Haltestelle Bahnhof/Atrium in Bamberg
Kunigundenruhstraße 35,
96050Bamberg
The next departure is direction Kantstrasse.
Route:
-
Bahnhof/Ludwigstr., Bamberg
-
Grafensteinstraße, Bamberg 00:55:00
Route:
-
Bamberg
-
Hallstadt(b Bamberg) 00:58:00
-
Breitengüßbach 01:01:00
-
Ebing 01:04:00
-
Zapfendorf 01:06:00
-
Ebensfeld 01:12:00
-
Bad Staffelstein 01:16:00
-
Lichtenfels 01:21:00
Route:
-
Bamberg
-
Hallstadt(b Bamberg) 01:03:00
-
Breitengüßbach 01:06:00
-
Baunach 01:12:00
-
Reckendorf 01:17:00
-
Manndorf 01:21:00
-
Rentweinsdorf 01:25:00
-
Ebern 01:31:00
Route:
-
Bamberg
-
Lichtenfels 01:24:00
-
Saalfeld(Saale) 02:22:00
-
Jena-Göschwitz 03:01:00
-
Jena Paradies 03:09:00
-
Naumburg(Saale)Hbf 03:37:00
-
Halle(Saale)Hbf 04:11:00
-
Leipzig Hbf 04:53:00
-
Bitterfeld 05:31:00
-
Lutherstadt Wittenberg Hbf 05:46:00
-
Berlin Südkreuz 06:24:00
-
Berlin Hbf 06:30:00
-
Berlin Gesundbrunnen 06:40:00
-
Oranienburg 07:03:00
-
Neustrelitz Hbf 07:40:00
-
Waren(Müritz) 07:57:00
-
Rostock Hbf 08:37:00
Route:
-
Bamberg
-
Strullendorf 01:12:00
-
Hirschaid 01:15:00
-
Buttenheim 01:18:00
-
Eggolsheim 01:21:00
-
Forchheim(Oberfr) 01:26:00
-
Kersbach 01:31:00
-
Baiersdorf 01:34:00
-
Bubenreuth 01:37:00
-
Erlangen 01:40:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 01:43:00
-
Erlangen-Bruck 01:45:00
-
Eltersdorf 01:48:00
-
Vach 01:51:00
-
Fürth-Klinikum 01:55:00
-
Fürth(Bay)Hbf 01:59:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 02:03:00
-
Nürnberg-Steinbühl 02:05:00
-
Nürnberg Hbf 02:08:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 02:12:00
-
Nürnberg-Gleißhammer 02:13:00
-
Nürnberg-Dutzendteich 02:15:00
-
Nürnberg Frankenstadion 02:17:00
-
Fischbach(Nürnberg) 02:20:00
-
Feucht 02:25:00
-
Feucht Ost 02:27:00
-
Ochenbruck 02:30:00
-
Mimberg 02:32:00
-
Burgthann 02:35:00
-
Oberferrieden 02:37:00
-
Postbauer-Heng 02:41:00
-
Pölling 02:45:00
-
Neumarkt(Oberpf) 02:50:00
Route:
-
Bamberg
-
Strullendorf 02:12:00
-
Hirschaid 02:15:00
-
Buttenheim 02:18:00
-
Eggolsheim 02:21:00
-
Forchheim(Oberfr) 02:26:00
-
Kersbach 02:31:00
-
Baiersdorf 02:34:00
-
Bubenreuth 02:37:00
-
Erlangen 02:40:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 02:43:00
-
Erlangen-Bruck 02:45:00
-
Eltersdorf 02:48:00
-
Vach 02:51:00
-
Fürth-Klinikum 02:55:00
-
Fürth(Bay)Hbf 02:59:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 03:03:00
-
Nürnberg-Steinbühl 03:05:00
-
Nürnberg Hbf 03:08:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 03:12:00
-
Nürnberg-Gleißhammer 03:13:00
-
Nürnberg-Dutzendteich 03:15:00
-
Nürnberg Frankenstadion 03:17:00
-
Fischbach(Nürnberg) 03:20:00
-
Feucht 03:25:00
-
Feucht Ost 03:27:00
-
Ochenbruck 03:30:00
-
Mimberg 03:32:00
-
Burgthann 03:35:00
-
Oberferrieden 03:37:00
-
Postbauer-Heng 03:41:00
-
Pölling 03:45:00
-
Neumarkt(Oberpf) 03:50:00