Haltestelle Beilngries ZOB in Beilngries
Ingolstädter Strasse 22,
92339Beilngries
The next departure is direction Ringstr., Beilngries.
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Ringstr., Beilngries 14:41:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Gymnasium, Beilngries 15:12:00
-
Hotel Deutscher Hof, Beilngries 15:17:00
-
Ottmaring Abzw., Dietfurt a.d. Altmühl 15:23:00
-
Töging Am Steig, Dietfurt a.d. Altmühl 15:26:00
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 15:29:00
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 15:30:00
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 15:32:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 15:33:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Gymnasium, Beilngries 15:18:00
-
Neumarkter Str., Beilngries 15:21:00
-
Plankstetten Ost, Berching 15:26:00
-
Eglasmühle Abzw., Berching 15:28:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 15:32:00
-
Volksschule, Berching 15:35:00
-
Vorstadt, Berching 15:37:00
-
Neumarkter Tor, Berching 15:38:00
-
Realschule, Berching 15:43:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 15:45:00
-
Wegscheid, Berching 15:46:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 15:47:00
-
Pollanten Süd, Berching 15:48:00
-
Pollanten Nord, Berching 15:51:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 15:52:00
-
Weihersdorf Abzw., Mühlhausen (Oberpfalz) 15:54:00
-
Abzw. Wappersdorf, Mühlhausen (Oberpfalz) 15:55:00
-
Wangen Abzw., Mühlhausen (Oberpfalz) 15:56:00
-
Greißelbach, Mühlhausen (Oberpfalz) 15:58:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 16:00:00
-
Dorfstr., Sengenthal 16:03:00
-
Kirche, Sengenthal 16:04:00
-
Sengenthal Nord 16:05:00
-
Weichselsteiner Str., Sengenthal 16:06:00
-
Weichselstein, Sengenthal 16:08:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 16:13:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 16:14:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 16:15:00
-
Finanzamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 16:18:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 16:23:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Paulushofen Am Haar, Beilngries 15:34:00
-
Paulushofen Dorfstraße, Beilngries 15:35:00
-
Neuzell Feuerwehr, Beilngries 15:39:00
-
Grampersdorf Kirchstraße, Beilngries 15:44:00
-
Irfersdorf Am Kirchplatz, Beilngries 15:47:00
-
Oberemmendorf Kapelle, Kipfenberg 15:49:00
-
Irlahüll Leonhardstraße, Kipfenberg 15:51:00
-
Buch Am Stettenberg, Kipfenberg 15:52:00
-
Buch Sebastianstraße, Kipfenberg 15:53:00
-
Gelbelsee Kreisstraße, Denkendorf (Oberbayern) 15:55:00
-
Am Kreisverkehr, Denkendorf (Oberbayern) 15:58:00
-
Dörndorf Kirchstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:00:00
-
Zandt Limesstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:05:00
-
Zandt Am Graben, Denkendorf (Oberbayern) 16:06:00
-
Schönbrunn Schulweg, Denkendorf (Oberbayern) 16:09:00
-
Meierhofstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:13:00
-
Hauptstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:15:00
-
Schönbrunner Str., Denkendorf (Oberbayern) 16:17:00
-
Straßhäusl, Denkendorf (Oberbayern) 16:18:00
-
Dunsdorf Dunsdorfer Straßl, Stammham b Ingolstadt 16:20:00
-
Appertshofen Kirche, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:25:00
-
Appertshofen Dorfstraße, Stammham b Ingolstadt (Do 16:26:00
-
Appertshofen Alte Landstraße, Stammham b Ingolstad 16:28:00
-
Nürnberger Straße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:30:00
-
Schulstraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:31:00
-
Jurastraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:32:00
-
Kirchgasse, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:33:00
-
Osteranger, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:34:00
-
Gewerbegebiet, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:35:00
-
Römerstraße, Hepberg 16:38:00
-
Schulstraße, Hepberg 16:39:00
-
Kapellenweg, Hepberg 16:40:00
-
Jurastraße, Lenting 16:42:00
-
Beethovenstraße, Lenting 16:43:00
-
Ernst-Rauwolf-Straße, Lenting 16:44:00
-
Alte Landstraße, Lenting 16:45:00
-
Hofmark, Lenting 16:47:00
-
Blockhaus, Lenting 16:48:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 16:49:00
-
Dorfplatz Oberhaunstadt, Ingolstadt 16:49:00
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt 16:50:00
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 16:51:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 16:54:00
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 16:55:00
-
ZOB, Ingolstadt 17:00:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Paulushofen Am Haar, Beilngries 16:19:00
-
Paulushofen Dorfstraße, Beilngries 16:20:00
-
Neuzell Feuerwehr, Beilngries 16:22:00
-
Aschbuch Staatsstraße, Beilngries 16:23:00
-
Grampersdorf Landstraße, Beilngries 16:25:00
-
Dinopark, Denkendorf (Oberbayern) 16:27:00
-
Am Kreisverkehr, Denkendorf (Oberbayern) 16:29:00
-
Dörndorf Kirchstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:30:00
-
Zandt Limesstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:35:00
-
Zandt Am Graben, Denkendorf (Oberbayern) 16:37:00
-
Schönbrunn Schulweg, Denkendorf (Oberbayern) 16:39:00
-
Meierhofstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:43:00
-
Hauptstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:45:00
-
Schönbrunner Str., Denkendorf (Oberbayern) 16:47:00
-
Straßhäusl, Denkendorf (Oberbayern) 16:48:00
-
Dunsdorf Dunsdorfer Straßl, Stammham b Ingolstadt 16:50:00
-
Appertshofen Kirche, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:55:00
-
Appertshofen Dorfstraße, Stammham b Ingolstadt (Do 16:56:00
-
Appertshofen Alte Landstraße, Stammham b Ingolstad 16:58:00
-
Nürnberger Straße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:00:00
-
Schulstraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:01:00
-
Jurastraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:02:00
-
Kirchgasse, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:03:00
-
Osteranger, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:04:00
-
Gewerbegebiet, Stammham b Ingolstadt (Donau) 17:05:00
-
Römerstraße, Hepberg 17:08:00
-
Schulstraße, Hepberg 17:09:00
-
Kapellenweg, Hepberg 17:10:00
-
Jurastraße, Lenting 17:12:00
-
Beethovenstraße, Lenting 17:13:00
-
Ernst-Rauwolf-Straße, Lenting 17:14:00
-
Alte Landstraße, Lenting 17:15:00
-
Hofmark, Lenting 17:17:00
-
Blockhaus, Lenting 17:18:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 17:19:00
-
Dorfplatz Oberhaunstadt, Ingolstadt 17:20:00
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt 17:20:00
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 17:21:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 17:24:00
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 17:25:00
-
ZOB, Ingolstadt 17:30:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Gymnasium, Beilngries 16:42:00
-
Hotel Deutscher Hof, Beilngries 16:46:00
-
Ottmaring Abzw., Dietfurt a.d. Altmühl 16:52:00
-
Töging Am Steig, Dietfurt a.d. Altmühl 16:55:00
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 16:58:00
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 16:59:00
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 17:01:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 17:02:00