Haltestelle Illsitz in Altkirchen
Kleintauschwitzer Strasse ,
4626Altkirchen
The next departure is direction Altkirchen.
Route:
-
Illsitz (Altkirchen), Schmölln (Thür)
-
Röthenitz (Altkirchen), Schmölln (Thür) 06:59:00
-
Altkirchen (Thür.) Wendeschleife, Schmölln (Thür) 07:00:00
-
Altkirchen (Thür.) Wartehalle, Schmölln (Thür) 07:01:00
-
Schwanditz, Göllnitz b Schmölln (Thür) 07:14:00
-
Großtauschwitz Gasthaus, Schmölln (Thür) 07:17:00
-
Wartehalle, Göllnitz b Schmölln (Thür) 07:19:00
-
Zschöpperitz, Göllnitz b Schmölln (Thür) 07:21:00
-
Abzw. Rolika, Dobitschen 07:23:00
-
Wendeschleife, Dobitschen 07:26:00
Route:
-
Illsitz (Altkirchen), Schmölln (Thür)
-
Jauern (Altkirchen), Schmölln (Thür) 12:44:00
-
Göldschen (Altkirchen), Schmölln (Thür) 12:46:00
-
Kratschütz (Altkirchen), Schmölln (Thür) 12:48:00
-
Schwanditz, Göllnitz b Schmölln (Thür) 12:49:00
-
Großtauschwitz Gasthaus, Schmölln (Thür) 12:52:00
-
Wartehalle, Göllnitz b Schmölln (Thür) 12:54:00
-
Abzw. Rodameuschel, Mehna 12:57:00
-
Abzw. Rolika, Dobitschen 12:59:00
-
Wendeschleife, Dobitschen 13:02:00
Route:
-
Illsitz (Altkirchen), Schmölln (Thür)
-
Röthenitz (Altkirchen), Schmölln (Thür) 13:27:00
-
Altkirchen (Thür.) Wendeschleife, Schmölln (Thür) 13:28:00
-
Altkirchen (Thür.) Wartehalle, Schmölln (Thür) 13:29:00
-
Gimmel (Altkirchen), Schmölln (Thür) 13:34:00
-
Drogen, Schmölln (Thür) 13:38:00
-
Mohlis, Schmölln (Thür) 13:40:00
-
Drogen, Schmölln (Thür) 13:42:00
-
Gimmel Abzw. (Altkirchen), Schmölln (Thür) 13:45:00
-
Trebula (Altkirchen), Schmölln (Thür) 13:47:00
-
Bohra, Schmölln (Thür) 13:49:00
-
Schmiede, Schmölln (Thür) 13:52:00
-
Gymnasium, Schmölln (Thür) 13:54:00
-
Cosswitzbrücke, Schmölln (Thür) 13:55:00
-
Bahnhof (Bus), Schmölln (Thür) 13:56:00
Route:
-
Illsitz (Altkirchen), Schmölln (Thür)
-
Jauern (Altkirchen), Schmölln (Thür) 14:31:00
-
Göldschen (Altkirchen), Schmölln (Thür) 14:33:00
-
Kratschütz (Altkirchen), Schmölln (Thür) 14:35:00
-
Schwanditz, Göllnitz b Schmölln (Thür) 14:36:00
-
Großtauschwitz Gasthaus, Schmölln (Thür) 14:39:00
-
Wartehalle, Göllnitz b Schmölln (Thür) 14:41:00
-
Zschöpperitz, Göllnitz b Schmölln (Thür) 14:43:00
-
Abzw. Rolika, Dobitschen 14:45:00
-
Wendeschleife, Dobitschen 14:48:00
Route:
-
Illsitz (Altkirchen), Schmölln (Thür)
-
Jauern (Altkirchen), Schmölln (Thür) 15:03:00
-
Göldschen (Altkirchen), Schmölln (Thür) 15:05:00
-
Kratschütz (Altkirchen), Schmölln (Thür) 15:07:00
-
Schwanditz, Göllnitz b Schmölln (Thür) 15:08:00
-
Straßenschänke, Göllnitz b Schmölln (Thür) 15:11:00
-
Abzw. Rodameuschel, Mehna 15:12:00
-
Abzw. Rolika, Dobitschen 15:13:00
-
Wendeschleife, Dobitschen 15:15:00
Route:
-
Illsitz (Altkirchen), Schmölln (Thür)
-
Jauern (Altkirchen), Schmölln (Thür) 15:23:00
-
Göldschen (Altkirchen), Schmölln (Thür) 15:25:00
-
Kratschütz (Altkirchen), Schmölln (Thür) 15:27:00
-
Schwanditz, Göllnitz b Schmölln (Thür) 15:28:00
-
Großtauschwitz Gasthaus, Schmölln (Thür) 15:31:00
-
Wartehalle, Göllnitz b Schmölln (Thür) 15:33:00
-
Zschöpperitz, Göllnitz b Schmölln (Thür) 15:35:00
-
Abzw. Rolika, Dobitschen 15:37:00
-
Wendeschleife, Dobitschen 15:40:00
-
Rolika, Dobitschen 15:43:00
-
Pontewitz, Dobitschen 15:45:00
-
Rodameuschel, Mehna 15:46:00
-
Zweitschen, Mehna 15:48:00
-
Mehna 15:50:00
-
Straßenschänke, Göllnitz b Schmölln (Thür) 15:55:00
-
Wartehalle, Göllnitz b Schmölln (Thür) 15:57:00
-
Großtauschwitz Gasthaus, Schmölln (Thür) 15:59:00
-
Schwanditz, Göllnitz b Schmölln (Thür) 16:01:00
-
Altkirchen (Thür.) Wartehalle, Schmölln (Thür) 16:05:00
-
Altkirchen (Thür.) Abzw. Platschütz, Schmölln (Thü 16:08:00
-
Bohra, Schmölln (Thür) 16:10:00
-
Schmiede, Schmölln (Thür) 16:13:00
-
Robert-Koch-Str., Schmölln (Thür) 16:14:00
-
Cosswitzbrücke, Schmölln (Thür) 16:15:00
-
Bahnhof (Bus), Schmölln (Thür) 16:16:00