Haltestelle Söllbach in Bad Wiessee
Sanktjohanserstrasse 82,
83707Bad Wiessee
The next departure is direction Bahnhof, Tegernsee.
Route:
-
Söllbach, Bad Wiessee
-
Krinner Hof, Bad Wiessee 11:33:00
-
Abwinkl, Bad Wiessee 11:34:00
-
Hotel Bussi Baby, Bad Wiessee 11:36:00
-
Lindenplatz, Bad Wiessee 11:38:00
-
Kogelkopfstraße, Bad Wiessee 11:40:00
-
Adrian-Stoop-Str., Bad Wiessee 11:42:00
-
Jodbad, Bad Wiessee 11:43:00
-
Breitenbach, Bad Wiessee 11:45:00
-
Auerstraße, Bad Wiessee 11:46:00
-
Spielbank, Bad Wiessee 11:47:00
-
Holz Bayersäge, Bad Wiessee 11:49:00
-
Kaltenbrunn, Gmund a. Tegernsee 11:51:00
-
Parksiedlung, Gmund a. Tegernsee 11:52:00
-
Bahnhof, Gmund a. Tegernsee 11:56:00
-
Maximilian, Gmund a. Tegernsee 12:05:00
-
Kurstraße, Gmund a. Tegernsee 12:06:00
-
Hofbauer, Gmund a. Tegernsee 12:07:00
-
Sankt Quirin Bildungszentrum, Gmund a. Tegernsee 12:08:00
-
Sankt Quirin Kirche, Gmund a. Tegernsee 12:09:00
-
Michael-Dengg-Weg, Tegernsee 12:10:00
-
Seesauna, Tegernsee 12:11:00
-
Rathaus, Tegernsee 12:12:00
-
Steinmetz, Tegernsee 12:14:00
-
Bahnhof, Tegernsee 12:16:00
Route:
-
Söllbach, Bad Wiessee
-
Ringsee, Kreuth 11:54:00
-
Weißach Riedsäge, Kreuth 11:56:00
-
Weißach Bachmair Arena, Kreuth 11:57:00
-
Weißachbrücke, Rottach-Egern 11:59:00
-
Kißlingerstraße, Rottach-Egern 12:00:00
-
Post, Rottach-Egern 12:03:00
-
Seeforum, Rottach-Egern 12:04:00
-
Schwaighof, Tegernsee 12:05:00
-
Eybhof, Tegernsee 12:06:00
-
Leeberg, Tegernsee 12:07:00
-
Gymnasium, Tegernsee 12:08:00
-
Steinmetz, Tegernsee 12:11:00
-
Bahnhof, Tegernsee 12:14:00
Route:
-
Söllbach, Bad Wiessee
-
Ringsee, Kreuth 12:24:00
-
Weißach Riedsäge, Kreuth 12:26:00
-
Weißach Bachmair Arena, Kreuth 12:27:00
-
Weißachbrücke, Rottach-Egern 12:29:00
-
Kißlingerstraße, Rottach-Egern 12:30:00
-
Post, Rottach-Egern 12:33:00
-
Seeforum, Rottach-Egern 12:34:00
-
Schwaighof, Tegernsee 12:35:00
-
Eybhof, Tegernsee 12:36:00
-
Leeberg, Tegernsee 12:37:00
-
Gymnasium, Tegernsee 12:38:00
-
Steinmetz, Tegernsee 12:41:00
-
Bahnhof, Tegernsee 12:44:00
Route:
-
Söllbach, Bad Wiessee
-
Krinner Hof, Bad Wiessee 12:33:00
-
Abwinkl, Bad Wiessee 12:34:00
-
Hotel Bussi Baby, Bad Wiessee 12:36:00
-
Lindenplatz, Bad Wiessee 12:38:00
-
Kogelkopfstraße, Bad Wiessee 12:40:00
-
Adrian-Stoop-Str., Bad Wiessee 12:42:00
-
Jodbad, Bad Wiessee 12:43:00
-
Breitenbach, Bad Wiessee 12:45:00
-
Auerstraße, Bad Wiessee 12:46:00
-
Spielbank, Bad Wiessee 12:47:00
-
Holz Bayersäge, Bad Wiessee 12:49:00
-
Kaltenbrunn, Gmund a. Tegernsee 12:51:00
-
Parksiedlung, Gmund a. Tegernsee 12:52:00
-
Bahnhof, Gmund a. Tegernsee 12:56:00
Route:
-
Söllbach, Bad Wiessee
-
Ringsee, Kreuth 13:24:00
-
Weißach Riedsäge, Kreuth 13:26:00
-
Weißach Bachmair Arena, Kreuth 13:27:00
-
Weißachbrücke, Rottach-Egern 13:29:00
-
Kißlingerstraße, Rottach-Egern 13:30:00
-
Post, Rottach-Egern 13:33:00
-
Seeforum, Rottach-Egern 13:34:00
-
Schwaighof, Tegernsee 13:35:00
-
Eybhof, Tegernsee 13:36:00
-
Leeberg, Tegernsee 13:37:00
-
Gymnasium, Tegernsee 13:38:00
-
Steinmetz, Tegernsee 13:41:00
-
Bahnhof, Tegernsee 13:44:00
Route:
-
Söllbach, Bad Wiessee
-
Krinner Hof, Bad Wiessee 13:33:00
-
Abwinkl, Bad Wiessee 13:34:00
-
Hotel Bussi Baby, Bad Wiessee 13:36:00
-
Lindenplatz, Bad Wiessee 13:38:00
-
Kogelkopfstraße, Bad Wiessee 13:40:00
-
Adrian-Stoop-Str., Bad Wiessee 13:42:00
-
Jodbad, Bad Wiessee 13:43:00
-
Breitenbach, Bad Wiessee 13:45:00
-
Auerstraße, Bad Wiessee 13:46:00
-
Spielbank, Bad Wiessee 13:47:00
-
Holz Bayersäge, Bad Wiessee 13:49:00
-
Kaltenbrunn, Gmund a. Tegernsee 13:51:00
-
Parksiedlung, Gmund a. Tegernsee 13:52:00
-
Bahnhof, Gmund a. Tegernsee 13:56:00
-
Maximilian, Gmund a. Tegernsee 14:05:00
-
Kurstraße, Gmund a. Tegernsee 14:06:00
-
Hofbauer, Gmund a. Tegernsee 14:07:00
-
Sankt Quirin Bildungszentrum, Gmund a. Tegernsee 14:08:00
-
Sankt Quirin Kirche, Gmund a. Tegernsee 14:09:00
-
Michael-Dengg-Weg, Tegernsee 14:10:00
-
Seesauna, Tegernsee 14:11:00
-
Rathaus, Tegernsee 14:12:00
-
Steinmetz, Tegernsee 14:14:00
-
Bahnhof, Tegernsee 14:16:00