Haltestelle Ernst-Kraus-Str. in Altenstadt a.d. Waldnaab
Schlesierstrasse 14,
92665Altenstadt a.d. Waldnaab
The next departure is direction Marktredwitz.
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Windischeschenbach 08:37:00
-
Reuth(b Erbendorf) 08:43:00
-
Wiesau(Oberpf) 08:50:00
-
Pechbrunn 08:56:00
-
Marktredwitz 09:03:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 08:46:00
-
Luhe-Wildenau 09:06:00
-
Luhe 09:08:00
-
Wernberg 09:15:00
-
Pfreimd 09:20:00
-
Nabburg 09:24:00
-
Schwarzenfeld(Opf) 09:31:00
-
Schwandorf 09:38:00
-
Maxhütte-Haidhof 09:49:00
-
Regenstauf 09:58:00
-
Regensburg Hbf 10:11:00
Route:
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Max-Reger-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab 08:45:00
-
Industriegebiet Am Forst, Weiden i.d. Oberpfalz 08:47:00
-
Waldlust, Weiden i.d. Oberpfalz 08:49:00
-
Lessingstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 08:50:00
-
Ulrich-Schönberger-Straße, Weiden i.d. Oberpfalz 08:51:00
-
Stadtfriedhof, Weiden i.d. Oberpfalz 08:52:00
-
Justizgebäude/Klinikum, Weiden i.d. Oberpfalz 08:54:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 08:55:00
-
Neues Rathaus, Weiden i.d. Oberpfalz 08:57:00
-
Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz 08:59:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Neustadt(Waldnaab) 09:02:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 09:04:00
-
Weiherhammer 09:12:00
-
Freihung 09:20:00
-
Vilseck 09:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 09:41:00
-
Etzelwang 09:46:00
-
Hartmannshof 09:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 09:59:00
-
Nürnberg Hbf 10:15:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Windischeschenbach 09:14:00
-
Reuth(b Erbendorf) 09:21:00
-
Wiesau(Oberpf) 09:29:00
-
Pechbrunn 09:35:00
-
Marktredwitz 09:43:00