Haltestelle Volksfestplatz in Beilngries
Sandstraße 21,
92339Beilngries
The next departure is direction Zur Achmühle, Greding.
Route:
-
Volksfestplatz Steig 5, Beilngries
-
ZOB Steig 4, Beilngries 13:41:00
-
Biberbach, Beilngries 13:47:00
-
Litterzhofen Kirche, Beilngries 13:50:00
-
Landerzhofen, Greding 13:52:00
-
Attenhofen Abzw., Greding 13:53:00
-
Landerzhofener Leite, Greding 13:55:00
-
Volksschule, Greding 13:56:00
-
Hallenbad, Greding 13:57:00
-
Herrnsberg Ortsmitte, Greding 14:02:00
-
Röckenhofen, Greding 14:05:00
-
Österberg, Greding 14:07:00
-
Kleinnottersdorf, Greding 14:08:00
-
Obermässing Österberger Str., Greding 14:14:00
-
Untermässing Alte Schule, Greding 14:19:00
-
Hausen Mitte, Greding 14:24:00
-
Zur Achmühle, Greding 14:29:00
Route:
-
Volksfestplatz, Beilngries
-
Ringstr., Beilngries 13:41:00
-
ZOB/Realschule, Beilngries 13:45:00
-
Paulushofen Am Haar, Beilngries 13:51:00
-
Paulushofen Dorfstraße, Beilngries 13:52:00
-
Aschbuch Staatsstraße, Beilngries 13:55:00
-
Grampersdorf Landstraße, Beilngries 13:57:00
-
Dinopark, Denkendorf (Oberbayern) 13:59:00
-
Am Kreisverkehr, Denkendorf (Oberbayern) 14:01:00
-
Meierhofstraße, Denkendorf (Oberbayern) 14:04:00
-
Hauptstraße, Denkendorf (Oberbayern) 14:06:00
-
Schönbrunner Str., Denkendorf (Oberbayern) 14:08:00
-
Straßhäusl, Denkendorf (Oberbayern) 14:09:00
-
Dunsdorf Dunsdorfer Straßl, Stammham b Ingolstadt 14:11:00
-
Appertshofen Abzw., Stammham b Ingolstadt (Donau) 14:14:00
-
Nürnberger Straße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 14:15:00
-
Osteranger, Stammham b Ingolstadt (Donau) 14:17:00
-
Gewerbegebiet, Stammham b Ingolstadt (Donau) 14:18:00
-
Römerstraße, Hepberg 14:21:00
-
Schulstraße, Hepberg 14:22:00
-
Kapellenweg, Hepberg 14:23:00
-
Hofmark, Lenting 14:26:00
-
Blockhaus, Lenting 14:27:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 14:28:00
-
Dorfplatz Oberhaunstadt, Ingolstadt 14:28:00
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt 14:29:00
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 14:30:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 14:33:00
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 14:34:00
-
ZOB, Ingolstadt 14:39:00
Route:
-
Volksfestplatz, Beilngries
-
Badanhausen Abzw., Kinding 17:13:00
-
Pfraundorf Abzw., Kinding 17:15:00
-
Unteremmendorf Abzw., Kinding 17:17:00
-
Schule, Kinding 17:19:00
-
Marktplatz, Kinding 17:21:00
-
Ilbling Abzw., Kinding 17:25:00
-
Kemathen, Kipfenberg 17:26:00
-
Grösdorf Mühle, Kipfenberg 17:28:00
-
Kindinger Straße, Kipfenberg 17:30:00
-
Altmühltalklinik, Kipfenberg 17:31:00
-
Parkplatz/Försterstraße, Kipfenberg 17:32:00