Haltestelle Adler in Bartholomä
Hauptstrasse 36,
73566Bartholomä
The next departure is direction Schulzentrum, Heubach.
Route:
-
Rühle, Bartholomä
-
Heubacher Straße, Bartholomä 11:46:00
-
Marktplatz, Heubach 11:55:00
-
Stadthalle, Heubach 11:56:00
-
Schulzentrum, Heubach 11:58:00
Route:
-
Rühle, Bartholomä
-
Heubacher Straße, Bartholomä 12:46:00
-
Marktplatz, Heubach 12:55:00
-
Stadthalle, Heubach 12:56:00
-
Schulzentrum, Heubach 12:58:00
Route:
-
Adler, Bartholomä
-
Rathaus, Bartholomä 12:56:00
-
Lauterburger Str., Bartholomä 12:57:00
-
Lauterburg Wendeplatte, Essingen (Württ) 12:59:00
-
Lauterburg Kirche, Essingen (Württ) 13:02:00
-
Lauterburg Albstraße, Essingen (Württ) 13:03:00
-
Lauterburg Hirtenteich, Essingen (Württ) 13:04:00
-
Rose, Essingen (Württ) 13:09:00
-
Schloßpark, Essingen (Württ) 13:12:00
-
Krähenbühl, Essingen (Württ) 13:13:00
-
Industriegebiet, Essingen (Württ) 13:14:00
-
Forst Wendeplatte, Essingen (Württ) 13:16:00
-
Forst Mitte, Essingen (Württ) 13:17:00
-
Rauental, Aalen 13:19:00
-
Rauental Vogelsang, Aalen 13:20:00
-
Oberrombach, Aalen 13:21:00
-
Unterrombach Hermelinstraße, Aalen 13:22:00
-
Unterrombach Neßlauer Straße, Aalen 13:23:00
-
Unterrombach Kirche, Aalen 13:24:00
-
Unterrombach Bottich, Aalen 13:25:00
-
Hochschule/explorhino, Aalen 13:27:00
-
Silcherstraße, Aalen 13:28:00
-
Stadthalle/Limesmuseum, Aalen 13:29:00
-
St.-Johann-Friedhof, Aalen 13:29:00
-
Gmünder Torplatz, Aalen 13:33:00
-
ZOB, Aalen 13:36:00
Route:
-
Rühle, Bartholomä
-
Heubacher Straße, Bartholomä 13:26:00
-
Marktplatz, Heubach 13:35:00
-
Stadthalle, Heubach 13:36:00
-
Schulzentrum, Heubach 13:38:00
Route:
-
Adler, Bartholomä
-
Rathaus, Bartholomä 14:06:00
-
Lauterburger Str., Bartholomä 14:06:00
-
Lauterburg Wendeplatte, Essingen (Württ) 14:10:00
-
Lauterburg Kirche, Essingen (Württ) 14:12:00
-
Lauterburg Albstraße, Essingen (Württ) 14:13:00
-
Lauterburg Hirtenteich, Essingen (Württ) 14:13:00
-
Rose, Essingen (Württ) 14:18:00
-
Tauchenweiler Str., Essingen (Württ) 14:20:00
-
Ritter, Essingen (Württ) 14:22:00
-
Schloßpark, Essingen (Württ) 14:23:00
-
Krähenbühl, Essingen (Württ) 14:24:00
-
Stockert, Essingen (Württ) 14:26:00
-
Bauhaus, Essingen (Württ) 14:28:00
-
Dauerwanger Straße, Essingen (Württ) 14:29:00
-
Mantelhof, Aalen 14:31:00
-
Industriegebiet West Carl-Zeiss-Straße, Aalen 14:32:00
-
Industriegebiet West MB Widmann, Aalen 14:33:00
-
Industriegebiet West VW-Wagenblast, Aalen 14:34:00
-
Heinkelstraße, Aalen 14:35:00
-
Obere Bahnstraße, Aalen 14:36:00
-
Gmünder Torplatz, Aalen 14:39:00
-
ZOB, Aalen 14:42:00
Route:
-
Rühle, Bartholomä
-
Heubacher Straße, Bartholomä 15:11:00
-
Marktplatz, Heubach 15:20:00
-
Stadthalle, Heubach 15:21:00
-
Schulzentrum, Heubach 15:23:00