Haltestelle Hofmarkweg in Amberg
Hockermühlstrasse ,
92224Amberg
The next departure is direction Bahnhof, Amberg (Oberpfalz).
Route:
-
Hofmarkweg, Amberg (Oberpfalz)
-
Von-Platen-Straße, Amberg (Oberpfalz) 17:59:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Amberg (Oberpfalz) 18:00:00
-
Lebenshilfe, Amberg (Oberpfalz) 18:01:00
-
Haager Weg, Amberg (Oberpfalz) 18:03:00
-
Wallmenichhaus, Amberg (Oberpfalz) 18:04:00
-
Balthasar-Neumann-Straße, Amberg (Oberpfalz) 18:05:00
-
Archivstraße, Amberg (Oberpfalz) 18:06:00
-
Erasmusgymnasium, Amberg (Oberpfalz) 18:07:00
-
Max-Reger-Gymnasium/OTH, Amberg (Oberpfalz) 18:08:00
-
Kurfürstenbad, Amberg (Oberpfalz) 18:09:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 18:18:00
Route:
-
Gärbershof, Amberg (Oberpfalz)
-
Max-Reger-Gymnasium, Amberg (Oberpfalz) 18:11:00
-
Kurfürstenbad, Amberg (Oberpfalz) 18:12:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 18:15:00
Route:
-
Gärbershof, Amberg (Oberpfalz)
-
Max-Reger-Gymnasium, Amberg (Oberpfalz) 18:27:00
-
Kurfürstenbad, Amberg (Oberpfalz) 18:28:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 18:32:00
Route:
-
Hofmarkweg, Amberg (Oberpfalz)
-
Von-Platen-Straße, Amberg (Oberpfalz) 18:29:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Amberg (Oberpfalz) 18:30:00
-
Lebenshilfe, Amberg (Oberpfalz) 18:31:00
-
Haager Weg, Amberg (Oberpfalz) 18:33:00
-
Wallmenichhaus, Amberg (Oberpfalz) 18:34:00
-
Balthasar-Neumann-Straße, Amberg (Oberpfalz) 18:35:00
-
Archivstraße, Amberg (Oberpfalz) 18:36:00
-
Erasmusgymnasium, Amberg (Oberpfalz) 18:37:00
-
Max-Reger-Gymnasium/OTH, Amberg (Oberpfalz) 18:38:00
-
Kurfürstenbad, Amberg (Oberpfalz) 18:39:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 18:48:00
Route:
-
Gärbershof, Amberg (Oberpfalz)
-
Gerberstraße, Amberg (Oberpfalz) 18:41:00
-
Gailoh Kindergarten, Amberg (Oberpfalz) 18:43:00
-
Haag, Ursensollen 18:44:00
-
Unterleinsiedl, Ursensollen 18:47:00
-
Oberleinsiedl, Ursensollen 18:48:00
-
Hohenkemnath, Ursensollen 18:49:00
-
Gesundheitszentrum, Ursensollen 18:51:00
-
Hohenburger Straße, Ursensollen 18:51:00
-
Hauptstraße, Ursensollen 18:52:00
-
Ehringsfeld Abzw., Ursensollen 18:55:00
-
Allmannsfeld, Kastl b Amberg (Oberpfalz) 18:57:00
-
Giggelsberg, Kastl b Amberg (Oberpfalz) 18:58:00
-
Deinshof Abzw., Kastl b Amberg (Oberpfalz) 18:59:00
-
Klosterburg, Kastl b Amberg (Oberpfalz) 19:00:00
-
Bahnhof, Kastl b Amberg (Oberpfalz) 19:01:00
-
Marktplatz, Kastl b Amberg (Oberpfalz) 19:02:00
-
Pfaffenhofen, Kastl b Amberg (Oberpfalz) 19:04:00
-
Pattershofen, Kastl b Amberg (Oberpfalz) 19:05:00
-
St. Lampert, Kastl b Amberg (Oberpfalz) 19:08:00
-
Bahnhof, Lauterhofen 19:11:00
-
Lauterhofen Abzw. 19:12:00
-
Stieglitzenhöhe B299, Lauterhofen 19:14:00
-
Hartenhof Abzw., Lauterhofen 19:15:00
-
Laaber Abzw., Pilsach 19:17:00
-
Tartsberg Abzw., Pilsach 19:18:00
-
Pfeffertshofen Abzw., Pilsach 19:19:00
-
Hauptstraße, Pilsach 19:22:00
-
Iberlsmühle Abzw., Neumarkt i.d. Oberpfalz 19:23:00
-
Friedlmühle Abzw., Neumarkt i.d. Oberpfalz 19:24:00
-
Abzw. Regerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 19:26:00
-
Pulveräcker, Neumarkt i.d. Oberpfalz 19:27:00
-
Am Evangelienstein, Neumarkt i.d. Oberpfalz 19:28:00
-
Marktplatz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 19:30:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 19:33:00
Route:
-
Gärbershof, Amberg (Oberpfalz)
-
Gerberstraße, Amberg (Oberpfalz) 18:47:00
-
Lengenloh Abzw., Amberg (Oberpfalz) 18:49:00
-
Atzlricht Abzw., Amberg (Oberpfalz) 18:50:00
-
Ullersberg Abzw., Ursensollen 18:52:00
-
Weiherzant, Ursensollen 18:53:00
-
Weiherzant Gärtnerei, Ursensollen 18:54:00
-
Oberhof, Ursensollen 18:55:00
-
Hohenburger Straße, Ursensollen 18:57:00
-
Gesundheitszentrum, Ursensollen 18:58:00
-
Stockau, Ursensollen 19:00:00
-
Zant Abzw., Ursensollen 19:02:00
-
Hausen Weiher, Ursensollen 19:05:00
-
Hausen Feuerwehr, Ursensollen 19:06:00
-
Heimhof, Ursensollen 19:06:00
-
Hammermühle, Ursensollen 19:07:00
-
Malsbach, Hohenburg 19:09:00
-
Allersburg Abzw. Berghausen, Hohenburg 19:11:00
-
Allersburg, Hohenburg 19:12:00
-
Hammermühle Abzw., Hohenburg 19:14:00
-
Schule, Hohenburg 19:14:00
-
Marktplatz, Hohenburg 19:15:00
-
Stettkirchen, Hohenburg 19:17:00
-
Adertshausen, Hohenburg 19:20:00