Haltestelle CarlAlexanderPark in Baesweiler
Herzogenrather Weg 21,
52499Baesweiler
The next departure is direction Aachen Hauptbahnhof.
Route:
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler
-
Reyplatz, Baesweiler 16:23:00
-
Maarstraße, Baesweiler 16:24:00
-
Gymnasium, Baesweiler 16:25:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 16:26:00
-
Parkstraße, Baesweiler 16:27:00
-
Bushof, Baesweiler 16:28:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 16:30:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 16:32:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 16:33:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 16:35:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 16:37:00
-
Im Brühl, Alsdorf (Rheinland) 16:38:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 16:39:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 16:41:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 16:42:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 16:43:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 16:47:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 16:49:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 16:50:00
-
Birk, Würselen 16:52:00
-
Immeln, Würselen 16:53:00
-
Gouleystraße, Würselen 16:54:00
-
Brückweg, Würselen 16:55:00
-
Parkhotel, Würselen 16:56:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 17:00:00
-
Paulinenstraße, Würselen 17:01:00
-
Kaisersruh, Würselen 17:02:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 17:04:00
-
Eulershof, Aachen 17:05:00
-
Sportpark Soers, Aachen 17:08:00
-
Alter Tivoli, Aachen 17:09:00
-
Rolandstraße, Aachen 17:12:00
-
Carolus Thermen, Aachen 17:13:00
-
STAWAG, Aachen 17:14:00
-
Blücherplatz, Aachen 17:15:00
-
Hansemannplatz, Aachen 17:18:00
-
Bushof, Aachen 17:20:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 17:23:00
-
Alter Posthof, Aachen 17:25:00
-
Misereor, Aachen 17:26:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 17:29:00
Route:
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler
-
Reyplatz, Baesweiler 16:25:00
Route:
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler
-
Reyplatz, Baesweiler 16:50:00
-
Kückstraße, Baesweiler 16:52:00
-
Grengracht, Baesweiler 16:54:00
-
Roskaul, Baesweiler 16:56:00
-
Im Brühl, Baesweiler 16:58:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 17:00:00
-
Bushof, Baesweiler 17:02:00
Route:
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler
-
Reyplatz, Baesweiler 16:53:00
-
Maarstraße, Baesweiler 16:54:00
-
Gymnasium, Baesweiler 16:55:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 16:56:00
-
Parkstraße, Baesweiler 16:57:00
-
Bushof, Baesweiler 16:58:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 17:00:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 17:02:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 17:03:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 17:05:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 17:07:00
-
Im Brühl, Alsdorf (Rheinland) 17:08:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 17:09:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 17:11:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 17:12:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 17:13:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 17:17:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 17:19:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 17:20:00
-
Birk, Würselen 17:22:00
-
Immeln, Würselen 17:23:00
-
Gouleystraße, Würselen 17:24:00
-
Brückweg, Würselen 17:25:00
-
Parkhotel, Würselen 17:26:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 17:30:00
-
Paulinenstraße, Würselen 17:31:00
-
Kaisersruh, Würselen 17:32:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 17:34:00
-
Eulershof, Aachen 17:35:00
-
Sportpark Soers, Aachen 17:38:00
-
Alter Tivoli, Aachen 17:39:00
-
Rolandstraße, Aachen 17:42:00
-
Carolus Thermen, Aachen 17:43:00
-
STAWAG, Aachen 17:44:00
-
Blücherplatz, Aachen 17:45:00
-
Hansemannplatz, Aachen 17:48:00
-
Bushof, Aachen 17:50:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 17:53:00
-
Alter Posthof, Aachen 17:55:00
-
Misereor, Aachen 17:56:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 17:59:00
Route:
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler
-
Reyplatz, Baesweiler 16:55:00
Route:
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler
-
Reyplatz, Baesweiler 16:59:00