Haltestelle Osterwaal in Au i.d. Hallertau
Larsbacher Strasse 5,
84072Au i.d. Hallertau
The next departure is direction Bahnhof, Freising.
Route:
-
Osterwaal, Au i.d. Hallertau
-
Haarbach, Au i.d. Hallertau 06:26:00
-
Rudertshausen, Au i.d. Hallertau 06:29:00
-
Osseltshausen, Au i.d. Hallertau 06:32:00
-
Günzenhausen, Au i.d. Hallertau 06:37:00
-
Halsberg, Au i.d. Hallertau 06:38:00
-
Seysdorf, Au i.d. Hallertau 06:39:00
-
Neuhub, Au i.d. Hallertau 06:40:00
-
Hirnkirchen, Au i.d. Hallertau 06:41:00
-
Herbersdorf, Au i.d. Hallertau 06:42:00
-
Abens, Au i.d. Hallertau 06:43:00
-
Hemhausen, Au i.d. Hallertau 06:46:00
-
Heigenhausen, Wolfersdorf 06:47:00
-
Oberhaindlfing, Wolfersdorf 06:48:00
-
Unterhaindlfing, Wolfersdorf 06:49:00
-
Ruhpalzing, Wolfersdorf 06:51:00
-
Billingsdorf Wolframstraße, Wolfersdorf 06:52:00
-
Billingsdorf Jägersdorfer Straße, Wolfersdorf 06:56:00
-
Jägersdorf Am Hölzl, Wolfersdorf 06:57:00
-
Jägersdorf, Wolfersdorf 06:57:00
-
Billingsdorf Jägersdorfer Straße, Wolfersdorf 06:58:00
-
Gasthof, Wolfersdorf 07:00:00
-
Siedlung, Wolfersdorf 07:02:00
-
Palzing Ampertalstraße, Zolling 07:04:00
-
Palzing Mühlbachstraße, Zolling 07:05:00
-
Haindlfing, Freising 07:08:00
-
Itzling Abzw., Freising 07:09:00
-
Untergartelshausen, Freising 07:11:00
-
Waldsiedlung, Freising 07:12:00
-
Wallbergstraße, Freising 07:13:00
-
Camerloherstraße, Freising 07:14:00
-
Prinz-Ludwig-Straße, Freising 07:15:00
-
AOK, Freising 07:18:00
-
Bahnhof, Freising 07:22:00
Route:
-
Osterwaal, Au i.d. Hallertau
-
Haarbach, Au i.d. Hallertau 06:48:00
-
Rudertshausen, Au i.d. Hallertau 06:51:00
-
Osseltshausen, Au i.d. Hallertau 06:54:00
-
Günzenhausen, Au i.d. Hallertau 06:59:00
-
Halsberg, Au i.d. Hallertau 07:00:00
-
Seysdorf, Au i.d. Hallertau 07:01:00
-
Neuhub, Au i.d. Hallertau 07:02:00
-
Hirnkirchen, Au i.d. Hallertau 07:03:00
-
Herbersdorf, Au i.d. Hallertau 07:04:00
-
Abens, Au i.d. Hallertau 07:05:00
-
Hemhausen, Au i.d. Hallertau 07:08:00
-
Heigenhausen, Wolfersdorf 07:09:00
-
Oberhaindlfing, Wolfersdorf 07:10:00
-
Unterhaindlfing, Wolfersdorf 07:12:00
-
Ruhpalzing, Wolfersdorf 07:14:00
-
Billingsdorf Wolframstraße, Wolfersdorf 07:16:00
-
Billingsdorf Jägersdorfer Straße, Wolfersdorf 07:17:00
-
Gasthof, Wolfersdorf 07:19:00
-
Siedlung, Wolfersdorf 07:21:00
-
Palzing Ampertalstraße, Zolling 07:24:00
-
Palzing Mühlbachstraße, Zolling 07:25:00
-
Haindlfing, Freising 07:28:00
-
Itzling Abzw., Freising 07:29:00
-
Untergartelshausen, Freising 07:31:00
-
Waldsiedlung, Freising 07:32:00
-
Wallbergstraße, Freising 07:33:00
-
Hofmiller-Gymnasium, Freising 07:36:00
-
Camerloherstraße, Freising 07:37:00
-
Berufsschule, Freising 07:41:00
-
Obervellacher Straße, Freising 07:43:00
-
AOK, Freising 07:45:00
-
Bahnhof, Freising 07:50:00
Route:
-
Osterwaal, Au i.d. Hallertau
-
Hofen, Au i.d. Hallertau 14:09:00
-
Berg, Rudelzhausen 14:11:00
Route:
-
Osterwaal, Au i.d. Hallertau
-
Hofen, Au i.d. Hallertau 16:51:00
-
Berg, Rudelzhausen 16:53:00
-
Oberhinzing, Rudelzhausen 16:55:00
-
Niederhinzing, Rudelzhausen 16:56:00
-
Pfarrhof, Rudelzhausen 16:59:00
-
Lindenstraße, Rudelzhausen 17:00:00
Route:
-
Osterwaal, Au i.d. Hallertau
-
Haarbach, Au i.d. Hallertau 17:12:00
-
Rudertshausen, Au i.d. Hallertau 17:15:00
-
Osseltshausen, Au i.d. Hallertau 17:18:00
-
Günzenhausen, Au i.d. Hallertau 17:23:00
-
Halsberg, Au i.d. Hallertau 17:24:00
-
Seysdorf, Au i.d. Hallertau 17:25:00
-
Neuhub, Au i.d. Hallertau 17:27:00
-
Sillertshausen, Au i.d. Hallertau 17:28:00
-
Piedendorf Abzw., Au i.d. Hallertau 17:29:00
-
Roggendorf, Attenkirchen 17:30:00
-
Staudhausen Abzw., Attenkirchen 17:32:00
-
Gütlsdorf, Attenkirchen 17:34:00
-
Pischlsdorf Abzw., Attenkirchen 17:35:00
-
Alsdorf, Wolfersdorf 17:36:00
-
Seel Abzw., Wolfersdorf 17:37:00
-
Sörzen, Wolfersdorf 17:38:00
-
Berghaselbach Ziegelei, Wolfersdorf 17:39:00
-
Berghaselbach Nr. 23, Wolfersdorf 17:40:00
-
Wolfersdorf Abzw. 17:41:00
-
Willertshausen, Zolling 17:42:00
-
Siechendorf, Zolling 17:43:00
-
Holzen, Zolling 17:44:00
-
Anwesen zum Fürst, Wolfersdorf 17:45:00
-
Siedlung, Wolfersdorf 17:47:00
-
Gasthof, Wolfersdorf 17:48:00
-
Siedlung, Wolfersdorf 17:49:00
-
Palzing Ampertalstraße, Zolling 17:52:00
-
Palzing Mühlbachstraße, Zolling 17:53:00
-
Haindlfing, Freising 17:56:00
-
Itzling Abzw., Freising 17:57:00
-
Untergartelshausen, Freising 17:59:00
-
Waldsiedlung, Freising 18:00:00
-
Wallbergstraße, Freising 18:01:00
-
Camerloherstraße, Freising 18:02:00
-
Prinz-Ludwig-Straße, Freising 18:03:00
-
AOK, Freising 18:06:00
-
Bahnhof, Freising 18:09:00
Route:
-
Osterwaal, Au i.d. Hallertau
-
Hofen, Au i.d. Hallertau 17:18:00
-
Berg, Rudelzhausen 17:20:00
-
Oberhinzing, Rudelzhausen 17:22:00
-
Niederhinzing, Rudelzhausen 17:23:00
-
Pfarrhof, Rudelzhausen 17:26:00
-
Lindenstraße, Rudelzhausen 17:27:00