Haltestelle Wimpasing in Attenkirchen
Appersdorfer Strasse 13,
85395Attenkirchen
The next departure is direction Tegernbach, Süd.
Route:
-
Wimpasing (FS), Attenkirchen
-
Waldeck, Attenkirchen 16:49:00
-
Kirche, Attenkirchen 16:50:00
-
Attenkirchen Nord 16:51:00
-
Weihersdorf, Nandlstadt 16:52:00
-
Aiglsdorf Abzw., Nandlstadt 16:53:00
-
Figlsdorf Abzw., Nandlstadt 16:54:00
-
Volksschule, Nandlstadt 16:56:00
-
Marktstraße, Nandlstadt 16:58:00
-
Baywa, Nandlstadt 16:59:00
-
Mainburger Str.45, Nandlstadt 17:00:00
-
Großgründling, Nandlstadt 17:01:00
-
Leitersdorf, Au i.d. Hallertau 17:02:00
-
Haslach Abzw., Au i.d. Hallertau 17:03:00
-
Königsgütler, Au i.d. Hallertau 17:04:00
-
Haslach, Au i.d. Hallertau 17:06:00
-
Tegernbach Süd, Rudelzhausen 17:07:00
Route:
-
Wimpasing (FS), Attenkirchen
-
Waldeck, Attenkirchen 18:49:00
-
Kirche, Attenkirchen 18:50:00
-
Attenkirchen Nord 18:51:00
-
Weihersdorf, Nandlstadt 18:52:00
-
Aiglsdorf Abzw., Nandlstadt 18:53:00
-
Figlsdorf Abzw., Nandlstadt 18:54:00
-
Volksschule, Nandlstadt 18:56:00
-
Marktstraße, Nandlstadt 18:58:00
-
Baywa, Nandlstadt 18:59:00
-
Mainburger Str.45, Nandlstadt 19:00:00
-
Großgründling, Nandlstadt 19:01:00
-
Leitersdorf, Au i.d. Hallertau 19:02:00
-
Haslach Abzw., Au i.d. Hallertau 19:03:00
-
Königsgütler, Au i.d. Hallertau 19:04:00
-
Haslach, Au i.d. Hallertau 19:06:00
-
Tegernbach Ort, Rudelzhausen 19:07:00
-
Hemmersdorf, Rudelzhausen 19:08:00
-
Bergmühle, Rudelzhausen 19:09:00
-
Hebrontshausen Hennerbachbrücke, Rudelzhausen 19:10:00
-
Hebrontshausen Moosburger Straße, Rudelzhausen 19:11:00
-
Grafendorf, Rudelzhausen 19:12:00