Haltestelle Hofer Str. (Markt) in Bad Berneck i. Fichtelgebirge
Kirchenring ,
95460Bad Berneck i. Fichtelgebirge
The next departure is direction ZOH, Bayreuth.
Route:
-
Hofer Straße/Markt, Bad Berneck i. Fichtelgebirge
-
Bahnhofstraße, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 05:38:00
-
Busbahnhof, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 05:40:00
-
Siedlung, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 05:41:00
-
Abzw. Gesees, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 05:42:00
-
Neudorf, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 05:43:00
-
Benk, Bindlach 05:45:00
-
Bindlacher Berg, Bindlach 05:48:00
-
Benker Höhe, Bindlach 05:49:00
-
Röhrig Hs Nr. 42, Bindlach 05:50:00
-
Röhrig, Bindlach 05:52:00
-
Abzw. Gries, Bindlach 05:54:00
-
Schule, Bindlach 05:55:00
-
Abzw. Bindlacher Straße, Bayreuth 05:56:00
-
Königsbergstraße, Bayreuth 05:58:00
-
Bernecker Straße, Bayreuth 05:59:00
-
Markgrafenallee, Bayreuth 06:00:00
-
Hauptbahnhof (Tunnelstraße), Bayreuth 06:01:00
-
Luitpoldplatz, Bayreuth 06:03:00
-
ZOH, Bayreuth 06:05:00
Route:
-
Hofer Straße/Markt, Bad Berneck i. Fichtelgebirge
-
Hohenknoden, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 06:13:00
-
Steinweiher, Gefrees 06:15:00
-
Abzweig Stein, Gefrees 06:16:00
-
Lützenreuth, Gefrees 06:20:00
-
Böseneck, Gefrees 06:22:00
-
Stadthalle, Gefrees 06:24:00
-
Kirche, Gefrees 06:25:00
Route:
-
Hofer Straße/Markt, Bad Berneck i. Fichtelgebirge
-
Bahnhofstraße, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 06:42:00
-
Busbahnhof, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 06:44:00
-
Abzw. Gesees, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 06:46:00
-
Benk, Bindlach 06:49:00
-
Schule, Bindlach 06:57:00
-
Wieland-Wagner-Str., Bayreuth 07:06:00
-
Oberfrankenhalle/Sportzentr., Bayreuth 07:07:00
-
ZOH, Bayreuth 07:09:00
-
Wittelsbacherring, Bayreuth 07:12:00
-
Hofgarten, Bayreuth 07:15:00
Route:
-
Hofer Straße/Markt, Bad Berneck i. Fichtelgebirge
-
Bahnhofstraße, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 06:47:00
-
Busbahnhof, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 06:50:00
-
Siedlung, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 06:51:00
-
Abzw. Gesees, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 06:53:00
-
Neudorf, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 06:55:00
-
Benk, Bindlach 06:57:00
-
Bindlacher Berg, Bindlach 07:00:00
-
Röhrig Hs Nr. 42, Bindlach 07:02:00
-
Röhrig, Bindlach 07:03:00
-
Abzw. Gries, Bindlach 07:05:00
-
Schule, Bindlach 07:07:00
-
Abzw. Bindlacher Straße, Bayreuth 07:08:00
-
Königsbergstraße, Bayreuth 07:12:00
-
Bernecker Straße, Bayreuth 07:13:00
-
Am Festspielhaus, Bayreuth 07:15:00
-
Goethestrasse, Bayreuth 07:20:00
-
Luitpoldplatz, Bayreuth 07:23:00
-
Wittelsbacherring, Bayreuth 07:28:00
-
Hofgarten, Bayreuth 07:33:00
-
Wieland-Wagner-Str., Bayreuth 07:38:00
Route:
-
Hofer Straße/Markt, Bad Berneck i. Fichtelgebirge
-
Hohenknoden, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 07:27:00
-
Steinweiher, Gefrees 07:30:00
-
Abzweig Stein, Gefrees 07:31:00
-
Lützenreuth, Gefrees 07:34:00
-
Böseneck, Gefrees 07:36:00
-
Jacob-Ellrod-Schule, Gefrees 07:40:00
Route:
-
Hofer Straße/Markt, Bad Berneck i. Fichtelgebirge
-
Bahnhofstraße, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 07:54:00
-
Busbahnhof, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 07:55:00
-
Siedlung, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 08:01:00
-
Abzw. Gesees, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 08:02:00
-
Neudorf, Bad Berneck i. Fichtelgebirge 08:03:00
-
Benk, Bindlach 08:05:00
-
Bindlacher Berg, Bindlach 08:08:00
-
Benker Höhe, Bindlach 08:09:00
-
Röhrig, Bindlach 08:12:00
-
Abzw. Gries, Bindlach 08:14:00
-
Schule, Bindlach 08:15:00
-
Abzw. Bindlacher Straße, Bayreuth 08:17:00
-
Königsbergstraße, Bayreuth 08:20:00
-
Bernecker Straße, Bayreuth 08:21:00
-
Markgrafenallee, Bayreuth 08:22:00
-
Hauptbahnhof (Tunnelstraße), Bayreuth 08:23:00
-
Luitpoldplatz, Bayreuth 08:27:00
-
ZOH, Bayreuth 08:29:00