Haltestelle Hauptsmoorstr. Süd (Zollnerstr.) in Bamberg
Hauptsmoorstrasse 1,
96052Bamberg
The next departure is direction ZOB ü. Bahnhof.
Route:
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 21:40:00
-
Bambados, Bamberg 21:43:00
-
Adam-Krafft-Straße, Bamberg 21:44:00
-
Wörthstraße, Bamberg 21:45:00
-
Pödeldorfer Straße, Bamberg 21:46:00
-
Neuerbstraße, Bamberg 21:47:00
-
Katharinenstraße, Bamberg 21:48:00
-
Bahnhof/Brennerstr., Bamberg 21:49:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 21:51:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 21:52:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 21:56:00
Route:
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 22:20:00
-
Bambados, Bamberg 22:23:00
-
Adam-Krafft-Straße, Bamberg 22:24:00
-
Wörthstraße, Bamberg 22:25:00
-
Pödeldorfer Straße, Bamberg 22:26:00
-
Neuerbstraße, Bamberg 22:27:00
-
Katharinenstraße, Bamberg 22:28:00
-
Bahnhof/Brennerstr., Bamberg 22:29:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 22:31:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 22:32:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 22:36:00
Route:
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 23:00:00
-
Bambados, Bamberg 23:03:00
-
Adam-Krafft-Straße, Bamberg 23:04:00
-
Wörthstraße, Bamberg 23:05:00
-
Pödeldorfer Straße, Bamberg 23:06:00
-
Neuerbstraße, Bamberg 23:07:00
-
Katharinenstraße, Bamberg 23:08:00
-
Bahnhof/Brennerstr., Bamberg 23:09:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 23:11:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 23:12:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 23:16:00
Route:
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 23:40:00
-
Bambados, Bamberg 23:43:00
-
Adam-Krafft-Straße, Bamberg 23:44:00
-
Wörthstraße, Bamberg 23:45:00
-
Pödeldorfer Straße, Bamberg 23:46:00
-
Neuerbstraße, Bamberg 23:47:00
-
Katharinenstraße, Bamberg 23:48:00
-
Bahnhof/Brennerstr., Bamberg 23:49:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 23:51:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 23:52:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 23:56:00
Route:
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 00:20:00
-
Bambados, Bamberg 00:23:00
-
Adam-Krafft-Straße, Bamberg 00:24:00
-
Wörthstraße, Bamberg 00:25:00
-
Pödeldorfer Straße, Bamberg 00:26:00
-
Neuerbstraße, Bamberg 00:27:00
-
Katharinenstraße, Bamberg 00:28:00
-
Bahnhof/Brennerstr., Bamberg 00:29:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 00:31:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 00:32:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 00:36:00
Route:
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 01:10:00
-
Bambados, Bamberg 01:13:00
-
Adam-Krafft-Straße, Bamberg 01:14:00
-
Wörthstraße, Bamberg 01:15:00
-
Pödeldorfer Straße, Bamberg 01:16:00
-
Neuerbstraße, Bamberg 01:17:00
-
Katharinenstraße, Bamberg 01:18:00
-
Bahnhof/Brennerstr., Bamberg 01:19:00
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg 01:21:00
-
Luitpoldstraße, Bamberg 01:22:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 01:26:00