Rhein) 13:34:00
-
Böhm, Isenburg 13:36:00
-
Dorfgemeinschaftshaus, Isenburg 13:37:00
-
Kettemers Mühle, Kleinmaischeid 13:38:00
-
Kirchstraße, Kleinmaischeid 13:41:00
-
Kirche, Großmaischeid 13:44:00
-
Giershofen Ölsbachbrücke, Dierdorf 13:49:00
-
Neuwieder Straße, Dierdorf 13:51:00
-
Markt, Dierdorf 13:54:00
Route:
-
Sayn Sayner Hütte, Bendorf (Rhein)
-
Sayn Schlossstraße, Bendorf (Rhein) 13:32:00
-
Bendorf (Rhein) Nord 13:34:00
-
Im Andorf, Bendorf (Rhein) 13:36:00
-
Stadtpark, Bendorf (Rhein) 13:37:00
-
Remystraße, Bendorf (Rhein) 13:38:00
-
Bahnhof, Vallendar 13:44:00
-
Kongresshalle, Vallendar 13:48:00
-
Deutschherrenhof, Vallendar 13:50:00
-
Am Rheinufer, Urbar bei Koblenz 13:51:00
-
Ehrenbreitstein Bahnhof, Koblenz 13:55:00
-
Ehrenbreitstein Kapuzinerplatz/Fähre, Koblenz 13:56:00
-
Rhein-Mosel-Halle, Koblenz 13:59:00
-
Markenbildchenweg, Koblenz 14:01:00
-
Hauptbahnhof, Koblenz 14:04:00
-
Bahnhofstraße, Koblenz 14:10:00
-
Bahnhof Stadtmitte/Löhr-Center, Koblenz 14:14:00
Route:
-
Sayn Sayner Hütte, Bendorf (Rhein)
-
Sayn Im Sayntal, Bendorf (Rhein) 15:31:00
-
Sayn Alte Wattefabrik, Bendorf (Rhein) 15:34:00
-
Böhm, Isenburg 15:36:00
-
Dorfgemeinschaftshaus, Isenburg 15:37:00
-
Kettemers Mühle, Kleinmaischeid 15:38:00
-
Kirchstraße, Kleinmaischeid 15:41:00
-
Kirche, Großmaischeid 15:44:00
-
Giershofen Ölsbachbrücke, Dierdorf 15:49:00
-
Neuwieder Straße, Dierdorf 15:51:00
-
Markt, Dierdorf 15:54:00
Route:
-
Sayn Sayner Hütte, Bendorf (Rhein)
-
Sayn Schlossstraße, Bendorf (Rhein) 15:32:00
-
Bendorf (Rhein) Nord 15:34:00
-
Im Andorf, Bendorf (Rhein) 15:36:00
-
Stadtpark, Bendorf (Rhein) 15:37:00
-
Remystraße, Bendorf (Rhein) 15:38:00
-
Bahnhof, Vallendar 15:44:00
-
Kongresshalle, Vallendar 15:48:00
-
Deutschherrenhof, Vallendar 15:50:00
-
Am Rheinufer, Urbar bei Koblenz 15:51:00
-
Ehrenbreitstein Bahnhof, Koblenz 15:55:00
-
Ehrenbreitstein Kapuzinerplatz/Fähre, Koblenz 15:56:00
-
Rhein-Mosel-Halle, Koblenz 15:59:00
-
Markenbildchenweg, Koblenz 16:01:00
-
Hauptbahnhof, Koblenz 16:04:00
-
Bahnhofstraße, Koblenz 16:10:00
-
Bahnhof Stadtmitte/Löhr-Center, Koblenz 16:14:00