Haltestelle Seehofstr. in Bamberg
Seehofstrasse 14,
96052Bamberg
The next departure is direction ZOB ü. Bahnhof.
Route:
-
Seehofstraße, Bamberg
-
Gartenstadt Schule, Bamberg 20:17:00
-
Kunigundenkirche, Bamberg 20:18:00
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg 20:19:00
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 20:20:00
-
Bambados, Bamberg 20:23:00
-
Adam-Krafft-Straße, Bamberg 20:24:00
-
Wörthstraße, Bamberg 20:25:00
-
Pödeldorfer Straße, Bamberg 20:26:00
-
Neuerbstraße, Bamberg 20:27:00
-
Katharinenstraße, Bamberg 20:28:00
-
Bahnhof/Brennerstr., Bamberg 20:29:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 20:31:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 20:32:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 20:36:00
Route:
-
Seehofstraße, Bamberg
-
Gartenstadt Schule, Bamberg 20:57:00
-
Kunigundenkirche, Bamberg 20:58:00
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg 20:59:00
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 21:00:00
-
Bambados, Bamberg 21:03:00
-
Adam-Krafft-Straße, Bamberg 21:04:00
-
Wörthstraße, Bamberg 21:05:00
-
Pödeldorfer Straße, Bamberg 21:06:00
-
Neuerbstraße, Bamberg 21:07:00
-
Katharinenstraße, Bamberg 21:08:00
-
Bahnhof/Brennerstr., Bamberg 21:09:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 21:11:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 21:12:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 21:16:00
Route:
-
Seehofstraße, Bamberg
-
Gartenstadt Schule, Bamberg 21:37:00
-
Kunigundenkirche, Bamberg 21:38:00
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg 21:39:00
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 21:40:00
-
Bambados, Bamberg 21:43:00
-
Adam-Krafft-Straße, Bamberg 21:44:00
-
Wörthstraße, Bamberg 21:45:00
-
Pödeldorfer Straße, Bamberg 21:46:00
-
Neuerbstraße, Bamberg 21:47:00
-
Katharinenstraße, Bamberg 21:48:00
-
Bahnhof/Brennerstr., Bamberg 21:49:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 21:51:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 21:52:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 21:56:00
Route:
-
Seehofstraße, Bamberg
-
Gartenstadt Schule, Bamberg 22:17:00
-
Kunigundenkirche, Bamberg 22:18:00
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg 22:19:00
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 22:20:00
-
Bambados, Bamberg 22:23:00
-
Adam-Krafft-Straße, Bamberg 22:24:00
-
Wörthstraße, Bamberg 22:25:00
-
Pödeldorfer Straße, Bamberg 22:26:00
-
Neuerbstraße, Bamberg 22:27:00
-
Katharinenstraße, Bamberg 22:28:00
-
Bahnhof/Brennerstr., Bamberg 22:29:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 22:31:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 22:32:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 22:36:00
Route:
-
Seehofstraße, Bamberg
-
Gartenstadt Schule, Bamberg 22:57:00
-
Kunigundenkirche, Bamberg 22:58:00
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg 22:59:00
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 23:00:00
-
Bambados, Bamberg 23:03:00
-
Adam-Krafft-Straße, Bamberg 23:04:00
-
Wörthstraße, Bamberg 23:05:00
-
Pödeldorfer Straße, Bamberg 23:06:00
-
Neuerbstraße, Bamberg 23:07:00
-
Katharinenstraße, Bamberg 23:08:00
-
Bahnhof/Brennerstr., Bamberg 23:09:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 23:11:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 23:12:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 23:16:00
Route:
-
Seehofstraße, Bamberg
-
Gartenstadt Schule, Bamberg 23:37:00
-
Kunigundenkirche, Bamberg 23:38:00
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg 23:39:00
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 23:40:00
-
Bambados, Bamberg 23:43:00
-
Adam-Krafft-Straße, Bamberg 23:44:00
-
Wörthstraße, Bamberg 23:45:00
-
Pödeldorfer Straße, Bamberg 23:46:00
-
Neuerbstraße, Bamberg 23:47:00
-
Katharinenstraße, Bamberg 23:48:00
-
Bahnhof/Brennerstr., Bamberg 23:49:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 23:51:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 23:52:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 23:56:00