Haltestelle Orhalm in Altenthann
Orhalm 5,
93177Altenthann
The next departure is direction Bayerwaldstraße, Donaustauf.
Route:
-
Orhalm, Altenthann
-
Lohweg, Altenthann 06:43:00
-
Johannisbreite, Altenthann 06:45:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 06:46:00
-
Eichhof, Altenthann 06:47:00
-
Roidhof, Altenthann 06:47:00
-
Thiergarten, Altenthann 06:48:00
-
Heuweg, Altenthann 06:49:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 06:50:00
-
Unterlichtenwald Nord, Altenthann 06:51:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 06:51:00
-
Neumühle, Donaustauf 06:52:00
-
Hammermühle, Donaustauf 06:54:00
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf 06:55:00
-
Sulzbach West, Donaustauf 06:57:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 06:59:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 07:00:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 07:01:00
Route:
-
Orhalm, Altenthann
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 07:25:00
-
Röhren, Altenthann 07:26:00
-
Gottesberg, Altenthann 07:26:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 07:27:00
-
Forstmühle, Altenthann 07:28:00
-
Grabenhof, Brennberg 07:29:00
-
Hauserhof, Brennberg 07:30:00
-
Bibersbach, Brennberg 07:31:00
-
Bruckbach, Brennberg 07:32:00
-
Pöllhof, Brennberg 07:33:00
-
Weismühle, Brennberg 07:33:00
-
Zinthof, Brennberg 07:34:00
-
Einmündung, Brennberg 07:35:00
-
Kerscher, Brennberg 07:36:00
-
Hintermeier, Brennberg 07:37:00
-
Loidsberg, Brennberg 07:38:00
-
Hechtfeld, Brennberg 07:39:00
-
Frauenzell, Brennberg 07:40:00
Route:
-
Orhalm, Altenthann
-
Lohweg, Altenthann 08:03:00
-
Johannisbreite, Altenthann 08:05:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 08:06:00
-
Eichhof, Altenthann 08:07:00
-
Roidhof, Altenthann 08:07:00
-
Thiergarten, Altenthann 08:08:00
-
Heuweg, Altenthann 08:09:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 08:10:00
-
Unterlichtenwald Nord, Altenthann 08:11:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 08:11:00
-
Neumühle, Donaustauf 08:12:00
-
Hammermühle, Donaustauf 08:14:00
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf 08:15:00
-
Sulzbach West, Donaustauf 08:17:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 08:19:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 08:20:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 08:21:00
Route:
-
Orhalm, Altenthann
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 08:45:00
-
Röhren, Altenthann 08:46:00
-
Gottesberg, Altenthann 08:46:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 08:47:00
-
Forstmühle, Altenthann 08:48:00
-
Grabenhof, Brennberg 08:49:00
-
Hauserhof, Brennberg 08:50:00
-
Bibersbach, Brennberg 08:51:00
-
Bruckbach, Brennberg 08:52:00
-
Pöllhof, Brennberg 08:53:00
-
Weismühle, Brennberg 08:53:00
-
Zinthof, Brennberg 08:54:00
-
Einmündung, Brennberg 08:55:00
-
Kerscher, Brennberg 08:56:00
-
Hintermeier, Brennberg 08:57:00
-
Loidsberg, Brennberg 08:58:00
-
Hechtfeld, Brennberg 08:59:00
-
Frauenzell, Brennberg 09:00:00
Route:
-
Orhalm, Altenthann
-
Lohweg, Altenthann 09:43:00
-
Johannisbreite, Altenthann 09:45:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 09:46:00
-
Eichhof, Altenthann 09:47:00
-
Roidhof, Altenthann 09:47:00
-
Thiergarten, Altenthann 09:48:00
-
Heuweg, Altenthann 09:49:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 09:50:00
-
Unterlichtenwald Nord, Altenthann 09:51:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 09:51:00
-
Neumühle, Donaustauf 09:52:00
-
Hammermühle, Donaustauf 09:54:00
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf 09:55:00
-
Sulzbach West, Donaustauf 09:57:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 09:59:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 10:00:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 10:01:00
Route:
-
Orhalm, Altenthann
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 10:45:00
-
Röhren, Altenthann 10:46:00
-
Gottesberg, Altenthann 10:46:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 10:47:00
-
Forstmühle, Altenthann 10:48:00
-
Grabenhof, Brennberg 10:49:00
-
Hauserhof, Brennberg 10:50:00
-
Bibersbach, Brennberg 10:51:00
-
Bruckbach, Brennberg 10:52:00
-
Pöllhof, Brennberg 10:53:00
-
Weismühle, Brennberg 10:53:00
-
Zinthof, Brennberg 10:54:00
-
Einmündung, Brennberg 10:55:00
-
Kerscher, Brennberg 10:56:00
-
Hintermeier, Brennberg 10:57:00
-
Loidsberg, Brennberg 10:58:00
-
Hechtfeld, Brennberg 10:59:00
-
Frauenzell, Brennberg 11:00:00