Haltestelle Volksbank in Asperg
Eglosheimer Strasse ,
71679Asperg
The next departure is direction Möglinger Straße, Asperg.
Route:
-
Stadtmitte, Asperg
-
Möglinger Straße, Asperg 18:13:00
Route:
-
Stadtmitte, Asperg
-
Wilhelmsplatz, Asperg 18:20:00
-
Bahnhof, Asperg 18:22:00
-
Saarstraße, Asperg 18:24:00
-
Neckarstraße, Asperg 18:25:00
-
Im Waldeck, Asperg 18:26:00
-
Mörikestraße, Ludwigsburg (Württ) 18:27:00
-
Osterholz, Ludwigsburg (Württ) 18:28:00
-
Mann + Hummel, Ludwigsburg (Württ) 18:30:00
-
Groenerstraße, Ludwigsburg (Württ) 18:31:00
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ) 18:33:00
-
Ludwigsburg (Württ) 18:40:00
Route:
-
Stadtmitte, Asperg
-
Weinstraße, Asperg 18:25:00
-
Markgröninger Straße, Asperg 18:26:00
-
Am Wasserturm, Markgröningen 18:27:00
-
Klinik/Schule, Markgröningen 18:28:00
-
Steinbeisstraße, Markgröningen 18:30:00
-
Abzw. Bahnhof, Markgröningen 18:31:00
-
Markgröningen Mitte/Wernerstraße 18:32:00
-
Markgröningen Mitte/Volksbank 18:33:00
-
Heyd-Schule, Markgröningen 18:34:00
-
Haus Frank, Markgröningen 18:36:00
-
Unterriexingen Industriegebiet, Markgröningen 18:40:00
-
Unterriexingen Hauptstraße, Markgröningen 18:41:00
-
Unterriexingen Glemsbrücke, Markgröningen 18:42:00
-
Mühlstraße, Oberriexingen 18:47:00
Route:
-
Volksbank, Asperg
-
Stadtmitte, Asperg 18:27:00
-
Möglinger Straße, Asperg 18:28:00
Route:
-
Stadtmitte, Asperg
-
Wilhelmsplatz, Asperg 18:29:00
-
Bahnhof, Asperg 18:31:00
-
Lehenbrücke, Asperg 18:36:00
-
Hohenstaufenstraße, Asperg 18:37:00
-
Eglosheim Hirschbergstraße, Ludwigsburg (Württ) 18:39:00
-
Eglosheim Markgröninger Straße, Ludwigsburg (Württ 18:42:00
-
Eglosheim Teinacher Straße, Ludwigsburg (Württ) 18:43:00
-
Rundsporthalle, Ludwigsburg (Württ) 18:45:00
-
Martin-Luther-Straße, Ludwigsburg (Württ) 18:46:00
-
Bahnhof (Arena), Ludwigsburg (Württ) 18:48:00
-
Ludwigsburg (Württ) 18:52:00
Route:
-
Stadtmitte, Asperg
-
Wilhelmsplatz, Asperg 18:35:00
-
Bahnhof, Asperg 18:37:00
-
Saarstraße, Asperg 18:39:00
-
Neckarstraße, Asperg 18:40:00
-
Im Waldeck, Asperg 18:41:00
-
Mörikestraße, Ludwigsburg (Württ) 18:42:00
-
Osterholz, Ludwigsburg (Württ) 18:43:00
-
Mann + Hummel, Ludwigsburg (Württ) 18:45:00
-
Groenerstraße, Ludwigsburg (Württ) 18:46:00
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ) 18:48:00
-
Ludwigsburg (Württ) 18:55:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 19:00:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 19:02:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 19:03:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 19:04:00
-
Alter Oßweiler Weg, Ludwigsburg (Württ) 19:05:00
-
Berliner Platz, Ludwigsburg (Württ) 19:06:00
-
Danziger Straße, Ludwigsburg (Württ) 19:08:00
-
Brünner Straße, Ludwigsburg (Württ) 19:09:00
-
Neckargröningen Schießtal, Remseck am Neckar 19:15:00
-
Hochberg Adlerplatz, Remseck am Neckar 19:17:00
-
Hochberg Alexandrinenplatz, Remseck am Neckar 19:18:00
-
Hochberg Rotweg, Remseck am Neckar 19:19:00
-
Bittenfeld Hochberger Straße, Waiblingen 19:21:00
-
Hochdorf Wilhelmsplatz, Remseck am Neckar 19:23:00
-
Hochdorf Poppenweiler Straße, Remseck am Neckar 19:24:00
-
Poppenweiler Jahnstraße, Ludwigsburg (Württ) 19:26:00
-
Poppenweiler Friedhof, Ludwigsburg (Württ) 19:27:00
-
Poppenweiler Zehntscheuer, Ludwigsburg (Württ) 19:28:00
-
Poppenweiler Steinheimer Straße, Ludwigsburg (Würt 19:29:00
-
Poppenweiler Burghaldenstraße, Ludwigsburg (Württ) 19:31:00