Haltestelle Bahnhof/Ludwigstr. in Bamberg
Ludwigstraße 37,
96052Bamberg
The next departure is direction Hamburg Hbf.
Route:
-
Bamberg
-
Erfurt Hbf 17:26:00
-
Leipzig Hbf 18:10:00
-
Lutherstadt Wittenberg Hbf 18:46:00
-
Berlin Südkreuz 19:22:00
-
Berlin Hbf 19:30:00
-
Berlin-Spandau 19:46:00
-
Wittenberge 20:27:00
-
Ludwigslust 20:45:00
-
Büchen 21:13:00
-
Hamburg Hbf 21:42:00
Route:
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg
-
Luitpoldstraße, Bamberg 17:16:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 17:20:00
-
Schillerplatz, Bamberg 17:25:00
-
Schranne, Bamberg 17:27:00
-
Schulplatz, Bamberg 17:28:00
-
Laurenzistraße, Bamberg 17:29:00
-
Laurenziplatz, Bamberg 17:30:00
-
Würzburger Straße, Bamberg 17:31:00
-
Hohes Kreuz, Bamberg 17:32:00
-
Paradiesweg, Bamberg 17:33:00
-
Klinikum, Bamberg 17:35:00
Route:
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg
-
Luitpoldstraße, Bamberg 17:20:00
-
Stadtmitte ZOB, Bamberg 17:24:00
Route:
-
Bahnhof, Bamberg
-
Graf-Stauffenberg-Schulen, Bamberg 17:22:00
-
Robert-Bosch-Straße, Bamberg 17:24:00
-
Abzw. Bahnhof, Strullendorf 17:32:00
-
Forchheimer Straße, Strullendorf 17:33:00
-
Bahnhof, Hirschaid 17:39:00
-
Luitpoldstraße, Hirschaid 17:41:00
-
Sassanfahrt Kellerstraße, Hirschaid 17:43:00
-
Sassanfahrt Zimmerberg, Hirschaid 17:45:00
-
Ärztehaus, Pettstadt 17:54:00
-
Pettstadt Mitte 17:55:00
-
Eichenhof, Pettstadt 17:57:00
-
Rattelshof, Frensdorf 17:58:00
-
Reundorf Kirche, Frensdorf 18:00:00
-
Bauhof, Frensdorf 18:02:00
-
Reundorfer Str., Frensdorf 18:03:00
-
Schule, Frensdorf 18:04:00
-
Bahnhof, Frensdorf 18:06:00
-
Herrnsdorf Abzw., Frensdorf 18:09:00
-
Lonnershof, Frensdorf 18:11:00
-
Wingersdorf, Frensdorf 18:12:00
-
Sambach Kirche, Pommersfelden 18:14:00
-
Oberndorf, Pommersfelden 18:16:00
-
Steppach Abzw., Pommersfelden 18:17:00
-
Ortsmitte, Pommersfelden 18:20:00
-
Friedhof, Pommersfelden 18:21:00
-
Limbach, Pommersfelden 18:23:00
-
Schloß Weißenstein, Pommersfelden 18:25:00
-
Steppach Ortsmitte, Pommersfelden 18:25:00
-
Stolzenroth, Pommersfelden 18:27:00
-
Bahnhofstr., Mühlhausen (Mittelfranken) 18:28:00
-
Marktplatz, Mühlhausen (Mittelfranken) 18:29:00
-
Simmersdorf Ort, Mühlhausen (Mittelfranken) 18:32:00
Route:
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg
-
Grafensteinstraße, Bamberg 17:21:00
-
Kloster-Banz-Straße, Bamberg 17:22:00
-
Weißenburgstraße, Bamberg 17:23:00
-
Lagarde Kaserne, Bamberg 17:24:00
-
Ferdinand-Tietz-Straße, Bamberg 17:26:00
-
Hauptsmoorstraße (BPOL), Bamberg 17:26:00
Route:
-
Bamberg
-
Breitengüßbach 17:27:00
-
Ebensfeld 17:34:00
-
Bad Staffelstein 17:39:00
-
Lichtenfels 17:44:00
-
Küps 17:57:00
-
Kronach 18:02:00
-
Gundelsdorf 18:07:00
-
Stockheim(Oberfr) 18:10:00
-
Pressig-Rothenkirchen 18:14:00
-
Förtschendorf 18:19:00
-
Steinbach am Wald 18:24:00
-
Ludwigsstadt 18:31:00
-
Probstzella 18:38:00
-
Kaulsdorf(Saale) 18:51:00
-
Saalfeld(Saale) 19:00:00