Haltestelle Urweg in Baesweiler
Albert-Schweitzer-Strasse 74,
52499Baesweiler
The next departure is direction Aachen Waldfriedhof.
Route:
-
Maarstraße, Baesweiler
-
Gymnasium, Baesweiler 14:05:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 14:06:00
-
Parkstraße, Baesweiler 14:07:00
-
Bushof, Baesweiler 14:08:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 14:09:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 14:10:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 14:11:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 14:13:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 14:15:00
-
Im Brühl, Alsdorf (Rheinland) 14:16:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 14:17:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 14:19:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 14:20:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 14:21:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 14:26:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 14:28:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 14:29:00
-
Birk, Würselen 14:31:00
-
Immeln, Würselen 14:32:00
-
Gouleystraße, Würselen 14:33:00
-
Brückweg, Würselen 14:34:00
-
Parkhotel, Würselen 14:35:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 14:38:00
-
Paulinenstraße, Würselen 14:39:00
-
Kaisersruh, Würselen 14:40:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 14:42:00
-
Eulershof, Aachen 14:43:00
-
Sportpark Soers, Aachen 14:45:00
-
Alter Tivoli, Aachen 14:46:00
-
Rolandstraße, Aachen 14:48:00
-
Carolus Thermen, Aachen 14:49:00
-
STAWAG, Aachen 14:50:00
-
Blücherplatz, Aachen 14:51:00
-
Hansemannplatz, Aachen 14:54:00
-
Bushof, Aachen 14:56:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:03:00
-
Alter Posthof, Aachen 15:05:00
-
Misereor, Aachen 15:06:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 15:08:00
-
Normaluhr, Aachen 15:09:00
-
Rosenquelle, Aachen 15:10:00
-
Gillesbachtal, Aachen 15:10:00
-
Marienhospital, Aachen 15:11:00
-
Burtscheid, Aachen 15:12:00
-
Heißberg, Aachen 15:13:00
-
Bayernallee, Aachen 15:14:00
-
Siegel, Aachen 15:15:00
-
Bismarckturm, Aachen 15:16:00
-
Waldfriedhof, Aachen 15:17:00
Route:
-
Urweg, Baesweiler
-
Fidelisstraße, Baesweiler 14:47:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 14:49:00
-
Reyplatz, Baesweiler 14:50:00
Route:
-
Maarstraße, Baesweiler
-
Gymnasium, Baesweiler 15:05:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 15:06:00
-
Parkstraße, Baesweiler 15:07:00
-
Bushof, Baesweiler 15:08:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 15:09:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 15:10:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 15:11:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 15:13:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 15:15:00
-
Im Brühl, Alsdorf (Rheinland) 15:16:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 15:17:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 15:19:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 15:20:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 15:21:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 15:26:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 15:28:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 15:29:00
-
Birk, Würselen 15:31:00
-
Immeln, Würselen 15:32:00
-
Gouleystraße, Würselen 15:33:00
-
Brückweg, Würselen 15:34:00
-
Parkhotel, Würselen 15:35:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 15:38:00
-
Paulinenstraße, Würselen 15:39:00
-
Kaisersruh, Würselen 15:40:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 15:42:00
-
Eulershof, Aachen 15:43:00
-
Sportpark Soers, Aachen 15:45:00
-
Alter Tivoli, Aachen 15:46:00
-
Rolandstraße, Aachen 15:48:00
-
Carolus Thermen, Aachen 15:49:00
-
STAWAG, Aachen 15:50:00
-
Blücherplatz, Aachen 15:51:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:54:00
-
Bushof, Aachen 15:56:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 16:03:00
-
Alter Posthof, Aachen 16:05:00
-
Misereor, Aachen 16:06:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 16:08:00
-
Normaluhr, Aachen 16:09:00
-
Rosenquelle, Aachen 16:10:00
-
Gillesbachtal, Aachen 16:10:00
-
Marienhospital, Aachen 16:11:00
-
Burtscheid, Aachen 16:12:00
-
Heißberg, Aachen 16:13:00
-
Bayernallee, Aachen 16:14:00
-
Siegel, Aachen 16:15:00
-
Bismarckturm, Aachen 16:16:00
-
Waldfriedhof, Aachen 16:17:00
Route:
-
Urweg, Baesweiler
-
Fidelisstraße, Baesweiler 15:47:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 15:49:00
-
Reyplatz, Baesweiler 15:50:00
Route:
-
Maarstraße, Baesweiler
-
Gymnasium, Baesweiler 16:05:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 16:06:00
-
Parkstraße, Baesweiler 16:07:00
-
Bushof, Baesweiler 16:08:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 16:09:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 16:10:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 16:11:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 16:13:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 16:15:00
-
Im Brühl, Alsdorf (Rheinland) 16:16:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 16:17:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 16:19:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 16:20:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 16:21:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 16:26:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 16:28:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 16:29:00
-
Birk, Würselen 16:31:00
-
Immeln, Würselen 16:32:00
-
Gouleystraße, Würselen 16:33:00
-
Brückweg, Würselen 16:34:00
-
Parkhotel, Würselen 16:35:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 16:38:00
-
Paulinenstraße, Würselen 16:39:00
-
Kaisersruh, Würselen 16:40:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 16:42:00
-
Eulershof, Aachen 16:43:00
-
Sportpark Soers, Aachen 16:45:00
-
Alter Tivoli, Aachen 16:46:00
-
Rolandstraße, Aachen 16:48:00
-
Carolus Thermen, Aachen 16:49:00
-
STAWAG, Aachen 16:50:00
-
Blücherplatz, Aachen 16:51:00
-
Hansemannplatz, Aachen 16:54:00
-
Bushof, Aachen 16:56:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 17:03:00
-
Alter Posthof, Aachen 17:05:00
-
Misereor, Aachen 17:06:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 17:08:00
-
Normaluhr, Aachen 17:09:00
-
Rosenquelle, Aachen 17:10:00
-
Gillesbachtal, Aachen 17:10:00
-
Marienhospital, Aachen 17:11:00
-
Burtscheid, Aachen 17:12:00
-
Heißberg, Aachen 17:13:00
-
Bayernallee, Aachen 17:14:00
-
Siegel, Aachen 17:15:00
-
Bismarckturm, Aachen 17:16:00
-
Waldfriedhof, Aachen 17:17:00
Route:
-
Urweg, Baesweiler
-
Fidelisstraße, Baesweiler 16:47:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 16:49:00
-
Reyplatz, Baesweiler 16:50:00