Haltestelle Beilngries ZOB in Beilngries
Ingolstädter Strasse 22,
92339Beilngries
The next departure is direction Ringstr., Beilngries.
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Ringstr., Beilngries 09:37:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Paulushofen Am Haar, Beilngries 12:24:00
-
Paulushofen Dorfstraße, Beilngries 12:25:00
-
Aschbuch Staatsstraße, Beilngries 12:28:00
-
Grampersdorf Landstraße, Beilngries 12:30:00
-
Dinopark, Denkendorf (Oberbayern) 12:32:00
-
Am Kreisverkehr, Denkendorf (Oberbayern) 12:34:00
-
Dörndorf Kirchstraße, Denkendorf (Oberbayern) 12:35:00
-
Zandt Limesstraße, Denkendorf (Oberbayern) 12:40:00
-
Zandt Am Graben, Denkendorf (Oberbayern) 12:42:00
-
Schönbrunn Schulweg, Denkendorf (Oberbayern) 12:44:00
-
Meierhofstraße, Denkendorf (Oberbayern) 12:48:00
-
Hauptstraße, Denkendorf (Oberbayern) 12:50:00
-
Schönbrunner Str., Denkendorf (Oberbayern) 12:52:00
-
Straßhäusl, Denkendorf (Oberbayern) 12:53:00
-
Dunsdorf Dunsdorfer Straßl, Stammham b Ingolstadt 12:55:00
-
Appertshofen Kirche, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:00:00
-
Appertshofen Dorfstraße, Stammham b Ingolstadt (Do 13:01:00
-
Appertshofen Alte Landstraße, Stammham b Ingolstad 13:03:00
-
Nürnberger Straße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:05:00
-
Schulstraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:06:00
-
Jurastraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:07:00
-
Kirchgasse, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:08:00
-
Osteranger, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:09:00
-
Gewerbegebiet, Stammham b Ingolstadt (Donau) 13:10:00
-
Römerstraße, Hepberg 13:13:00
-
Schulstraße, Hepberg 13:14:00
-
Kapellenweg, Hepberg 13:15:00
-
Hofmark, Lenting 13:18:00
-
Blockhaus, Lenting 13:19:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 13:20:00
-
Dorfplatz Oberhaunstadt, Ingolstadt 13:20:00
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt 13:21:00
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 13:22:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 13:25:00
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 13:26:00
-
ZOB, Ingolstadt 13:31:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Ringstr., Beilngries 12:20:00
-
Eichstätter Straße, Beilngries 12:21:00
-
Badanhausen Abzw., Kinding 12:23:00
-
Pfraundorf Abzw., Kinding 12:25:00
-
Unteremmendorf Abzw., Kinding 12:27:00
-
Marktplatz, Kinding 12:32:00
-
Ilbling Abzw., Kinding 12:36:00
-
Kemathen, Kipfenberg 12:37:00
-
Grösdorf Mühle, Kipfenberg 12:39:00
-
Kindinger Straße, Kipfenberg 12:41:00
-
Altmühltalklinik, Kipfenberg 12:42:00
-
Parkplatz/Försterstraße, Kipfenberg 12:43:00
-
Böhming Johannesstr., Kipfenberg 12:46:00
-
Regelmannsbrunn Abzw., Kipfenberg 12:47:00
-
Arnsberg Schloßsteig, Kipfenberg 12:50:00
-
Arnsberg Wiesgrund, Kipfenberg 12:51:00
-
Gungolding Brücke, Walting 12:54:00
-
Pfalzpaint Altmühlbrücke, Walting 12:57:00
-
Isenbrunn, Walting 12:59:00
-
Rieshofen Kindergarten, Walting 13:01:00
-
Kapelle, Walting 13:04:00
-
Brunnmühle, Walting 13:06:00
-
Inching Frauenwinkel, Walting 13:08:00
-
Pfünz Eichstätter Straße, Walting 13:11:00
-
Landershofen Kreisstraße/Ampel, Eichstätt (Bayern) 13:15:00
-
Kipfenberger/Eichendorffstraße, Eichstätt (Bayern) 13:17:00
-
Heilige Familie, Eichstätt (Bayern) 13:18:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 13:20:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 13:21:00
-
Residenzplatz/A. Stadttheater, Eichstätt (Bayern) 13:23:00
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 13:25:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Paulushofen Dorfstraße, Beilngries 13:11:00
-
Amtmannsdorf, Beilngries 13:14:00
-
Eglofsdorf B299, Beilngries 13:15:00
-
Wolfsbuch Fuchsengasse, Beilngries 13:19:00
-
Pondorf Kirchenweg, Altmannstein 13:24:00
-
Schamhaupten Schloss, Altmannstein 13:28:00
-
Sandersdorf Schloss, Altmannstein 13:31:00
-
Neuenhinzenhausen Am Bachl, Altmannstein 13:33:00
-
Sollern, Altmannstein 13:35:00
-
Taubental, Altmannstein 13:36:00
-
Marktplatz, Altmannstein 13:37:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Ringstr., Beilngries 13:31:00
-
Neumarkter Str., Beilngries 13:32:00
-
Plankstetten Ost, Berching 13:37:00
-
Plankstetten Abtei, Berching 13:38:00
-
Plankstetten Eglasmühler Str., Berching 13:40:00
-
Eglasmühle Ort, Berching 13:41:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 13:46:00
-
Vorstadt, Berching 13:47:00
-
Neumarkter Tor, Berching 13:48:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 13:52:00
-
Wegscheid, Berching 13:54:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 13:55:00
-
Pollanten Süd, Berching 13:56:00
-
Pollanten Nord, Berching 13:57:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 14:00:00
-
Raiffeisenbank, Mühlhausen (Oberpfalz) 14:01:00
-
Meisenweg, Mühlhausen (Oberpfalz) 14:02:00
-
Fa. Dehn, Mühlhausen (Oberpfalz) 14:05:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 14:09:00
-
Dorfstr., Sengenthal 14:11:00
-
Kirche, Sengenthal 14:12:00
-
Sengenthal Nord 14:13:00
-
Am Anger, Sengenthal 14:14:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 14:21:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 14:22:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 14:23:00
-
Finanzamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 14:26:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 14:31:00
Route:
-
ZOB Steig 4, Beilngries
-
Biberbach, Beilngries 13:47:00
-
Litterzhofen Kirche, Beilngries 13:50:00
-
Landerzhofen, Greding 13:52:00
-
Attenhofen Abzw., Greding 13:53:00
-
Landerzhofener Leite, Greding 13:55:00
-
Volksschule, Greding 13:56:00
-
Hallenbad, Greding 13:57:00
-
Herrnsberg Ortsmitte, Greding 14:02:00
-
Röckenhofen, Greding 14:05:00
-
Österberg, Greding 14:07:00
-
Kleinnottersdorf, Greding 14:08:00
-
Obermässing Österberger Str., Greding 14:14:00
-
Untermässing Alte Schule, Greding 14:19:00
-
Hausen Mitte, Greding 14:24:00
-
Zur Achmühle, Greding 14:29:00