Haltestelle Volksfestplatz in Beilngries
Sandstraße 21,
92339Beilngries
The next departure is direction Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl.
Route:
-
Gymnasium, Beilngries
-
Hotel Deutscher Hof, Beilngries 16:01:00
-
Kottingwörth, Beilngries 16:05:00
-
Grögling Abzw., Dietfurt a.d. Altmühl 16:08:00
-
Töging Sportplatz, Dietfurt a.d. Altmühl 16:10:00
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 16:13:00
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 16:14:00
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 16:16:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 16:17:00
Route:
-
Volksfestplatz, Beilngries
-
ZOB/Realschule, Beilngries 16:13:00
-
Paulushofen Am Haar, Beilngries 16:19:00
-
Paulushofen Dorfstraße, Beilngries 16:20:00
-
Neuzell Feuerwehr, Beilngries 16:22:00
-
Aschbuch Staatsstraße, Beilngries 16:23:00
-
Grampersdorf Landstraße, Beilngries 16:25:00
-
Dinopark, Denkendorf (Oberbayern) 16:27:00
-
Am Kreisverkehr, Denkendorf (Oberbayern) 16:29:00
-
Dörndorf Kirchstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:30:00
-
Zandt Limesstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:35:00
-
Zandt Am Graben, Denkendorf (Oberbayern) 16:37:00
-
Schönbrunn Schulweg, Denkendorf (Oberbayern) 16:39:00
-
Meierhofstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:43:00
-
Hauptstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:45:00
-
Schönbrunner Str., Denkendorf (Oberbayern) 16:47:00
-
Straßhäusl, Denkendorf (Oberbayern) 16:48:00
-
Dunsdorf Dunsdorfer Straßl, Stammham b Ingolstadt 16:50:00
-
Appertshofen Kirche, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:55:00
-
Appertshofen Dorfstraße, Stammham b Ingolstadt (Do 16:56:00
-
Appertshofen Alte Landstraße, Stammham b Ingolstad 16:58:00
-
Nürnberger Straße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:00:00
-
Schulstraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:01:00
-
Jurastraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:02:00
-
Kirchgasse, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:03:00
-
Osteranger, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:04:00
-
Gewerbegebiet, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:05:00
-
Römerstraße, Hepberg 17:08:00
-
Schulstraße, Hepberg 17:09:00
-
Kapellenweg, Hepberg 17:10:00
-
Jurastraße, Lenting 17:12:00
-
Beethovenstraße, Lenting 17:13:00
-
Ernst-Rauwolf-Straße, Lenting 17:14:00
-
Alte Landstraße, Lenting 17:15:00
-
Hofmark, Lenting 17:17:00
-
Blockhaus, Lenting 17:18:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 17:19:00
-
Dorfplatz Oberhaunstadt, Ingolstadt 17:20:00
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt 17:20:00
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 17:21:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 17:24:00
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 17:25:00
-
ZOB, Ingolstadt 17:30:00
Route:
-
Gymnasium, Beilngries
-
Fribertshofen, Berching 16:59:00
-
Wirbertshofen, Berching 17:03:00
-
Rudertshofen, Berching 17:06:00
-
Stierbaum Ort, Berching 17:10:00
-
Rübling, Berching 17:13:00
-
Jettingsdorf, Berching 17:15:00
Route:
-
Gymnasium, Beilngries
-
Hotel Deutscher Hof, Beilngries 16:46:00
-
Ottmaring Abzw., Dietfurt a.d. Altmühl 16:52:00
-
Töging Am Steig, Dietfurt a.d. Altmühl 16:55:00
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 16:58:00
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 16:59:00
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 17:01:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 17:02:00
Route:
-
Gymnasium, Beilngries
-
Neumarkter Str., Beilngries 16:51:00
-
Plankstetten Ost, Berching 16:56:00
-
Eglasmühle Abzw., Berching 16:58:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 17:02:00
-
Vorstadt, Berching 17:03:00
-
Neumarkter Tor, Berching 17:04:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 17:08:00
-
Wegscheid, Berching 17:10:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 17:11:00
-
Pollanten Süd, Berching 17:12:00
-
Pollanten Nord, Berching 17:13:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 17:16:00
-
Rathaus, Mühlhausen (Oberpfalz) 17:17:00
-
Weihersdorf Abzw., Mühlhausen (Oberpfalz) 17:19:00
-
Abzw. Wappersdorf, Mühlhausen (Oberpfalz) 17:20:00
-
Wangen Abzw., Mühlhausen (Oberpfalz) 17:21:00
-
Greißelbach, Mühlhausen (Oberpfalz) 17:23:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 17:25:00
-
Dorfstr., Sengenthal 17:28:00
-
Kirche, Sengenthal 17:29:00
-
Sengenthal Nord 17:30:00
-
Am Anger, Sengenthal 17:31:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:38:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:39:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:40:00
-
Finanzamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:43:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:48:00
Route:
-
Volksfestplatz, Beilngries
-
ZOB/Realschule, Beilngries 17:09:00
-
Paulushofen Am Haar, Beilngries 17:15:00
-
Paulushofen Dorfstraße, Beilngries 17:16:00
-
Neuzell Feuerwehr, Beilngries 17:20:00
-
Grampersdorf Kirchstraße, Beilngries 17:25:00
-
Irfersdorf Am Kirchplatz, Beilngries 17:28:00
-
Oberemmendorf Kapelle, Kipfenberg 17:30:00
-
Irlahüll Leonhardstraße, Kipfenberg 17:32:00
-
Buch Am Stettenberg, Kipfenberg 17:33:00
-
Buch Sebastianstraße, Kipfenberg 17:34:00
-
Gelbelsee Kreisstraße, Denkendorf (Oberbayern) 17:36:00
-
Am Kreisverkehr, Denkendorf (Oberbayern) 17:39:00
-
Meierhofstraße, Denkendorf (Oberbayern) 17:43:00
-
Hauptstraße, Denkendorf (Oberbayern) 17:45:00
-
Schönbrunner Str., Denkendorf (Oberbayern) 17:47:00
-
Straßhäusl, Denkendorf (Oberbayern) 17:48:00
-
Dunsdorf Dunsdorfer Straßl, Stammham b Ingolstadt 17:50:00
-
Appertshofen Kirche, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:55:00
-
Appertshofen Dorfstraße, Stammham b Ingolstadt (Do 17:56:00
-
Appertshofen Alte Landstraße, Stammham b Ingolstad 17:58:00
-
Nürnberger Straße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:00:00
-
Schulstraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:01:00
-
Jurastraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:02:00
-
Kirchgasse, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:03:00
-
Osteranger, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:04:00
-
Gewerbegebiet, Stammham b Ingolstadt (Donau) 18:05:00
-
Römerstraße, Hepberg 18:08:00
-
Schulstraße, Hepberg 18:09:00
-
Kapellenweg, Hepberg 18:10:00
-
Jurastraße, Lenting 18:12:00
-
Beethovenstraße, Lenting 18:13:00
-
Ernst-Rauwolf-Straße, Lenting 18:14:00
-
Alte Landstraße, Lenting 18:15:00
-
Hofmark, Lenting 18:17:00
-
Blockhaus, Lenting 18:18:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 18:19:00
-
Dorfplatz Oberhaunstadt, Ingolstadt 18:19:00
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt 18:20:00
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 18:21:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 18:24:00
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 18:25:00
-
ZOB, Ingolstadt 18:30:00