Haltestelle Ringstraße in Beilngries
Ringstrasse 15,
92339Beilngries
The next departure is direction Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz.
Route:
-
Ringstr., Beilngries
-
Neumarkter Str., Beilngries 12:28:00
-
Hafen, Beilngries 12:30:00
-
Plankstetten Ost, Berching 12:37:00
-
Eglasmühle Abzw., Berching 12:38:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 12:42:00
-
Vorstadt, Berching 12:43:00
-
Neumarkter Tor, Berching 12:44:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 12:48:00
-
Wegscheid, Berching 12:50:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 12:51:00
-
Pollanten Süd, Berching 12:52:00
-
Pollanten Nord, Berching 12:53:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 12:56:00
-
Raiffeisenbank, Mühlhausen (Oberpfalz) 12:57:00
-
Meisenweg, Mühlhausen (Oberpfalz) 12:58:00
-
Am Ludwigskanal, Mühlhausen (Oberpfalz) 13:00:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 13:02:00
-
Dorfstr., Sengenthal 13:05:00
-
Kirche, Sengenthal 13:06:00
-
Sengenthal Nord 13:07:00
-
Am Anger, Sengenthal 13:08:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:15:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:16:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:17:00
-
Finanzamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:20:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:25:00
Route:
-
Ringstr., Beilngries
-
Eichstätter Straße, Beilngries 13:03:00
-
Badanhausen Abzw., Kinding 13:05:00
-
Pfraundorf Abzw., Kinding 13:07:00
-
Unteremmendorf Abzw., Kinding 13:09:00
-
Marktplatz, Kinding 13:14:00
-
Ilbling Abzw., Kinding 13:17:00
-
Kemathen, Kipfenberg 13:18:00
-
Grösdorf Mühle, Kipfenberg 13:20:00
-
Kindinger Straße, Kipfenberg 13:22:00
-
Altmühltalklinik, Kipfenberg 13:23:00
-
Parkplatz/Försterstraße, Kipfenberg 13:25:00
-
Parkplatz, Kipfenberg 13:25:00
-
Böhming Johannesstr., Kipfenberg 13:27:00
-
Böhming Schule, Kipfenberg 13:27:00
-
Regelmannsbrunn Abzw., Kipfenberg 13:28:00
-
Regelmannsbrunn Staatsstraße 2230, Kipfenberg 13:28:00
-
Arnsberg Schloßsteig, Kipfenberg 13:31:00
-
Arnsberg Schule, Kipfenberg 13:31:00
-
Arnsberg Wiesgrund, Kipfenberg 13:32:00
-
Arnsberg Abzw. Schelldorf, Kipfenberg 13:32:00
-
Gungolding Brücke, Walting 13:35:00
-
Pfalzpaint Staatsstraße, Walting 13:37:00
-
Altmühlbrücke, Walting 13:40:00
-
Inching Staatsstraße, Walting 13:43:00
-
Pfünz Eichstätter Straße, Walting 13:46:00
-
Landershofen Kreisstraße/Ampel, Eichstätt (Bayern) 13:50:00
-
Kipfenberger/Eichendorffstraße, Eichstätt (Bayern) 13:52:00
-
Heilige Familie, Eichstätt (Bayern) 13:54:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 13:56:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 13:57:00
-
Residenzplatz/A. Stadttheater, Eichstätt (Bayern) 13:59:00
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 14:00:00
Route:
-
Ringstr., Beilngries
-
Hotel Deutscher Hof, Beilngries 13:28:00
-
Kelheimer Str., Beilngries 13:29:00
-
Leising, Beilngries 13:31:00
-
Kottingwörth, Beilngries 13:33:00
-
Grögling Abzw., Dietfurt a.d. Altmühl 13:36:00
-
Töging Sportplatz, Dietfurt a.d. Altmühl 13:38:00
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 13:41:00
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 13:42:00
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 13:44:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 13:45:00
Route:
-
Ringstr., Beilngries
-
Neumarkter Str., Beilngries 14:28:00
-
Hafen, Beilngries 14:30:00
-
Plankstetten Ost, Berching 14:37:00
-
Eglasmühle Abzw., Berching 14:38:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 14:42:00
-
Vorstadt, Berching 14:43:00
-
Neumarkter Tor, Berching 14:44:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 14:48:00
-
Wegscheid, Berching 14:50:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 14:51:00
-
Pollanten Süd, Berching 14:52:00
-
Pollanten Nord, Berching 14:53:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 14:56:00
-
Raiffeisenbank, Mühlhausen (Oberpfalz) 14:57:00
-
Meisenweg, Mühlhausen (Oberpfalz) 14:58:00
-
Am Ludwigskanal, Mühlhausen (Oberpfalz) 15:00:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 15:02:00
-
Dorfstr., Sengenthal 15:05:00
-
Kirche, Sengenthal 15:06:00
-
Sengenthal Nord 15:07:00
-
Am Anger, Sengenthal 15:08:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 15:15:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 15:16:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 15:17:00
-
Finanzamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 15:20:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 15:25:00
Route:
-
Ringstr., Beilngries
-
Hotel Deutscher Hof, Beilngries 15:28:00
-
Kelheimer Str., Beilngries 15:29:00
-
Leising, Beilngries 15:31:00
-
Kottingwörth, Beilngries 15:33:00
-
Grögling Abzw., Dietfurt a.d. Altmühl 15:36:00
-
Töging Sportplatz, Dietfurt a.d. Altmühl 15:38:00
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 15:41:00
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 15:42:00
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 15:44:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 15:45:00
Route:
-
Ringstr., Beilngries
-
Neumarkter Str., Beilngries 16:28:00
-
Hafen, Beilngries 16:30:00
-
Plankstetten Ost, Berching 16:37:00
-
Eglasmühle Abzw., Berching 16:38:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 16:42:00
-
Vorstadt, Berching 16:43:00
-
Neumarkter Tor, Berching 16:44:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 16:48:00
-
Wegscheid, Berching 16:50:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 16:51:00
-
Pollanten Süd, Berching 16:52:00
-
Pollanten Nord, Berching 16:53:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 16:56:00
-
Raiffeisenbank, Mühlhausen (Oberpfalz) 16:57:00
-
Meisenweg, Mühlhausen (Oberpfalz) 16:58:00
-
Am Ludwigskanal, Mühlhausen (Oberpfalz) 17:00:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 17:02:00
-
Dorfstr., Sengenthal 17:05:00
-
Kirche, Sengenthal 17:06:00
-
Sengenthal Nord 17:07:00
-
Am Anger, Sengenthal 17:08:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:15:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:16:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:17:00
-
Finanzamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:20:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:25:00