Haltestelle Volksfestplatz in Beilngries
Sandstraße 21,
92339Beilngries
The next departure is direction ZOB, Ingolstadt.
Route:
-
Volksfestplatz, Beilngries
-
ZOB/Realschule, Beilngries 12:18:00
-
Paulushofen Am Haar, Beilngries 12:24:00
-
Paulushofen Dorfstraße, Beilngries 12:25:00
-
Aschbuch Staatsstraße, Beilngries 12:28:00
-
Grampersdorf Landstraße, Beilngries 12:30:00
-
Dinopark, Denkendorf (Oberbayern) 12:32:00
-
Am Kreisverkehr, Denkendorf (Oberbayern) 12:34:00
-
Dörndorf Kirchstraße, Denkendorf (Oberbayern) 12:35:00
-
Zandt Limesstraße, Denkendorf (Oberbayern) 12:40:00
-
Zandt Am Graben, Denkendorf (Oberbayern) 12:42:00
-
Schönbrunn Schulweg, Denkendorf (Oberbayern) 12:44:00
-
Meierhofstraße, Denkendorf (Oberbayern) 12:48:00
-
Hauptstraße, Denkendorf (Oberbayern) 12:50:00
-
Schönbrunner Str., Denkendorf (Oberbayern) 12:52:00
-
Straßhäusl, Denkendorf (Oberbayern) 12:53:00
-
Dunsdorf Dunsdorfer Straßl, Stammham b Ingolstadt 12:55:00
-
Appertshofen Kirche, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:00:00
-
Appertshofen Dorfstraße, Stammham b Ingolstadt (Do 13:01:00
-
Appertshofen Alte Landstraße, Stammham b Ingolstad 13:03:00
-
Nürnberger Straße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:05:00
-
Schulstraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:06:00
-
Jurastraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:07:00
-
Kirchgasse, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:08:00
-
Osteranger, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:09:00
-
Gewerbegebiet, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:10:00
-
Römerstraße, Hepberg 13:13:00
-
Schulstraße, Hepberg 13:14:00
-
Kapellenweg, Hepberg 13:15:00
-
Hofmark, Lenting 13:18:00
-
Blockhaus, Lenting 13:19:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 13:20:00
-
Dorfplatz Oberhaunstadt, Ingolstadt 13:20:00
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt 13:21:00
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 13:22:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 13:25:00
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 13:26:00
-
ZOB, Ingolstadt 13:31:00
Route:
-
Volksfestplatz, Beilngries
-
ZOB/Realschule, Beilngries 12:23:00
-
Ringstr., Beilngries 12:25:00
-
Eichstätter Straße, Beilngries 12:26:00
-
Badanhausen Abzw., Kinding 12:29:00
-
Pfraundorf Abzw., Kinding 12:31:00
-
Unteremmendorf Abzw., Kinding 12:33:00
-
Schule, Kinding 12:36:00
-
Marktplatz, Kinding 12:38:00
-
Ilbling Abzw., Kinding 12:42:00
-
Kemathen, Kipfenberg 12:43:00
-
Grösdorf Mühle, Kipfenberg 12:45:00
-
Kindinger Straße, Kipfenberg 12:46:00
-
Altmühltalklinik, Kipfenberg 12:47:00
-
Parkplatz/Försterstraße, Kipfenberg 12:48:00
-
Böhming Johannesstr., Kipfenberg 12:51:00
-
Regelmannsbrunn Abzw., Kipfenberg 12:52:00
-
Arnsberg Schloßsteig, Kipfenberg 12:55:00
-
Arnsberg Wiesgrund, Kipfenberg 12:56:00
-
Gungolding Brücke, Walting 12:59:00
-
Pfalzpaint Staatsstraße, Walting 13:01:00
-
Altmühlbrücke, Walting 13:04:00
-
Inching Staatsstraße, Walting 13:07:00
-
Pfünz Eichstätter Straße, Walting 13:09:00
-
Landershofen Kreisstraße/Ampel, Eichstätt (Bayern) 13:13:00
-
Kipfenberger/Eichendorffstraße, Eichstätt (Bayern) 13:15:00
-
Heilige Familie, Eichstätt (Bayern) 13:17:00
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 13:22:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 13:24:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 13:25:00
-
Residenzplatz/A. Stadttheater, Eichstätt (Bayern) 13:27:00
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 13:29:00
Route:
-
Volksfestplatz, Beilngries
-
ZOB/Realschule, Beilngries 13:08:00
-
Leising, Beilngries 13:12:00
-
Kottingwörth Dietfurter Str., Beilngries 13:15:00
-
Amtmannsdorf, Beilngries 13:27:00
-
Pondorf Kirchenweg, Altmannstein 13:39:00
-
Megmannsdorf, Altmannstein 13:41:00
-
Breitenhill, Altmannstein 13:42:00
-
Winden Dorfplatz, Altmannstein 13:44:00
-
Bitz, Denkendorf (Oberbayern) 13:46:00
-
Dörndorf Jagdstraße, Denkendorf (Oberbayern) 13:48:00
-
Zandt Limesstraße, Denkendorf (Oberbayern) 13:52:00
-
Zandt Am Graben, Denkendorf (Oberbayern) 13:53:00
-
Schönbrunn Schulweg, Denkendorf (Oberbayern) 13:55:00
Route:
-
Volksfestplatz, Beilngries
-
ZOB/Realschule, Beilngries 13:08:00
-
Viehstall, Beilngries 13:15:00
-
Amtmannsdorf, Beilngries 13:18:00
-
Neuses Kirche, Altmannstein 13:24:00
-
Thannhausen, Altmannstein 13:26:00
-
Dollnhof, Altmannstein 13:28:00
-
Schafshill, Altmannstein 13:31:00
-
Schamhaupten Schloss, Altmannstein 13:36:00
-
Sandersdorf Schloss, Altmannstein 13:38:00
-
Neuenhinzenhausen Am Bachl, Altmannstein 13:41:00
-
Sollern, Altmannstein 13:43:00
-
Taubental, Altmannstein 13:44:00
-
Marktplatz, Altmannstein 13:45:00
-
Schule, Altmannstein 13:46:00
-
Hagenhill Von-Geben-Str., Altmannstein 13:49:00
-
Laimerstadt Kirche, Altmannstein 13:52:00
-
Tettenwang Schulstraße, Altmannstein 13:55:00
-
Leistmühle Staatsstraße 2231/2232, Altmannstein 13:57:00
-
Leistmühle, Altmannstein 13:57:00
-
Hexenagger, Altmannstein 13:58:00
Route:
-
Volksfestplatz, Beilngries
-
ZOB/Realschule, Beilngries 13:08:00
-
Eglofsdorf B299, Beilngries 13:15:00
-
Wolfsbuch Fuchsengasse, Beilngries 13:17:00
-
Weiherhaus, Altmannstein 13:18:00
-
Pondorf Kirchenweg, Altmannstein 13:21:00
-
Schamhaupten Schloss, Altmannstein 13:26:00
-
Sandersdorf Schloss, Altmannstein 13:29:00
-
Sandersdorf Alte Salzstraße, Altmannstein 13:31:00
-
Steinsdorf Mendorfer Str., Altmannstein 13:33:00
-
Mendorf Feuerwehrhaus, Altmannstein 13:35:00
-
Biber, Altmannstein 13:37:00
-
Offendorf, Mindelstetten 13:39:00
-
Hüttenhausen, Mindelstetten 13:40:00
-
Tettenagger Friedhof, Mindelstetten 13:41:00
-
Ingolstädter Str., Mindelstetten 13:44:00
-
Hiendorf, Mindelstetten 13:45:00
Route:
-
Volksfestplatz, Beilngries
-
ZOB/Realschule, Beilngries 13:08:00
-
Kevenhüll, Beilngries 13:16:00
-
Oberndorf Feuerwehr, Beilngries 13:18:00