Haltestelle Auerbach i.d. Oberpfalz Schule in Auerbach i.d. OPf.
Alleestrasse 16,
91275Auerbach i.d. OPf.
The next departure is direction Sand, Auerbach (Oberpfalz).
Route:
-
Friedhof, Auerbach (Oberpfalz)
-
Sandstraße, Auerbach (Oberpfalz) 10:51:00
-
Fatima Kindergarten, Auerbach (Oberpfalz) 10:52:00
-
Welluck, Auerbach (Oberpfalz) 10:55:00
-
Sand, Auerbach (Oberpfalz) 10:58:00
Route:
-
Friedhof, Auerbach (Oberpfalz)
-
Neptunplatz, Auerbach (Oberpfalz) 11:09:00
-
Meiergraben, Auerbach (Oberpfalz) 11:11:00
-
Grünhof, Auerbach (Oberpfalz) 11:12:00
-
Hausarztzentrum, Auerbach (Oberpfalz) 11:14:00
-
Unterer Markt, Auerbach (Oberpfalz) 11:15:00
-
Marienstraße, Auerbach (Oberpfalz) 11:16:00
-
Krankenhaus, Auerbach (Oberpfalz) 11:19:00
-
St. Johannes Klinik, Auerbach (Oberpfalz) 11:20:00
-
Abzw. Siechenstraße, Auerbach (Oberpfalz) 11:23:00
-
Pfarrer-Ritter-Straße, Auerbach (Oberpfalz) 11:24:00
-
Isenloh, Auerbach (Oberpfalz) 11:25:00
Route:
-
Schule, Auerbach (Oberpfalz)
-
Welluck B85, Auerbach (Oberpfalz) 11:43:00
-
Welluck, Auerbach (Oberpfalz) 11:45:00
-
Nitzlbuch, Auerbach (Oberpfalz) 11:47:00
Route:
-
Schule, Auerbach (Oberpfalz)
-
Krankenhaus, Auerbach (Oberpfalz) 11:57:00
-
Ohrenbach, Auerbach (Oberpfalz) 12:00:00
-
Ortlesbrunn, Auerbach (Oberpfalz) 12:02:00
-
Steinamwasser Abzw., Auerbach (Oberpfalz) 12:04:00
-
Steinamwasser, Auerbach (Oberpfalz) 12:05:00
-
Gunzendorf, Auerbach (Oberpfalz) 12:07:00
-
Liegenz, Auerbach (Oberpfalz) 12:09:00
-
Mühldorf, Auerbach (Oberpfalz) 12:10:00
-
Ranzenthal, Auerbach (Oberpfalz) 12:13:00
-
Hagenohe, Auerbach (Oberpfalz) 12:15:00
Route:
-
Schule, Auerbach (Oberpfalz)
-
Autohaus Dornisch, Auerbach (Oberpfalz) 15:39:00
-
Welluck B85, Auerbach (Oberpfalz) 15:40:00
-
Sackdilling, Auerbach (Oberpfalz) 15:44:00
-
Lunkenreuth Brücke, Königstein (Oberpfalz) 15:48:00
-
Kürmreuth, Königstein (Oberpfalz) 15:51:00
-
Gaißach, Königstein (Oberpfalz) 15:55:00
-
Loch, Königstein (Oberpfalz) 15:56:00
-
Mitteldorf, Königstein (Oberpfalz) 15:57:00
-
Marktplatz, Königstein (Oberpfalz) 15:58:00
-
Schule, Königstein (Oberpfalz) 15:59:00
Route:
-
Schule, Auerbach (Oberpfalz)
-
Neptunplatz, Auerbach (Oberpfalz) 16:12:00
-
Bahnhofstraße, Auerbach (Oberpfalz) 16:13:00
-
Unterer Markt, Auerbach (Oberpfalz) 16:14:00
-
Marienstraße, Auerbach (Oberpfalz) 16:16:00
-
Krankenhaus, Auerbach (Oberpfalz) 16:18:00
-
Saaß, Auerbach (Oberpfalz) 16:21:00
-
Michelfeld Auerbacher Straße, Auerbach (Oberpfalz) 16:24:00
-
Michelfeld Asamweg Abzw., Auerbach (Oberpfalz) 16:26:00
-
Michelfeld Gasthof Schenk, Auerbach (Oberpfalz) 16:27:00
-
Pferrach, Auerbach (Oberpfalz) 16:28:00
-
Nasnitz, Auerbach (Oberpfalz) 16:29:00
-
Weidlwang, Auerbach (Oberpfalz) 16:31:00
-
Hainbronn, Pegnitz 16:34:00
-
Berufsschule, Pegnitz 16:36:00
-
Bahnhof, Pegnitz 16:40:00