Haltestelle Beilngries ZOB in Beilngries
Ingolstädter Strasse 22,
92339Beilngries
The next departure is direction ZOB, Ingolstadt.
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Paulushofen Dorfstraße, Beilngries 05:14:00
-
Neuzell Feuerwehr, Beilngries 05:16:00
-
Aschbuch Staatsstraße, Beilngries 05:17:00
-
Grampersdorf Landstraße, Beilngries 05:19:00
-
Am Kreisverkehr, Denkendorf (Oberbayern) 05:23:00
-
Dörndorf Kirchstraße, Denkendorf (Oberbayern) 05:24:00
-
Zandt Limesstraße, Denkendorf (Oberbayern) 05:29:00
-
Zandt Am Graben, Denkendorf (Oberbayern) 05:31:00
-
Schönbrunn Schulweg, Denkendorf (Oberbayern) 05:33:00
-
Meierhofstraße, Denkendorf (Oberbayern) 05:37:00
-
Hauptstraße, Denkendorf (Oberbayern) 05:39:00
-
Schönbrunner Str., Denkendorf (Oberbayern) 05:40:00
-
Straßhäusl, Denkendorf (Oberbayern) 05:41:00
-
Dunsdorf Dunsdorfer Straßl, Stammham b Ingolstadt 05:43:00
-
Appertshofen Kirche, Stammham b Ingolstadt (Donau) 05:47:00
-
Appertshofen Dorfstraße, Stammham b Ingolstadt (Do 05:48:00
-
Appertshofen Alte Landstraße, Stammham b Ingolstad 05:50:00
-
Nürnberger Straße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 05:52:00
-
Schulstraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 05:53:00
-
Jurastraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 05:54:00
-
Kirchgasse, Stammham b Ingolstadt (Donau) 05:55:00
-
Osteranger, Stammham b Ingolstadt (Donau) 05:56:00
-
Gewerbegebiet, Stammham b Ingolstadt (Donau) 05:57:00
-
Römerstraße, Hepberg 06:00:00
-
Schulstraße, Hepberg 06:01:00
-
Kapellenweg, Hepberg 06:02:00
-
Jurastraße, Lenting 06:04:00
-
Beethovenstraße, Lenting 06:05:00
-
Ernst-Rauwolf-Straße, Lenting 06:06:00
-
Alte Landstraße, Lenting 06:07:00
-
Hofmark, Lenting 06:09:00
-
Blockhaus, Lenting 06:10:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 06:11:00
-
Dorfplatz Oberhaunstadt, Ingolstadt 06:11:00
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt 06:12:00
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 06:13:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 06:16:00
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 06:17:00
-
ZOB, Ingolstadt 06:22:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Ringstr., Beilngries 05:30:00
-
Eichstätter Straße, Beilngries 05:31:00
-
Badanhausen Abzw., Kinding 05:33:00
-
Pfraundorf Abzw., Kinding 05:34:00
-
Unteremmendorf Abzw., Kinding 05:36:00
-
Marktplatz, Kinding 05:40:00
-
Ilbling Abzw., Kinding 05:44:00
-
Kemathen, Kipfenberg 05:45:00
-
Grösdorf Mühle, Kipfenberg 05:47:00
-
Kindinger Straße, Kipfenberg 05:48:00
-
Altmühltalklinik, Kipfenberg 05:49:00
-
Parkplatz/Försterstraße, Kipfenberg 05:50:00
-
Böhming Johannesstr., Kipfenberg 05:53:00
-
Regelmannsbrunn Abzw., Kipfenberg 05:54:00
-
Arnsberg Schloßsteig, Kipfenberg 05:57:00
-
Arnsberg Wiesgrund, Kipfenberg 05:58:00
-
Gungolding Brücke, Walting 06:00:00
-
Pfalzpaint Altmühlbrücke, Walting 06:02:00
-
Isenbrunn, Walting 06:04:00
-
Rieshofen Kindergarten, Walting 06:06:00
-
Kapelle, Walting 06:09:00
-
Brunnmühle, Walting 06:11:00
-
Inching Frauenwinkel, Walting 06:12:00
-
Pfünz Eichstätter Straße, Walting 06:15:00
-
Landershofen Kreisstraße/Ampel, Eichstätt (Bayern) 06:18:00
-
Kipfenberger/Eichendorffstraße, Eichstätt (Bayern) 06:20:00
-
Heilige Familie, Eichstätt (Bayern) 06:22:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 06:24:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 06:25:00
-
Residenzplatz/A. Stadttheater, Eichstätt (Bayern) 06:27:00
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 06:29:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Ringstr., Beilngries 06:16:00
-
Eichstätter Straße, Beilngries 06:19:00
-
Badanhausen Abzw., Kinding 06:22:00
-
Pfraundorf Abzw., Kinding 06:25:00
-
Unteremmendorf Abzw., Kinding 06:28:00
-
Marktplatz, Kinding 06:33:00
-
Ilbling Abzw., Kinding 06:37:00
-
Ilbling Bootsrastplatz, Kinding 06:38:00
-
Kemathen, Kipfenberg 06:40:00
-
Grösdorf Mühle, Kipfenberg 06:42:00
-
Kindinger Straße, Kipfenberg 06:44:00
-
Altmühltalklinik, Kipfenberg 06:45:00
-
Parkplatz/Försterstraße, Kipfenberg 06:46:00
-
Böhming Johannesstr., Kipfenberg 06:49:00
-
Regelmannsbrunn Abzw., Kipfenberg 06:50:00
-
Arnsberg Schloßsteig, Kipfenberg 06:53:00
-
Arnsberg Wiesgrund, Kipfenberg 06:54:00
-
Gungolding Brücke, Walting 06:57:00
-
Pfalzpaint Altmühlbrücke, Walting 07:00:00
-
Isenbrunn, Walting 07:02:00
-
Rieshofen Kindergarten, Walting 07:04:00
-
Kapelle, Walting 07:09:00
-
Brunnmühle, Walting 07:12:00
-
Inching Frauenwinkel, Walting 07:13:00
-
Pfünz Eichstätter Straße, Walting 07:17:00
-
Landershofen Kreisstraße/Ampel, Eichstätt (Bayern) 07:21:00
-
Kipfenberger/Eichendorffstraße, Eichstätt (Bayern) 07:23:00
-
Heilige Familie, Eichstätt (Bayern) 07:25:00
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 07:26:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 07:28:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 07:29:00
-
Residenzplatz/A. Stadttheater, Eichstätt (Bayern) 07:31:00
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 07:33:00
-
Rebdorf Busbahnhof, Eichstätt (Bayern) 07:41:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Ringstr., Beilngries 06:25:00
-
Eichstätter Straße, Beilngries 06:27:00
-
Zinnerhof, Beilngries 06:30:00
-
Badanhausen Abzw., Kinding 06:31:00
-
Pfraundorf Dorfplatz, Kinding 06:34:00
-
Unteremmendorf Wendeschleife, Kinding 06:38:00
-
Schule, Kinding 06:44:00
-
Marktplatz, Kinding 06:46:00
-
Pfahldorf Am Pfahl, Kipfenberg 06:59:00
-
Pfahldorf Feuerwehrhaus, Kipfenberg 07:00:00
-
Rapperszell, Walting 07:15:00
-
Buchenhüll Abzw., Eichstätt (Bayern) 07:20:00
-
Ziegelhof, Eichstätt (Bayern) 07:22:00
-
Uni-Sportanlage, Eichstätt (Bayern) 07:23:00
-
Häringhof, Eichstätt (Bayern) 07:26:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 07:31:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 07:32:00
-
Residenzplatz/A. Stadttheater, Eichstätt (Bayern) 07:34:00
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 07:36:00
-
Rebdorf Busbahnhof, Eichstätt (Bayern) 07:44:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Ringstr., Beilngries 06:33:00
-
Neumarkter Str., Beilngries 06:34:00
-
Plankstetten Ost, Berching 06:40:00
-
Eglasmühle Abzw., Berching 06:42:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 06:46:00
-
Vorstadt, Berching 06:48:00
-
Neumarkter Tor, Berching 06:49:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 06:53:00
-
Wegscheid, Berching 06:56:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 06:57:00
-
Pollanten Süd, Berching 06:58:00
-
Pollanten Nord, Berching 06:59:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 07:02:00
-
Raiffeisenbank, Mühlhausen (Oberpfalz) 07:04:00
-
Meisenweg, Mühlhausen (Oberpfalz) 07:05:00
-
Am Ludwigskanal, Mühlhausen (Oberpfalz) 07:07:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 07:10:00
-
Dorfstr., Sengenthal 07:13:00
-
Kirche, Sengenthal 07:14:00
-
Sengenthal Nord 07:16:00
-
Am Anger, Sengenthal 07:17:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 07:25:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 07:26:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 07:27:00
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 07:31:00
-
Seelstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 07:34:00
-
Neuer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 07:38:00
-
Florianstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 07:41:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 07:51:00
Route:
-
ZOB/Realschule, Beilngries
-
Paulushofen Am Haar, Beilngries 06:42:00
-
Paulushofen Dorfstraße, Beilngries 06:43:00
-
Aschbuch Staatsstraße, Beilngries 06:47:00
-
Grampersdorf Landstraße, Beilngries 06:49:00
-
Am Kreisverkehr, Denkendorf (Oberbayern) 06:53:00
-
Meierhofstraße, Denkendorf (Oberbayern) 07:00:00
-
Schönbrunner Str., Denkendorf (Oberbayern) 07:04:00
-
Straßhäusl, Denkendorf (Oberbayern) 07:05:00
-
Dunsdorf Dunsdorfer Straßl, Stammham b Ingolstadt 07:07:00
-
Nürnberger Straße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 07:11:00
-
Hofmark, Lenting 07:19:00
-
ZOB, Ingolstadt 07:30:00