Haltestelle Fidelisstraße in Baesweiler
Albert-Schweitzer-Strasse 8,
52499Baesweiler
The next departure is direction Baesweiler Reyplatz.
Route:
-
Fidelisstraße, Baesweiler
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 11:24:00
-
Reyplatz, Baesweiler 11:25:00
Route:
-
Reyplatz, Baesweiler
-
Maarstraße, Baesweiler 11:24:00
-
Gymnasium, Baesweiler 11:25:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 11:26:00
-
Parkstraße, Baesweiler 11:27:00
-
Bushof, Baesweiler 11:28:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 11:30:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 11:32:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 11:33:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 11:35:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 11:37:00
-
Im Brühl, Alsdorf (Rheinland) 11:38:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 11:39:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 11:41:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 11:42:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 11:43:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 11:47:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 11:49:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 11:50:00
-
Birk, Würselen 11:52:00
-
Immeln, Würselen 11:53:00
-
Gouleystraße, Würselen 11:54:00
-
Brückweg, Würselen 11:55:00
-
Parkhotel, Würselen 11:56:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 12:00:00
-
Paulinenstraße, Würselen 12:01:00
-
Kaisersruh, Würselen 12:02:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 12:04:00
-
Eulershof, Aachen 12:05:00
-
Sportpark Soers, Aachen 12:08:00
-
Alter Tivoli, Aachen 12:09:00
-
Rolandstraße, Aachen 12:12:00
-
Carolus Thermen, Aachen 12:13:00
-
STAWAG, Aachen 12:14:00
-
Blücherplatz, Aachen 12:15:00
-
Hansemannplatz, Aachen 12:18:00
-
Bushof, Aachen 12:20:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 12:23:00
-
Alter Posthof, Aachen 12:25:00
-
Misereor, Aachen 12:26:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 12:29:00
Route:
-
Reyplatz, Baesweiler
-
Kückstraße, Baesweiler 11:48:00
-
Löffelstraße, Baesweiler 11:49:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 11:51:00
-
Bushof, Baesweiler 11:53:00
-
Parkstraße, Baesweiler 11:54:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 11:55:00
-
Place de Montesson, Baesweiler 11:56:00
-
Setterich Im Weinkeller, Baesweiler 11:57:00
-
Setterich Bahnstraße, Baesweiler 11:58:00
-
Setterich Neue Mitte, Baesweiler 12:00:00
-
Setterich Ost, Baesweiler 12:01:00
-
Setterich Neue Weide, Baesweiler 12:02:00
-
Siersdorf Kirche, Aldenhoven 12:06:00
-
Siersdorf Frauenrath, Aldenhoven 12:07:00
-
Siersdorf Siedlung, Aldenhoven 12:08:00
-
Schleiden Siersdorfer Straße, Aldenhoven 12:10:00
-
Schleiden Kreuz, Aldenhoven 12:11:00
-
Schleiden Am Nonnenhof, Aldenhoven 12:12:00
-
Abzw. Niedermerz, Aldenhoven 12:13:00
-
Alter Bahnhof, Aldenhoven 12:14:00
-
Blumenstraße, Aldenhoven 12:15:00
-
Kirche, Aldenhoven 12:16:00
-
Markt, Aldenhoven 12:18:00
Route:
-
Fidelisstraße, Baesweiler
-
Geilenkirchener Straße, Baesweiler 11:52:00
-
Max-Planck-Straße, Baesweiler 11:54:00
-
Gewerbegebiet ITS, Baesweiler 11:55:00
-
Beggendorf Am Ringofen, Baesweiler 11:56:00
-
Beggendorf Kirche, Baesweiler 11:58:00
-
Beggendorf, Baesweiler 12:00:00
-
Waurichen Römerstraße, Geilenkirchen 12:02:00
-
Abzw. Loherhof, Geilenkirchen 12:04:00
-
Hünshoven Jülicher Straße, Geilenkirchen 12:06:00
-
Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 12:10:00
Route:
-
Reyplatz, Baesweiler
-
Kückstraße, Baesweiler 11:52:00
-
Grengracht, Baesweiler 11:54:00
-
Roskaul, Baesweiler 11:56:00
-
Im Brühl, Baesweiler 11:58:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 12:00:00
-
Bushof, Baesweiler 12:02:00
Route:
-
Fidelisstraße, Baesweiler
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 11:54:00
-
Reyplatz, Baesweiler 11:55:00