Haltestelle Maarstraße in Baesweiler
Maarstrasse 79,
52499Baesweiler
The next departure is direction Baesweiler Reyplatz.
Route:
-
Urweg, Baesweiler
-
Fidelisstraße, Baesweiler 13:52:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 13:54:00
-
Reyplatz, Baesweiler 13:55:00
Route:
-
Maarstraße, Baesweiler
-
Gymnasium, Baesweiler 13:55:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 13:56:00
-
Parkstraße, Baesweiler 13:57:00
-
Bushof, Baesweiler 13:58:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 14:00:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 14:02:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 14:03:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 14:05:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 14:07:00
-
Im Brühl, Alsdorf (Rheinland) 14:08:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 14:09:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 14:11:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 14:12:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 14:13:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 14:17:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 14:19:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 14:20:00
-
Birk, Würselen 14:22:00
-
Immeln, Würselen 14:23:00
-
Gouleystraße, Würselen 14:24:00
-
Brückweg, Würselen 14:25:00
-
Parkhotel, Würselen 14:26:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 14:30:00
-
Paulinenstraße, Würselen 14:31:00
-
Kaisersruh, Würselen 14:32:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 14:34:00
-
Eulershof, Aachen 14:35:00
-
Sportpark Soers, Aachen 14:38:00
-
Alter Tivoli, Aachen 14:39:00
-
Rolandstraße, Aachen 14:42:00
-
Carolus Thermen, Aachen 14:43:00
-
STAWAG, Aachen 14:44:00
-
Blücherplatz, Aachen 14:45:00
-
Hansemannplatz, Aachen 14:48:00
-
Bushof, Aachen 14:50:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 14:53:00
-
Alter Posthof, Aachen 14:55:00
-
Misereor, Aachen 14:56:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 14:59:00
Route:
-
Urweg, Baesweiler
-
Fidelisstraße, Baesweiler 14:22:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 14:24:00
-
Reyplatz, Baesweiler 14:25:00
Route:
-
Maarstraße, Baesweiler
-
Gymnasium, Baesweiler 14:25:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 14:26:00
-
Parkstraße, Baesweiler 14:27:00
-
Bushof, Baesweiler 14:28:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 14:30:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 14:32:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 14:33:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 14:35:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 14:37:00
-
Im Brühl, Alsdorf (Rheinland) 14:38:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 14:39:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 14:41:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 14:42:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 14:43:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 14:47:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 14:49:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 14:50:00
-
Birk, Würselen 14:52:00
-
Immeln, Würselen 14:53:00
-
Gouleystraße, Würselen 14:54:00
-
Brückweg, Würselen 14:55:00
-
Parkhotel, Würselen 14:56:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 15:00:00
-
Paulinenstraße, Würselen 15:01:00
-
Kaisersruh, Würselen 15:02:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 15:04:00
-
Eulershof, Aachen 15:05:00
-
Sportpark Soers, Aachen 15:08:00
-
Alter Tivoli, Aachen 15:09:00
-
Rolandstraße, Aachen 15:12:00
-
Carolus Thermen, Aachen 15:13:00
-
STAWAG, Aachen 15:14:00
-
Blücherplatz, Aachen 15:15:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:18:00
-
Bushof, Aachen 15:20:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:23:00
-
Alter Posthof, Aachen 15:25:00
-
Misereor, Aachen 15:26:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 15:29:00
Route:
-
Urweg, Baesweiler
-
Fidelisstraße, Baesweiler 14:52:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 14:54:00
-
Reyplatz, Baesweiler 14:55:00
Route:
-
Maarstraße, Baesweiler
-
Gymnasium, Baesweiler 14:55:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 14:56:00
-
Parkstraße, Baesweiler 14:57:00
-
Bushof, Baesweiler 14:58:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 15:00:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 15:02:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 15:03:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 15:05:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 15:07:00
-
Im Brühl, Alsdorf (Rheinland) 15:08:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 15:09:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 15:11:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 15:12:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 15:13:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 15:17:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 15:19:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 15:20:00
-
Birk, Würselen 15:22:00
-
Immeln, Würselen 15:23:00
-
Gouleystraße, Würselen 15:24:00
-
Brückweg, Würselen 15:25:00
-
Parkhotel, Würselen 15:26:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 15:30:00
-
Paulinenstraße, Würselen 15:31:00
-
Kaisersruh, Würselen 15:32:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 15:34:00
-
Eulershof, Aachen 15:35:00
-
Sportpark Soers, Aachen 15:38:00
-
Alter Tivoli, Aachen 15:39:00
-
Rolandstraße, Aachen 15:42:00
-
Carolus Thermen, Aachen 15:43:00
-
STAWAG, Aachen 15:44:00
-
Blücherplatz, Aachen 15:45:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:48:00
-
Bushof, Aachen 15:50:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:53:00
-
Alter Posthof, Aachen 15:55:00
-
Misereor, Aachen 15:56:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 15:59:00