Haltestelle Zeppelinstr. in Amberg
Zeppelinstrasse 1,
92224Amberg
The next departure is direction Bahnhof, Amberg (Oberpfalz).
Route:
-
JVA, Amberg (Oberpfalz)
-
Röntgenstraße, Amberg (Oberpfalz) 17:25:00
-
Landesamt für Pflege, Amberg (Oberpfalz) 17:26:00
-
Bodelschwinghstraße, Amberg (Oberpfalz) 17:27:00
-
Franz-Kemeter-Straße, Amberg (Oberpfalz) 17:28:00
-
Haager Weg, Amberg (Oberpfalz) 17:30:00
-
Steubenstraße, Amberg (Oberpfalz) 17:31:00
-
Dunantstraße, Amberg (Oberpfalz) 17:32:00
-
Kennedystraße/Schule, Amberg (Oberpfalz) 17:32:00
-
Bodelschwinghstraße, Amberg (Oberpfalz) 17:33:00
-
Landesamt für Pflege, Amberg (Oberpfalz) 17:34:00
-
Röntgenstraße, Amberg (Oberpfalz) 17:35:00
-
JVA, Amberg (Oberpfalz) 17:36:00
-
Wingershofer Straße, Amberg (Oberpfalz) 17:38:00
-
Kurfürstenbad, Amberg (Oberpfalz) 17:40:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 17:48:00
Route:
-
Zeppelinstraße, Amberg (Oberpfalz)
-
Admiral-Scheer-Straße, Amberg (Oberpfalz) 17:25:00
-
Haager Weg, Amberg (Oberpfalz) 17:26:00
-
Von-Kleist-Straße, Amberg (Oberpfalz) 17:27:00
-
Kapellenstraße, Amberg (Oberpfalz) 17:28:00
-
Gailoh Rosenplatz, Amberg (Oberpfalz) 17:29:00
-
Gailoh Kindergarten, Amberg (Oberpfalz) 17:30:00
-
Gailoh Am Ährenfeld, Amberg (Oberpfalz) 17:33:00
-
Gailoh Rosenplatz, Amberg (Oberpfalz) 17:34:00
-
Kapellenstraße, Amberg (Oberpfalz) 17:35:00
-
Von-Kleist-Straße, Amberg (Oberpfalz) 17:36:00
-
Haager Weg, Amberg (Oberpfalz) 17:37:00
-
Admiral-Scheer-Straße, Amberg (Oberpfalz) 17:38:00
-
Zeppelinstraße, Amberg (Oberpfalz) 17:39:00
-
Wingershofer Straße, Amberg (Oberpfalz) 17:40:00
-
Kurfürstenbad, Amberg (Oberpfalz) 17:42:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 17:48:00
Route:
-
JVA, Amberg (Oberpfalz)
-
Wingershofer Straße, Amberg (Oberpfalz) 17:38:00
-
Kurfürstenbad, Amberg (Oberpfalz) 17:40:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 17:48:00
Route:
-
Zeppelinstraße, Amberg (Oberpfalz)
-
Wingershofer Straße, Amberg (Oberpfalz) 17:40:00
-
Kurfürstenbad, Amberg (Oberpfalz) 17:42:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 17:48:00
Route:
-
JVA, Amberg (Oberpfalz)
-
Röntgenstraße, Amberg (Oberpfalz) 17:55:00
-
Köferinger Straße, Amberg (Oberpfalz) 17:56:00
-
Köfering Kreisstraße, Kümmersbruck 17:57:00
-
Köfering Ortsmitte, Kümmersbruck 17:58:00
-
Waldhaus, Ursensollen 18:02:00
-
Garsdorf, Ursensollen 18:04:00
-
Erlheim, Ursensollen 18:07:00
-
Bittenbrunn Abzw., Ursensollen 18:09:00
-
Reinbrunn, Ursensollen 18:10:00
-
Sauheim, Ursensollen 18:11:00
-
Gunzelsdorf, Ursensollen 18:12:00
-
Richtheim, Ursensollen 18:13:00
-
Ödgötzendorf, Ursensollen 18:14:00
-
Eigentshofen, Ursensollen 18:15:00
-
Eglhofen Abzw., Ursensollen 18:16:00
-
Wollenzhofen, Ursensollen 18:17:00
-
Thonhausen Abzw., Ursensollen 18:19:00
-
Ödallerzhof, Ursensollen 18:20:00
-
Berghausen Kapelle, Hohenburg 18:22:00
-
Lammerthal, Hohenburg 18:24:00
-
Allertshofen, Hohenburg 18:25:00
-
Mendorferbuch, Hohenburg 18:28:00
-
Friebertsheim, Hohenburg 18:29:00
-
Egelsheim, Hohenburg 18:30:00
-
Voggenhof, Hohenburg 18:31:00
-
Voggenhof Siedlung, Hohenburg 18:32:00
-
Winbuch, Schmidmühlen 18:34:00
Route:
-
JVA, Amberg (Oberpfalz)
-
Röntgenstraße, Amberg (Oberpfalz) 17:55:00
-
Landesamt für Pflege, Amberg (Oberpfalz) 17:56:00
-
Bodelschwinghstraße, Amberg (Oberpfalz) 17:57:00
-
Franz-Kemeter-Straße, Amberg (Oberpfalz) 17:58:00
-
Haager Weg, Amberg (Oberpfalz) 18:00:00
-
Steubenstraße, Amberg (Oberpfalz) 18:01:00
-
Dunantstraße, Amberg (Oberpfalz) 18:02:00
-
Kennedystraße/Schule, Amberg (Oberpfalz) 18:02:00
-
Bodelschwinghstraße, Amberg (Oberpfalz) 18:03:00
-
Landesamt für Pflege, Amberg (Oberpfalz) 18:04:00
-
Röntgenstraße, Amberg (Oberpfalz) 18:05:00
-
JVA, Amberg (Oberpfalz) 18:06:00
-
Wingershofer Straße, Amberg (Oberpfalz) 18:08:00
-
Kurfürstenbad, Amberg (Oberpfalz) 18:10:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 18:18:00