Haltestelle Frauenkirche in Beilngries
Eichstätter Straße 1,
92339Beilngries
The next departure is direction Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl.
Route:
-
Frauenkirche, Beilngries
-
Ringstr., Beilngries 15:27:00
-
Hotel Deutscher Hof, Beilngries 15:28:00
-
Kelheimer Str., Beilngries 15:29:00
-
Leising, Beilngries 15:31:00
-
Kottingwörth, Beilngries 15:33:00
-
Grögling Abzw., Dietfurt a.d. Altmühl 15:36:00
-
Töging Sportplatz, Dietfurt a.d. Altmühl 15:38:00
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 15:41:00
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 15:42:00
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 15:44:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 15:45:00
Route:
-
Neumarkter Str., Beilngries
-
Hafen, Beilngries 16:30:00
-
Plankstetten Ost, Berching 16:37:00
-
Eglasmühle Abzw., Berching 16:38:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 16:42:00
-
Vorstadt, Berching 16:43:00
-
Neumarkter Tor, Berching 16:44:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 16:48:00
-
Wegscheid, Berching 16:50:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 16:51:00
-
Pollanten Süd, Berching 16:52:00
-
Pollanten Nord, Berching 16:53:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 16:56:00
-
Raiffeisenbank, Mühlhausen (Oberpfalz) 16:57:00
-
Meisenweg, Mühlhausen (Oberpfalz) 16:58:00
-
Am Ludwigskanal, Mühlhausen (Oberpfalz) 17:00:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 17:02:00
-
Dorfstr., Sengenthal 17:05:00
-
Kirche, Sengenthal 17:06:00
-
Sengenthal Nord 17:07:00
-
Am Anger, Sengenthal 17:08:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:15:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:16:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:17:00
-
Finanzamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:20:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:25:00
Route:
-
Frauenkirche, Beilngries
-
Ringstr., Beilngries 17:27:00
-
Hotel Deutscher Hof, Beilngries 17:28:00
-
Kelheimer Str., Beilngries 17:29:00
-
Leising, Beilngries 17:31:00
-
Kottingwörth, Beilngries 17:33:00
-
Grögling Abzw., Dietfurt a.d. Altmühl 17:36:00
-
Töging Sportplatz, Dietfurt a.d. Altmühl 17:38:00
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 17:41:00
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 17:42:00
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 17:44:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 17:45:00
Route:
-
Neumarkter Str., Beilngries
-
Hafen, Beilngries 18:30:00
-
Plankstetten Ost, Berching 18:37:00
-
Eglasmühle Abzw., Berching 18:38:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 18:42:00
-
Vorstadt, Berching 18:43:00
-
Neumarkter Tor, Berching 18:44:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 18:48:00
-
Wegscheid, Berching 18:50:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 18:51:00
-
Pollanten Süd, Berching 18:52:00
-
Pollanten Nord, Berching 18:53:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 18:56:00
-
Raiffeisenbank, Mühlhausen (Oberpfalz) 18:57:00
-
Meisenweg, Mühlhausen (Oberpfalz) 18:58:00
-
Am Ludwigskanal, Mühlhausen (Oberpfalz) 19:00:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 19:02:00
-
Dorfstr., Sengenthal 19:05:00
-
Kirche, Sengenthal 19:06:00
-
Sengenthal Nord 19:07:00
-
Am Anger, Sengenthal 19:08:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 19:15:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 19:16:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 19:17:00
-
Finanzamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 19:20:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 19:25:00
Route:
-
Frauenkirche, Beilngries
-
Ringstr., Beilngries 19:27:00
-
Hotel Deutscher Hof, Beilngries 19:28:00
-
Kelheimer Str., Beilngries 19:29:00
-
Leising, Beilngries 19:31:00
-
Kottingwörth, Beilngries 19:33:00
-
Grögling Abzw., Dietfurt a.d. Altmühl 19:36:00
-
Töging Sportplatz, Dietfurt a.d. Altmühl 19:38:00
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 19:41:00
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 19:42:00
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 19:44:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 19:45:00
Route:
-
Neumarkter Str., Beilngries
-
Hafen, Beilngries 08:30:00
-
Plankstetten Ost, Berching 08:37:00
-
Eglasmühle Abzw., Berching 08:38:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 08:42:00
-
Vorstadt, Berching 08:43:00
-
Neumarkter Tor, Berching 08:44:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 08:48:00
-
Wegscheid, Berching 08:50:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 08:51:00
-
Pollanten Süd, Berching 08:52:00
-
Pollanten Nord, Berching 08:53:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 08:56:00
-
Raiffeisenbank, Mühlhausen (Oberpfalz) 08:57:00
-
Meisenweg, Mühlhausen (Oberpfalz) 08:58:00
-
Am Ludwigskanal, Mühlhausen (Oberpfalz) 09:00:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 09:02:00
-
Dorfstr., Sengenthal 09:05:00
-
Kirche, Sengenthal 09:06:00
-
Sengenthal Nord 09:07:00
-
Am Anger, Sengenthal 09:08:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 09:15:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 09:16:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 09:17:00
-
Finanzamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 09:20:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 09:25:00