Haltestelle Klingerweg in Bad Reichenhall
Salzburger Strasse 51,
83435Bad Reichenhall
The next departure is direction Thumsee Seewirt, Bad Reichenhall.
Route:
-
Klingerweg, Bad Reichenhall
-
St. Zeno Friedhof, Bad Reichenhall 06:32:00
-
St. Zeno Münster, Bad Reichenhall 06:33:00
-
Hauptbahnhof, Bad Reichenhall 06:35:00
-
Kurgastzentrum, Bad Reichenhall 06:38:00
-
Innsbrucker Straße/Liebigstraße, Bad Reichenhall 06:41:00
-
Rathausplatz, Bad Reichenhall 06:46:00
-
Reichenbachstraße, Bad Reichenhall 06:47:00
-
Nonner Straße, Bad Reichenhall 06:48:00
-
Kirchberg Altenheim, Bad Reichenhall 06:49:00
-
Birkenstraße, Bad Reichenhall 06:50:00
-
Reifenstuelstraße, Bad Reichenhall 06:51:00
-
Karlstein-Kaitl, Bad Reichenhall 06:52:00
-
Thumsee-Seemösl, Bad Reichenhall 06:54:00
-
Thumsee-West, Bad Reichenhall 06:55:00
-
Thumsee Seewirt, Bad Reichenhall 06:56:00
Route:
-
Klingerweg, Bad Reichenhall
-
Barbarossastraße, Bad Reichenhall 06:40:00
-
Frühlingstraße/Johann-Häusl-Straße, Bad Reichenhal 06:41:00
-
Grabenbachstraße/Saalachstraße, Bad Reichenhall 06:42:00
-
Grabenbachstraße, Bad Reichenhall 06:43:00
-
Staufenbrücke, Bad Reichenhall 06:44:00
-
Mauthausen Kapelle, Piding 06:46:00
-
Mauthausen Salzstraße B20, Piding 06:48:00
-
Au Rupertistr., Piding 06:50:00
-
Sparkasse, Piding 06:51:00
-
Marzoller Weg, Piding 06:52:00
-
Freizeitanlage, Piding 06:53:00
-
Petersplatz, Piding 06:55:00
Route:
-
Klingerweg, Bad Reichenhall
-
Mayerhof/Landratsamt, Bad Reichenhall 07:00:00
Route:
-
Klingerweg, Bad Reichenhall
-
Mayerhof/Landratsamt, Bad Reichenhall 07:20:00
Route:
-
Klingerweg, Bad Reichenhall
-
St. Zeno Friedhof, Bad Reichenhall 07:32:00
-
St. Zeno Münster, Bad Reichenhall 07:33:00
-
Hauptbahnhof, Bad Reichenhall 07:35:00
-
Kurgastzentrum, Bad Reichenhall 07:38:00
-
Innsbrucker Straße/Liebigstraße, Bad Reichenhall 07:41:00
-
Rathausplatz, Bad Reichenhall 07:46:00
-
Reichenbachstraße, Bad Reichenhall 07:47:00
-
Nonner Straße, Bad Reichenhall 07:48:00
-
Kirchberg Altenheim, Bad Reichenhall 07:49:00
-
Birkenstraße, Bad Reichenhall 07:50:00
-
Reifenstuelstraße, Bad Reichenhall 07:51:00
-
Karlstein-Kaitl, Bad Reichenhall 07:52:00
-
Thumsee-Seemösl, Bad Reichenhall 07:54:00
-
Thumsee-West, Bad Reichenhall 07:55:00
-
Thumsee Seewirt, Bad Reichenhall 07:56:00
Route:
-
Klingerweg, Bad Reichenhall
-
Mayerhof/Landratsamt, Bad Reichenhall 07:40:00