Haltestelle Pfarrkirchener Str. in Arnstorf
Pfarrkirchener Strasse 44,
94424Arnstorf
The next departure is direction Busbahnhof, Arnstorf.
Route:
-
Pfarrkirchener Straße, Arnstorf
-
Busbahnhof, Arnstorf 13:45:00
Route:
-
Pfarrkirchener Straße, Arnstorf
-
Kühbach, Arnstorf 14:29:00
-
Mitterhausen Abzw., Arnstorf 14:30:00
-
Kudlhub, Arnstorf 14:32:00
-
Gerlstetten, Arnstorf 14:33:00
-
Kemathen Abzw., Dietersburg 14:34:00
-
Oberbreitenbach, Dietersburg 14:35:00
-
Wammering, Schönau (Niederbayern) 14:36:00
-
Ganglöd, Dietersburg 14:37:00
-
Furth Hauptstr., Dietersburg 14:38:00
-
Straßdobl, Dietersburg 14:39:00
-
Haunberg Abzw., Dietersburg 14:40:00
-
Nöham Gashof Heuwieser, Dietersburg 14:41:00
-
Straß, Dietersburg 14:42:00
-
Hölzlhub, Pfarrkirchen 14:43:00
-
Benk, Pfarrkirchen 14:44:00
-
Steffelsöd Abzw. Gehring, Pfarrkirchen 14:45:00
-
Pollozek, Pfarrkirchen 14:46:00
-
Gymnasium, Pfarrkirchen 14:47:00
-
Bahnhof/Busbahnhof, Pfarrkirchen 14:50:00
Route:
-
Pfarrkirchener Straße, Arnstorf
-
Busbahnhof, Arnstorf 16:57:00
Route:
-
Pfarrkirchener Straße, Arnstorf
-
Kühbach, Arnstorf 17:04:00
-
Mitterhausen Abzw., Arnstorf 17:05:00
-
Kudlhub, Arnstorf 17:07:00
-
Gerlstetten, Arnstorf 17:08:00
-
Kemathen Abzw., Dietersburg 17:09:00
-
Oberbreitenbach, Dietersburg 17:10:00
-
Wammering, Schönau (Niederbayern) 17:11:00
-
Ganglöd, Dietersburg 17:12:00
-
Furth Hauptstr., Dietersburg 17:13:00
-
Straßdobl, Dietersburg 17:15:00
-
Haunberg Abzw., Dietersburg 17:16:00
-
Nöham Gashof Heuwieser, Dietersburg 17:17:00
-
Straß, Dietersburg 17:18:00
-
Hölzlhub, Pfarrkirchen 17:19:00
-
Benk, Pfarrkirchen 17:20:00
-
Steffelsöd Abzw. Gehring, Pfarrkirchen 17:21:00
-
Pollozek, Pfarrkirchen 17:22:00
-
Gymnasium, Pfarrkirchen 17:23:00
-
Bahnhof/Busbahnhof, Pfarrkirchen 17:25:00
Route:
-
Pfarrkirchener Straße, Arnstorf
-
Busbahnhof, Arnstorf 17:57:00
Route:
-
Pfarrkirchener Straße, Arnstorf
-
Kühbach, Arnstorf 18:04:00
-
Mitterhausen Abzw., Arnstorf 18:05:00
-
Kudlhub, Arnstorf 18:07:00
-
Gerlstetten, Arnstorf 18:08:00
-
Kemathen Abzw., Dietersburg 18:09:00
-
Oberbreitenbach, Dietersburg 18:10:00
-
Wammering, Schönau (Niederbayern) 18:11:00
-
Ganglöd, Dietersburg 18:12:00
-
Furth Hauptstr., Dietersburg 18:13:00
-
Straßdobl, Dietersburg 18:15:00
-
Haunberg Abzw., Dietersburg 18:16:00
-
Nöham Gashof Heuwieser, Dietersburg 18:17:00
-
Straß, Dietersburg 18:18:00
-
Hölzlhub, Pfarrkirchen 18:19:00
-
Benk, Pfarrkirchen 18:20:00
-
Steffelsöd Abzw. Gehring, Pfarrkirchen 18:21:00
-
Pollozek, Pfarrkirchen 18:22:00
-
Gymnasium, Pfarrkirchen 18:23:00
-
Bahnhof/Busbahnhof, Pfarrkirchen 18:25:00